Skocz do zawartości

Gra w sieci - wątek oficjalny


Gość Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi jedno - tylko komp hosta trzyma save'y. Czyli tylko komp hosta wszystko przelicza. Je?li komputer joina jest s?abszy, to czy je?li dam moje ustawienia standartowe (10-11 lig na ?redniej bazie), to czy s?abszy komputer joina b?dzie si? przy tym krztusi?? Bo w sumie nie odpowiada on za przeliczanie. Kto? wie jak to jest?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Gram w piłkarskie managery od lat . Mogę śmiało powiedzieć, że zęby na nich zjadłem. Z uwagą przeczytałem opowiadania Bartosha i TZ, osobiście preferuję grę słabszymi klubami (np. Gimnastic, Wigan, Torino), oczywiście katuję też angielską Conference. Rozumiem, że decydując się na zamieszczenie swojej opowieści na stronie wybrali lepsze kluby, po to, aby opowiadania czytało więcej userów. Jasnym jest, że kariera dajmy na to w Conference Pn. jest znacznie mniej ciekawa niż prowadzenie Newcastle. Obaj ci panowie uchodzą za wybitnych taktyków, za takiego uważac można także kilku innych userów (Profesor, Jasonxx). Nieskromnie powiem, że także uważam się fachowca w tej dziedzinie. W mojej długiej historii gry w sieci niestety nie trafiłem na godnego przeciwnika. Trafiałem na różnych graczy. Jedni byli kompletnie beznadziejni, z reguły małolaci, grający w domu S&L Chelsea, M.Utd, Barcą ,Realem Madryt lub innym gigantem, często bawiących się edytorem. Gdy "życie" (gra ze mną) weryfikowało ich znikome umiejętności, znikali z sieci, później pod zmienionymi nickami, numerami gg itp. grali z innymi ludźmi. Trafiałem, też na takich graczy, którzy mieli jakieś pojęcie o grze, tak wirtualnej jak i w świecie realnym. Ci niestety wykruszali się po mniej więcej trzech sezonach bez sukcesu. Wciąż szukam godnych przeciwników. Zapraszam do gry TZ i Bartosha, a również Jasonxxa i Profesora.To wyzwanie, chciałbym zweryfikować ich managerskie umiejętności. Mało tego chciałbym, aby nasza gra była oficjalnie dostępna w postaci opowiadania na stronie cm.rev. Tak, by każdy user mógł ocenić kto jest prawdziwym asem, kto jest dobry, kto niezły i kto słaby. Napiszę raz jeszcze: TZ, BARTOSH,PROFESORZE,JASONXX wyzywam was do gry w sieci ! Gry, którą będziemy opisywać na cm.rev. Gry, która zweryfikuje nasze (wasze) umiejętności. W ten sposób znikną podejrzenia o save&load. Oczekuję odpowiedzi. Teksty typu nie mam czasu kompletnie mnie nie zadowolą. Jesteście FManiakami jak ja, spędzacie duuużo czasu przy tej grze. Zresztą ja mogę poczekać. Zastanawiam się czy dostanę jakąkolwiek odpowiedź, czy np. TZ w swoich opowieściach będzie przegrywał jeden mecz w lidze w sezonie (daleki jestem od podejrzeń, nie grałem z nim). Proponuję więc jedną ligę i nas, naszą wiedzę na temat tej gry.Jestem pewien, że userzy poprą pomysł gry sieciowej, która jest opisywana rzetelnie i bez żadnych wałków. Jestem także pewien, że Bartosh,Profesor,TZ,Jasonxx czują ukłucie ambicji, na pewno chcecie się dowiedzieć, jak by się grało w grę, w której spotyka się kilku wybitnych (tak za takiego się uważam) taktyków. To nie to samo co gra z łatwym do rozgryzienia kompem. Emocje, niepewność i świadomość tego, że przeciwnik na pewno nie wystawi np.Henry jako def.pomocnika, wykorzysta każdą słabość, będzie się starał całkowicie wyłączyć naszych kluczowych graczy to dopiero zabawa. Apeluję do wszystkich, którzy mają kontakt z opisanymi przeze mnie userami, dajcie im znać ja czekam. Czekam panowie. Pozdrawiam. AsDANTE.

Odnośnik do komentarza

Przeczytawszy ten post wypada jedynie uśmiechnąć się pod wąsem (z politowaniem). Coś mi się wydaje, że cierpisz na przerost ambicji, zaś teksty takie jak ten:

 

Gdy "życie" (gra ze mną) weryfikowało ich znikome umiejętności, znikali z sieci, później pod zmienionymi nickami, numerami gg itp. grali z innymi ludźmi. Trafiałem, też na takich graczy, którzy mieli jakieś pojęcie o grze, tak wirtualnej jak i w świecie realnym. Ci niestety wykruszali się po mniej więcej trzech sezonach bez sukcesu. Wciąż szukam godnych przeciwników.

 

w zasadzie dyskwalifikują Cię w moich oczach. Pewnie nie tylko moich. Co do cmrev to nie lubię tego serwisu.

Tyle ode mnie, wszak na priv wysłałeś mi "zaproszenie".

Innymi słowy - na mnie nie licz. Dysponuję niewielką ilością czasu a nawet jeśli bym go wysupłał to nie na pseudo zawody z "mistrzem" takim jak Ty. Jeszcze bym musiał ulubionego nicka zmieniać... :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Zaproszenie wysłałem licząc na odpowiedź, pozytywną lub nie. Liczyłem na poważnych graczy, nie mam czasu na przeciętnych i słabych, nie mam też czasu na sezonowców, a w szczególności na kolesi grających w domu save&load, żeby później wklejać screeny i pisać opowieści na stronach poświęconych FM-owi jacy to z nich kozacy. W zasadzie to powinienem Tobie odpowiedzieć na prywatną wiadomość, ale co mi tam, nie będzie to bynajmniej atak personalny na Twoją osobę, a jedynie sprostowanie. Piszesz, że w twoich oczach jestem zdyskwalifikowany, w zasadzie ?! Czyżbyś zostawił mi maleńką furtkę? nieee .....Uwierz, pomimo, że już przyczepiłeś mi łatkę kolesia, którego cechuje imponująca ociężałość w percepcji rzeczy prostych co do zasady. Pozwól, że wyjaśnię...Gram w sieci od lat, a lat mam ponad trzydzieści, natrafiłem naprawdę na całe tabuny typów, którzy rzekomo mieli być kumaci, czytaj mieli umieć grać. Niestety straciłem coś bardzo ważnego, a mianowicie czas, który mógłem spędzić przed kompem z kimś kompetentnym, w rozumieniu : mającym pojęcie o piłce nożnej, dającym od siebie nie tylko przyjemność wspólnej z nim gry, ale również nadzieję na ciekawą konswersację i to nie tylko na piłkarskie tematy. Ten post miał odstraszyć ewentualnych amatorów gry save&load, mało cierpliwych, wybitnych taktyków typu : Hej jestem Jasiu91 i gram tylko Chelsea...Teraz rozumiesz? Ja też mam niezbyt dużo wolnego czasu , dlatego marnotrawienie go z amatorami uważam za niedopuszczalne. Bez urazy, może miałem koszmarnego pecha, ale szlag mnie trafiał, gdy słyszałem teksty typu : "Ej, a dlaczego Barcelona nie chce grać ze mną sparingu za free?" lub: "K**** a co to, kupiłem 7 Brazylijczyków do Primera Division, a może grać tylko 3" . Nadmienię, że kolesie ci szli w zaparte ile to już lat grają w Cm-y i FM-y. Wspomnę jeszcze o znikaniu z sieci typów, którym po prostu nie szło np. przez dwa sezony.Takiego typu "kozaków" nie szukam, niech się uczą grać z innymi funflami. Napisałem do Ciebie, gdyż po przeczytaniu kilku twoich postów doszedłem do wniosku, że mam do czynienia z osobą której szukam, nadal tak uważam. Nie chcesz grać ok. Rozumiem, wyjaśnię jeszcze, że nie cierpię na przerost ambicji, po prostu znam swoją wartość. A pseudo-zawody o których piszesz nie miały być "pseudo" o zabarwieniu pejoratywnym, miały być po prostu dobrą zabawą i tyle.Pozdrawiam, co złego to nie ja.Zapomniałbym, jakbyś przegrał mógłbyś zostawić nick... :)

Odnośnik do komentarza

Autor tego posta po prostu mnie zażenował. Ciekawe czy teraz unosi się z nadmiaru dumy i pychy. Ja powiem tak: również w menadżery gram od dziecka, ale nigdy coś tak głupiego nie przyszło mi do głowy. Moim zdaniem jesteś jedną wielką porażką życiową, lub kolejnym dzieckiem neostrady ( :D ), a już tym bardziej tekst zacytowany przez kolegę wyżej ( nie wiem jako co mam to uznać, czy jako przechwałkę czy co) jest beznadziejny jak zapewne ty. Oczywiście na pewno nie zasłużyłem na grę z tak wielkim "mistrzem" jak ty o wielki Dante. Nie godzien jestem się mierzyć z twoją wielką osobą. :rotfl:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...