Skocz do zawartości

Championship Manager 3 (98/99)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio postanowiłem zainstalować cm3(98/99)wersja 3.03f. Niestety wszystkie taktyki, które stosowałem zawodziły. Pamiętam, że grając w tego cm'a zaraz po jego ukazaniu się nie miałem problemów z taktyką, teraz mam i to duże:/. Jeżeli ktoś zna jakąś dobrą taktykę do tego managera to proszę o przesłanie jej na maila.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Witam :) Czy gra ktoś mośe jeszcze w ta serie starego, dobrego cm'a? Musze Wam powiedzieć, ze żadna część nawet FM'a mnie tak nie wciągnęła jak ta. W "trójkę" gram od 6 roku życia czyli 12 lat i nadal mnie nie nudzi! Jeśli są tu miłośnicy tej serii to zapraszam do tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...
  • 2 lata później...

Witam

Ostatnio postanowiłem zainstalować cm3(98/99)wersja 3.03f. Niestety wszystkie taktyki, które stosowałem zawodziły. Pamiętam, że grając w tego cm'a zaraz po jego ukazaniu się nie miałem problemów z taktyką, teraz mam i to duże:/. Jeżeli ktoś zna jakąś dobrą taktykę do tego managera to proszę o przesłanie jej na maila.

Hej,

a powiedz w ogóle, masz CMa 3 (98-99) na płycie? Pytam bo w sieci szukałem 2 dni i nie znalałem nic oprócz wersji demo u producenta. Jakiś lewy link z chomika i to tyle. Posiadasz instalkę tej wersji? Dla mnie to była najlepsza wersja CMa, i mam wielką ochotę zagrać, ale nie mam instalki :/ znalazłem oryginalną płytę, którą ostatnio używałem w 99, i niestety jest zmasakrowana. Nie odpala. Czy masz pomysł skąd mógłbym wziąć instalkę?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Frank ciagle masz ochote popykac w starego CMa?

 

Frank ciagle masz ochote popykac w starego CMa?

 

Milość do CEEMA mogę porównać do miości do SWOSa. Wiem, że ciężko o porównywać, ale znający temat pewnie się ze mną zgodzą (na szczęście SWOSa jest duzo latwiej dostać, niż CM3, więc chociać to ratuje stare dobre czasy). Odpowiadając na Twoj pytanie: mam straszną OCHOTĘ przypomnieć sobie stare dobre czasy i zagrać karierę. A co masz do zaoferowania?

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy później...

Eh...pamiętam jak kupiłem orginałkę w pudełku. Miałem wtedy z 11 lat. Pierwszy transfer w każdym większym klubie: Bixente Lizarazu. Ale to był koks na obronie! W niższych ligach angielskich Micky Norbury na szpice i Rob Wood na bramkę, Richard Stacey na trenera, 4-3-3, 3-4-3, cokolwiek z trójką napastników i lanie wszystkich aż po ówczesną First Division (dziś Championship). To były czasy!

Odnośnik do komentarza

Panowie znalazłem sposób, jak uruchomić CM3 98/99 na XP oraz WIN7 :) Otóż: najpierw instalujecie CM-a i po instalacji kopiujecie folder data w jakieś inne miejsce. Następnie pobieracie ten patch: http://speedy.sh/jTbRd/cm304e.exe instalujecie go a następnie wklejacie folder data z powrotem do folderu z grą. W ten sposób działa ona na nowszych windowsach a jednocześnie zachowujecie oryginalną bazę danych :) Miłego grania!!! :D

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...
  • 1 rok później...

Panowie znalazłem sposób, jak uruchomić CM3 98/99 na XP oraz WIN7 :) Otóż: najpierw instalujecie CM-a i po instalacji kopiujecie folder data w jakieś inne miejsce. Następnie pobieracie ten patch: http://speedy.sh/jTbRd/cm304e.exe instalujecie go a następnie wklejacie folder data z powrotem do folderu z grą. W ten sposób działa ona na nowszych windowsach a jednocześnie zachowujecie oryginalną bazę danych :) Miłego grania!!! :D

 

Ma ktoś może re-upload? Bo link nie działa, a ostatnio zainstalowałem tego CM-a i nie działa na Win 8. Przez dosbox też nie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
W dniu 5.09.2014 o 09:32, BlaugranaFan1990 napisał:

Panowie znalazłem sposób, jak uruchomić CM3 98/99 na XP oraz WIN7 :) Otóż: najpierw instalujecie CM-a i po instalacji kopiujecie folder data w jakieś inne miejsce. Następnie pobieracie ten patch: http://speedy.sh/jTbRd/cm304e.exe instalujecie go a następnie wklejacie folder data z powrotem do folderu z grą. W ten sposób działa ona na nowszych windowsach a jednocześnie zachowujecie oryginalną bazę danych :) Miłego grania!!! :D

Tylko 3.04e zmienia parę mechanizmów i pomimo bazy, to nie to samo co 3.03f. Grałem z oboma patchami wielokrotnie i wiem. 3.03f był przyjemniejszy i "miodniejszy".

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...