Skocz do zawartości

wwosik - proszę o kontakt, pilna sprawa!


Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak, sprawa jest o tyle pilna, że do końca czerwca potrzebuję mieć namiary na konto gdzie rejestrowałeś domenę forumcm.net

Jest opcja płacenia za nią mniej, ale musiałbym ją przenieść do naszego providera.

Próbujemy się z Tobą skontaktować od dwóch lat. Bezskutecznie. Nie odpowiedziałeś na moje wiadomości na GG, skrzynkę PW masz zablokowaną, a na PW, które udało mi się Tobie posłać nie odpowiadasz. Podobno SZk kontaktował się z Tobą telefonicznie i też nie odpowiedziałeś. Wiem, że zaglądasz czasem na forum i liczę, że zajrzysz do tego tematu przekazując mi na PW wymagane informacje.

 

Ten temat powstał głównie jako akt desperacji widząc, że żaden sposób skontaktowania się z Tobą jest nieskuteczny. Wiem, że jesteś (byłeś?) poza granicą kraju i wiem, że przez to kontakt może być utrudniony. Mam nadzieję, że przeczytasz tę wiadomość.

 

Informacja dla reszty użytkowników - jakikolwiek post zamieszczony w tym temacie będzie nagradzany 3-miesięcznym banem i półrocznym zakazem pisania, bez dyskusji. Pytania lub dyskusje o tym temacie i jego zawartości w Maryni czy gdziekolwiek indziej na tym forum również zostaną stosownie wynagrodzone.

 

Natomiast jeżeli ktoś zna sposób skontaktowania się lub zdobycia od wwosika tych informacji proszę o PW, ale bez pierdół bo nie mam czasu na głupie PW w stylu: "a może spróbuj się z nim skontaktować przez facebooka lub naszą-klasę".

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • 5 lat później...
  • 2 lata później...
  • 4 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...