Skocz do zawartości

Gry dołączane do czasopism


devon4

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie zakupiłem sobie gw z dodoatkiem co mi polecacacie najpierw zainstalowac (oprucz flatouta bo go juz mam) ?Która z tych gier jest najlkepsza czy lionheart jest taki dobry jak mówią?
Lionheart jest raczej średni. Historia fajna, ale trochę wykonanie jakieś takie nijakie. Mimo wszystko fajnie w to się gra. Podobno Giants: Obywatel Kabuto jest dobre, ale sam jeszcze nie grałem.

 

Tak wogóle to dzisiejsza płyta jest ostatnią z serii gier dołączonych do GW (Myślałem, że to jest 8-płytowa seria, ale niestety jest ich tylko 5).

 

Edyta podpowiada, że w nowym CDA znajdziemy:

- Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay PL

- Shadowgrounds PL

- Desert Law PL

- American Conquest: Divided Nations PL

Odnośnik do komentarza
Edyta podpowiada, że w nowym CDA znajdziemy:

- Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay PL

- Shadowgrounds PL

- Desert Law PL

- American Conquest: Divided Nations PL

 

Strzelanka, skradanka, dwa RTSy - nędza.

 

Nie znam tytułów,ale mieszaninka gatunkowa dobra:/ Co Ty byś chciał?

Odnośnik do komentarza

Kurcze nei wiem czy to odpowiedni temat ale trudno zadam pytanie. Nie wiem czyn to wina mojego pieca czy gry , otóż gdy w grze FlatOut 2 (tej wersji z wyborczej dzisiejszej :) chce włączyć wyścig lub derby w trybie wieloosbowym to po okolo minucie moze dwóch na monitorze pojawia się ekran biosu. Czy to wina płyty czy moja?

Odnośnik do komentarza

RTS jest bardziej naparzanką w stylu starych Command and Conquer, strategia zaś bardziej opiera się właśnie na... strategii. Ciężko to wytłumaczyć, posłużę się więc wiki:

 

Pojęcie gra strategiczna odnosi się do bardzo szerokiej grupy gier - przede wszystkim jednak chodzi tu o jedno- bądź wielo-osobowe gry, w których wygrana zależy nie tylko od losu, ale przede wszystkim od strategii, wiedzy i planowania.

 

 

Strategiczne gry czasu rzeczywistego (ang. real-time strategy, RTS) - gatunek gier komputerowych, będący modyfikacją turowych gier strategicznych, polegającą na niekrępowaniu graczy turami i kolejkami ruchów. Gracze mogą podejmować działania kiedy chcą, a skutki owych są widziane natychmiast. Gatunek ten stawia większy nacisk na szybkość podejmowania decyzji.

Odnośnik do komentarza
nowe CDA dramatycznie slabe jak dla mnie :/ kurde a mialem chec na jakies czasopismo o grach bo dawno nie czytalem :/ ehh
No nie przesadzajmy. Dla fanów gier akcji i miłośników RTSów nowy CDA jest miodzio. Osobiście uważam, że nowy rok cda rozpoczyna naprawdę dobrym zestawem gier.

 

Co do dyskusji, że "rts to nie strategia": RTSy były, są i będą wrzucane do worka z napisem gry strategiczne, gdyż tam jest ich miejsce! Strategie to bardzo szeroko rozumiane pojęcie i można je podzielić na różne podkategorie. Jeżeli weźmiemy pod uwagę tempo gry (czyli tak naprawdę szybkość podejmowania decyzji) to strategie dzieli się tylko na 2 grupy: turowe i rtsy właśnie (aktywna pauza jest rzeczą opcjonalną, więc gry z nią należą bardziej do rtsów). Jeżeli zaś weźmiemy pod uwagę tematykę gier to strategie można podzielić na np.: ekonomiczne, menadżerskie, tycoony, wojenne itd.

 

Krótki wniosek: RTSy to podkategoria gier strategicznych, jeżeli dzielimy je ze względu na tempo rozgrywki, z akcją rozgrywającą się w czasie rzeczywistym!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...