Skocz do zawartości

Gry dołączane do czasopism


devon4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie dziwne przeczucie, że w grudniowym CDA ujrzymy Far Cry. Dlaczego tak sądze?

1) W numerze z Morrowindem we wstępniaku napisane było, iż nie jest to (TES III) najlepsza gra w tym roku. W późniejszych numerach pojawiły się tylko dwa (moim zdaniem) hity: Gothic II oraz Thief: Deadly Shadows, ale przy żadnym z nich nie pojawiła się adnotacja, że to już jest najlepsza gra jaka w tym roku zagościła w miesięczniku.

2) Na stronie FPP Megazinu (mocno związanego z CDA) przy opisie listopadowego CDA pojawiła się informacja: "Jeśli komuś brak tu jakiegoś Hita przez bardzo duże H, to musi cierpliwie poczekać do następnego numeru CDA, tam coś dla siebie znajdzie".

3) Far Cry spadł już do najtańszej serii reedycji Cenegi czyli do Kolekcji Klasyki...

4) ... oraz został wycofany ze sprzedaży przez Empik. Dla porównania dodam, że starsze gry KK dalej można nabyć na empik.com.

 

Chciałbym aby moje dumania się sprawdziły, bo mam straszną ochotę w Far Cry ponownie zagrać, a swoją kopię sprzedałem na Allegro.

Odnośnik do komentarza
AFAIR FarCry, był swego czasu za darmo do ściągnięcia, dopiero niedawno usunęli go z serwerów. Ponoć był on wtedy dla ameryki, a ściągali go zewsząd i to był powód wycofania :-k

No właśnie. Zmartwiło mnie takie rozwiązanie Ubisoftu, ale to kolejny dowód, że Far Cry może się za jakiś czas pojawić na coverze w CDA. Skoro wydawcy udostępniali go już za free, więc czemu by nie mieli sprzedać licencji, aby gra pojawiła się w gazecie (przynajmniej mam taką nadzieję).

Odnośnik do komentarza
AFAIR FarCry, był swego czasu za darmo do ściągnięcia, dopiero niedawno usunęli go z serwerów. Ponoć był on wtedy dla ameryki, a ściągali go zewsząd i to był powód wycofania :-k

No właśnie. Zmartwiło mnie takie rozwiązanie Ubisoftu, ale to kolejny dowód, że Far Cry może się za jakiś czas pojawić na coverze w CDA. Skoro wydawcy udostępniali go już za free, więc czemu by nie mieli sprzedać licencji, aby gra pojawiła się w gazecie (przynajmniej mam taką nadzieję).

FAR CRY FULL

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Już dziś do Gazety Wyborczej dołączony został zestaw czterech doskonałych gier komputerowych, znanych m.in. z najpopularniejszej w Polsce serii eXtra Klasyka.

 

Na jednej płycie DVD znalazły się:

 

* Gothic - kultowa gra RPG z nieliniową fabułą i ogromnym światem,

* Alone in the Dark: Koszmar Powraca - czwarta część legendarnej serii, włączącej przerażające przygody z intensywną dawką akcji.

* II Wojna Światowa - strategia z serii Europa Universalis, rozgrywająca się w latach 1936-1948, wiernie odwzorowująca polityczne, ekonomiczne oraz militarne i dyplomatyczne aspekty kierowania państwem.

* Sacrifice - nieszablonowa strategiczna gra fantasy z elementami RPG i akcją toczącą się w niesamowitym tempie.

 

Cena Gazety Wyborczej z dołączoną płytą z kultowymi grami to tylko 5,99 zł.

Kolejne zestawy będą ukazywać się co czwartek, a wśród nich znajdą się m.in. takie hity, jak Painkiller Czarna Edycja, SpellForce Złota Edycja, gry z serii Fallout, czy Ghost Master.

Odnośnik do komentarza

W nowym CDA (12/07):

 

PEŁNE WERSJE GIER:

Hitman: Kontrakty PL

Panzer Elite Action PL

Nocna Straż PL

Pierwsza Wojna Światowa PL

 

DEMA:

Crysis

Hero's Puzzle Path

Luxor 3

Sam & Max S2E1: Ice Station Santa

Zenerchi

 

A 6 grudnia w GW mają być podobno Painkiller Czarna Edycja, Alien Nations 2, Cold Zero i Europa Universalis: Mroczne Wieki.

Odnośnik do komentarza
I gdzie ten hit, który zapowiadali od kilku miesięcy??

Jestem rozczarowany :|

 

Najwidoczniej Hitman miał za niego robić... Ale jak tak dalej pójdzie, to faktycznie "Wyborcza" przebije... tyle, że się pewnie szybko wystrzelają...

 

Ok, Hitman moze i popularna gra, aczkolwiek czy to taki hicior, żeby nim się ze trzy miesiące jarać? To już G2+NK był większym wydarzeniem IMO :-k

Reszta gier to szmelc straszny (zobaczcie jak zmasakrowali Panzer Elite na wp.pl :lol:)

Odnośnik do komentarza

Panie majster. Tego darmowego FC trzeba rejestrować na stronie ubi, a ponieważ ubi wycofało już promocję darmowego FC, więc ni w ząb nie można tego zarejestować. Ściągnięcie tego zatem mija się z celem (w komentarzach na tej stronce jest chyba nawet to opisane).

 

Co do nowego CDA, jak większość, jestem lekko rozczarowany pełniakami na coverze. Czy przez hit przez duże H chodziło im o Hitmana, czy niestety nie wyszło im wrzucenie czegoś lepszego? No, ale nie ma co narzekać, bo chętnie odświeże sobie Agenta 47 (choć IMHO "Hitman: SA" był lepszy).

Pykałem w demko Panzer Elite i uważam, że jak na lekką, łatwą i przyjemną rozwałkę z czołgiem w roli głównej jest wporządku. Recenzenci ją zjechali bo się spodziewali zapewne symulatora z prawdziwego zdarzenia, a tu prosta nawalanka czołgiem. Jak na relaks po pracy/szkole IMHO daje radę.

Pozostałej dwójki komentować nie będę, bo fanem klonów Blitza nie jestem, a o Nocnej Straży nie mam za dużego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Już lepsze pełniaki będzie dawać Wyborcza od tych wszystkich czasopism :) W następnym numerze Wyborczej główny pełniak to Painkiller ZE, a w następnym Saga Fallout.

 

Miodzio ! :jupi:

 

Niestety, z mojego doświadczenia wiem (koleś kupił sagę Fallouta w serii Extra Klasyka), że z Fallout 1,2 są problemy na Xp ( gra się zamyka i wywala nas do windy ). Może ktoś z forumowiczów pomoże ?

Odnośnik do komentarza

Są pacze do Falli. "Jedynka" (kupiona w 2002?) nie chciała mi się uruchomić na XP z kolei dwójka działała bez problemu. Są jednak patenty jak uruchomić grę na XP, a do tego te wydania z GW na 99% będą miały dołączone odpowiednie łatki :]

Swoją droga to nie wiem co się tak cieszycie, że wychodzi całość. Kto do tej pory nie ma Falloutów ten kiep ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...