Skocz do zawartości

Gry dołączane do czasopism


devon4

Rekomendowane odpowiedzi

lol niezle jaja sa z CDA :) otwieram w domu i patrze a tam jest tylko CDA, Plakat i gazetka CDP ( Insider czy jakos tak ) wracam otwieram na miejscu inny egzemplarz patrze a tam ok niby :) plytki i kompendium jest :) w domu patrze ze nie ma jednak tej gazetki promo CDP :doh!: ale dalem sobie juz siana :/ lekka wtopa wydawnictwa;]

 

Miałem to samo, ogólnie jaja są z tym numerem :]

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Podbijam :)

 

Nowy Play a w nim min

 

Delta Force Helikopter w Ogniu + dodatek !

Silent Storm + dodatek !!! ( taa bylo chyba juz ale giera mocarna ciut slabszy dodatek ;) )

Celebryty Deathmatch czy jakos tak kiepa generalnie ;)

Trainz Railroad Simulator 2004 PL

 

w sumie to niezle i jeszzcze 18 stron wiecej daja ;)

Odnośnik do komentarza
Podbijam :)

 

Nowy Play a w nim min

 

Delta Force Helikopter w Ogniu + dodatek !

Silent Storm + dodatek !!! ( taa bylo chyba juz ale giera mocarna ciut slabszy dodatek ;) )

Celebryty Deathmatch czy jakos tak kiepa generalnie ;)

Trainz Railroad Simulator 2004 PL

 

w sumie to niezle i jeszzcze 18 stron wiecej daja ;)

ile taka impreza kosztuje?

Odnośnik do komentarza

Ostatnio kupiłem sobie Clicka, do którego dołączony był Commandos II. Fajna gierka :] Na najtrudniejszym poziomie jeszcze nie grałem, chociaż pamiętam, że gdy kiedyś grałem na najłatwiejszym, to łatwo nie było. Coś w sam raz na długie jesienne wieczory, ale to dopiero jak przejdę Gothica :keke: No i za 6,90 tylko.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z was uruchomił instalacje gry Twierdza z KŚG na Windows Vista? Bo chciałem sobie zainstalować właśnie Twierdze, wkładam cd do napedu, urachamia sie menu KŚG, klikam ikone instalacji i naped zaczyna pracowac, ale nic sie nie dzieje. Dlugie czekanie nie przynosi rezultatow i jedyna opcja jest uzycie menadżera zadań. Czy jest to wina systemu (na komputerze z XP instalator zadzialal bez problemu)? A moze to cos z napedem? Choc wszystkie inne aplikacje sie instalowaly...

 

Probowalem tez uruchomic instalacje bezposrenido uzywajac plki setup na plycie. Niestety tez zadnej reakcji, oprcz pracujacego aktywnie napedu.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...