Skocz do zawartości

Gry dołączane do czasopism


devon4

Rekomendowane odpowiedzi

Sąsiedzi z Piekła Rodem - genialny odstresawiacz. Grałem u kumpla kiejś kiejś i było naprawdę sympatyczne. Zastanawiałem się ostatnio w Empiku czy nie kupić tej pozycji za 20 zł, ostatecznie wybrał Rollercoaster 2 i widzę że dobrze zrobiłem :D.
Nie dalej jak dwa miesiące temu było w KŚG za 6,90 zł. Tak w ogóle to wszystkie te gry zaliczyły już czasopisma, ale mimo wszystko niezmiernie się opłaca, nawet jeśli ma się te cztery gry, a nie ma jednej.
Odnośnik do komentarza

Też się skuszę, mimo, iż Hotel Giant i Disciples 2 już mam (choć D2 chyba inną wersję). Hotel Giant jakoś mnie nie przekonał, jednak od dawna chciałem pograć w Wormsy 3D :). EU 2 też raczej nie pogardzę. Chyba w to kiedyś grałem... to jest odsłona o 2 wojnie światowej? Sąsiedzi z piekła rodem to fajna gierka. Pierwszą część przeszedłem, na drugą nie starczyło czasu. Mam nadzieję, iż to początek nowego cyklu GW i powiedzmy- co tydzień/dwa tygodnie/miesiąc uraczą nas jakąś fajną kompilacją gier :D. 6 zł to na prawdę niewielki wydatek, jak na takie gry.

Odnośnik do komentarza
EU2 nie jest o II Wojnie Światowej. Jest od bodajże od XV do XIX wieku.

 

Exactly.

 

O II Wojnie Światowej traktuje seria Heart Of Iron.

 

Przekonałem się o tym na własnej skórze. I dobrze. O wiele bardziej lubię ten okres czasu :). Poszedłem do kiosku po siódmej i babka powiedziała mi, że "jeszcze jest GW". Chyba trafiłem na jeden z ostatnich egzemplarzy :kekeke:

Odnośnik do komentarza
a to trzecie to jakis hack & slash czy jak to sie pisze ;) kurde znowu kupie CDA :doh!: ;) cieszy mnie zwiekszenie stron do 196 chyba :) bedzie co czytac bo generalnie po to kupuje to czasopismo :)

 

A ja właśnie czytałem że Prince of Qin to nie h&s tylko cRPG z dużą ilością dialogów. Co nie zmienia faktu że gra jest podobno kiepska :P

Odnośnik do komentarza

lol niezle jaja sa z CDA :) otwieram w domu i patrze a tam jest tylko CDA, Plakat i gazetka CDP ( Insider czy jakos tak ) wracam otwieram na miejscu inny egzemplarz patrze a tam ok niby :) plytki i kompendium jest :) w domu patrze ze nie ma jednak tej gazetki promo CDP :doh!: ale dalem sobie juz siana :/ lekka wtopa wydawnictwa;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...