Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Można jakoś inaczej punkty akcji odrobić, niż czekając do północy? Bo mam już 0 i nie wiem czy pograne na dzisiaj czy coś da się zrobić :-k

Przez klikanie na toplisty. No i przez wykupienie punktów premium :/

Hm, a pensje jakieś dostajemy, czy musimy się utrzymywać całkiem sami? :>

Bez obaw. Jak rozbudujemy klub do takiego poziomu, że będzie on na siebie zarabiał to będziecie otrzymywali regularne pensje.

Odnośnik do komentarza

Po północy gramy pierwszy sparing :) nasi rywale to Iskierka Banie, a później Sokół Turza. Tak więc szykować się panowie :> mnie nie będzie, ale mam nadzieję, że nie damy plamy.

Gramy już z Iskierką. Jest 57 minuta. Ładne komentarze, które cieszą, mam nadzieję, że będzie ich więcej, większa baza różnorodnych tekstów:

Krystian Denka popełnił bardzo brzydki faul na YaYa Tourego. Tym razem skończyło się na upomnieniu. Ale sędzia ma już go na oku

Krystian Denka otrzymuje od trenera jakieś wskazówki. Czyżby zmiana taktyki?

:D

 

Ale oczywiście straciłem miejsce w składzie już, bo są lepsi, pfff :P

Odnośnik do komentarza

Konto premium daje Wam:

# Krótszy czas treningu
     Twoje treningi będą przeprowadzać najlepsi trenerzy na świecie, a ich czas jest skrócony o 50 %
# 2 treningi w Centrum Szkoleniowym
     Możesz wykonać 2 treningi w Centrum Szkoleniowym. Szybciej zatem zyskasz umiejętności, o ile masz wystarczająco dużo gotówki
# 2 zadania u Łowcy Talentów w tygodniu
     Możesz wykonać 2 zadania u Łowcy w ciągu jednego tygodnia. Gracze bez KP mogą zrobić tylko 1 zadanie
# Notatnik
     W notatniku możesz zapisać różne informacje, które nigdy nie będą skasowane. Zapisuj przebiegi meczów, dane o innych graczach itd
# Więcej zakładów na mecze
     Będziesz mógł zawrzeć 6 zakładów dziennie.
# Nie kasowanie konta
     Twoje konto nie będzie skasowane w trakcie nieobecności dłużej niż 2 tygodnie w przeciwieństwie do standardowych graczy.
# Własny avatar
     Możesz wgrać własny avatar. Jeśli nie masz pomysłu dodatkowo udostępniamy Ci 30 gotowych avatarów.
# Wyszukiwarka ofert
     Ciężko znaleźć interesującą Cię ofertę? Z Kontem Premium masz wyszukiwarkę która pokaże Ci wybrane oferty.
# Lista znajomych
     Będziesz mógł dodawać graczy do listy znajomych, dzięki czemu będziesz miał szybki dostęp do informacji o nich
# Brak reklam w grze
     Denerwują Cię reklamy banerowe w grze? Z Kontem Premium więcej ich nie ujrzysz!
# Lista transferów,
     Otrzymasz dostęp do zakładki, gdzie znajdziesz listę wszystkich transferów.

Poczekajcie do północy, a dostaniecie 150 akcji.

Na starcie po rejestracji akcji jest tylko 80, dlatego tak szybko się Wam skończyły.

Odnośnik do komentarza

Trenowanie atrybutów kluczowych dla danej pozycji podnosi formę. Także rozegrane sparingi.

 

Przegraliśmy sparing z Iskierka Banie (1:0).

Dochody z biletów wyniosły 30900 euro. Straciliśmy 23 kibiców.

 

Tymczasem ja spadam spać. Będę jutro koło 15:00. Do tego czasu nie będą przyjmowane nowe osoby do klubu. Proszę abyście podawali tutaj nicki z jakimi zarejestrowaliście się w grze żeby łatwiej było mi Was zidentyfikować, bo widzę, że zgłaszają się ludzie spoza forum :-k

Odnośnik do komentarza

Ok dzięki.

 

Przegraliśmy drugi sparing 4:0.

I tu jako bramkarz : <opiernicza obronę> Jak można pozwolić, żebym miał 3 sam na sam, gdzie dwie zakończyły się bramkami. W komentarzach pojawia się opis "znowu sam na sam" :> Poprawić się! :> Ja zawiniłem tylko przy jednym golu, ale bagaż 4 trafień boli :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...