Skocz do zawartości

Football Team


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Ja akceptuję graczy. Na razie nasz klub dopiero raczkuje. Jeżeli ktoś będzie miał nadmiar gotówki to proszę o dotacje na rzecz klubu. Rozbudujemy stadion, sklepiki, bary, a później pomyślimy o zaawansowanej rozbudowie. Ja trochę zainwestuję w klub bo mam sporo gotówki na koncie.

Odnośnik do komentarza

Fajnie by było gdybyście ustawiali swoją pozycję również jako pomocnik/napastnik. Bo mamy już 4 obrońców, a tylko 2 pomocników i 1 napastnika. Dzięki wszystkim za datki na klub. Dzięki temu mogłem rozbudować stadion do 10000 miejsc stojących i 10000 siedzących. Mamy 1 trenera, 2 sklepy klubowe, 5 barów i 10 ochroniarzy. To niewiele, ale w znaczący sposób zwiększy dochody klubu. Mamy 1000 fanów :D ilość kibiców będzie rosła lub spadała w zależności od naszych wyników w lidze.

Odnośnik do komentarza

Lucas wygrał :D

 

20:27:33 15.04.2010 Zawodnik Lucas07 prosi o przyjęcie do klubu na darmowy kontrakt

20:27:30 15.04.2010 Zawodnik Lucas07 prosi o przyjęcie do klubu na darmowy kontrakt

20:26:57 15.04.2010 Zawodnik Lucas07 prosi o przyjęcie do klubu na darmowy kontrakt

20:26:51 15.04.2010 Zawodnik Lucas07 prosi o przyjęcie do klubu na darmowy kontrakt

 

Ja na dziś skończyłem grę, ponad 2k pkt zdobyłem :) Dzisiaj się zarejestrowałem, ale mam doświadczenie z serwera 1. Teraz będzie już wolniej rosło :P

Odnośnik do komentarza

Mamy już 11 zawodników w klubie. Mam nadzieję, że uda nam się jeszcze powiększyć kadrę.

Jeżeli ktoś ma jakieś pytania związane z grą to pytajcie. Na początku warto zainwestować w samochód i aktywować go. Z rozwojem umiejętności kupujcie wyposażenie, które da Wam dodatkowe punkty do umiejętności.

 

Skoro jest już 11, to pomyślę zaraz nad jakimś sparingiem :)

Odnośnik do komentarza

No to czekamy na spar :D

 

Przy okazji sugeruję to 4-3-3, żeby była rywalizacja wśród pomocników jak i napastników, skoro w klubie mamy po 4 pomocników i 4 napastników. Mam nadzieję, że w przyszłości uda się powiększyć szeregi, bo chyba teraz jest full w drużynie? Szybko się miejsca rozeszły, teraz tylko trenować :D

Odnośnik do komentarza

Na początku potrzebuje sporo czasu, później rozwój będzie trwał wolniej, więc i mniej aktywnie trzeba będzie uczestniczyć.

 

Co do szybkiego rozwoju - przede wszystkim trening i to co mówiłem, samochód.

 

W menu jest [miasto] w tej zakładce jest [trening] i tam macie napisane jaki atrybut jest najważniejszy na pozycji, którą wybraliście. Za każdy poziom treningu musicie zapłacić. Tracicie także 1 akcję. Każdego dnia o północy zostanie Wam dopisane 150 akcji. Każdy kolejny poziom treningu wydłuża czas trenowania kolejnego poziomu. Aby to skrócić kupcie samochód - on skróci Wam czas o wybraną ilość minut. Do tego nie zapomnijcie aktywować samochodu.

 

Kiedy będziecie mieli już poziom 100-200 umiejętności to starajcie się kupić jakiś dom. W domu możecie odpoczywać i redukować zmęczenie. Zmęczenie można również zmniejszać w szpitalu, ale jego koszty są kilkakrotnie wyższe niż w swoim domku.

Odnośnik do komentarza

Samochód kupujemy również w [miasto] > [salon samochodowy] > [kup samochód]. No i mamy do wyboru bryki jakimi możemy się poruszać. Ja na starcie kupiłem sobie Renault Laguna, który skraca trening o 25 minut. W przyszłości samochód będzie można sprzedać i kupić lepszy.

Odnośnik do komentarza

To ja podam swój przepis.

 

Pierwszy krok to pozyskanie sponsora. Im więcej da kasy, tym lepiej.

Dalej kupujemy samochód i dom (dom też skraca czas trwania treningu)

Trzecim etapem jest trenowanie tych statów, które są dla Waszej pozycji najważniejsze.

Osiągacie poziom 40 punktów, idziecie do sklepu po sprzęt. Kupujecie najsłabsze każdego typu i już macie sporo punktów. Trenujecie. Macie 60 pkt i znowu można wymienić sprzęt na lepszy, a co za tym idzie - ponownie macie więcej punktów. Znowu trochę potrenować, wymiana sprzętu itd.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...