Skocz do zawartości

Prawo (lewo) jazdy


Fenomen

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie kobiety maja wezsze pole widzenia niz mezczyzni, gorzej widza w nocy (i nie lubia jezdzic w nocy) no i maja gorsza wyobraznie przestrzenna.

Owszem, ale większość kobiet w odróżnieniu od mężczyzn nie traktuje drogi jako swoistego ringu. "Ja muszę być pierwszy, muszę stanąć przed nim, muszę go wyprzedzić, muszę szybciej ruszyć spod świateł" itp. P

No to mam kobietę z "mniejszości" :kekeke:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Można powiedzieć że od dziś należe do grona posiadaczy Prawa Jazdy (tzn. Za 10 dni mam się zjawić w sołectwie po stosowny kawałek plastiku). Zdałem za pierwszym razem. Nie zauważyłem żeby gościu jakoś specjalnie chciał mnie uwalić, wręcz przeciwnie, był "lajtowy". Popełniłem kilka mniejszych błędów, ale ogólnie było dobrze. Starałem się jeździć zdecydowanie. Zatrzymywałem się trzy razy :] i za każdym razem myślałem że oblałem. Najgorszy był nr. 3 bo była to moja 38 minuta egzaminu. Egzaminator kazał mi zjechać na zatoczke dla autobusów. Powiedziałem że nie moge, ale kazał mi, więc zjechałem. Już miałem gardło w przełyku, i od razu zapytałem: - Przesiadamy się? - a egzaminator do mnie - Gdzie tam, zaraz wróce. Okazało się że potrzebna mu była gazeta :] Ogólnie to jestem zadowolony, chociaż od wczoraj powtarzałem sobie że nie zdam - brak pewności siebie. Dla innych zdających napisze tyle - bez stresu, pełna koncentracja, agresja i zdecydowanie, to jest ważne.

Pozdrawiam :]

Odnośnik do komentarza
Przesiadamy się? - a egzaminator do mnie - Gdzie tam, zaraz wróce. Okazało się że potrzebna mu była gazeta :]

Gratki Peedro,

Ja jak zdawałem 2 lata temu to ledwo wyjechałem z ośrodka to koleś kazał mi się zatrzymać w połowie na drodze i też po gazetki poleciał :) Potem zaraz zawróciliśmy i do ośrodka z powrotem. W sumie jeździłem może z 10 minut. No ale to stare zasady jeszcze było.

Odnośnik do komentarza
Dla innych zdających napisze tyle - bez stresu, pełna koncentracja, agresja i zdecydowanie, to jest ważne.

 

Zależy co rozumiesz przez agresję - bo gdybym ja teraz pojechał agresywnie, to egzaminator by pewnie w pośpiechu zapinał pasy, a mogę zagwarantować, że jechał bym bezpiecznie :] A znam przypadek (kuzyn), że uzasadnieniem oblania egzaminu była właśnie "zbyt agresywna jazda".

 

Dynamikę z kolei jak najbardziej polecam.

Odnośnik do komentarza

Zdałem dziś egzamin na prawo jazdy. Co prawda za trzecim razem, ale jestem i tak z siebie dumny. Wreszcie pokonałem stres, bo to przez niego głównie wcześniej mi sie nie udawało. Mianowicie gasł mi samochód, ponieważ noga sie trzęsła na gazie i za mało go dodawałem. Porządny trening, który polegał na ruszaniu i zatrzymywaniu się zautomatyzował ten aspekt, co spowodowało pomyślny wynik egzaminu.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ma ktoś z Was z Rzeczpospolitej Akademię Prawa Jazdy 2007? Pod koniec czerwca była. No i nie działają mi testy i quizy (są oznaczenia "undefined"). Miał ktoś z Was te same problemy? Wcześniej pisałem maila do Winforu (wydawca płytki), ale nie odpisali i nie wiem co robić :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

No i w końcu zdałem. Trochę mi to zajęło, ale to nie ważne. Ważne, że już niedługo będę miał ten plastik :) Jestem niezmiernie szczęśliwy. Dzisiejszy mój egzaminator był naprawdę ok. Znaczy nie odzywał się przez całą drogą (poza wskazywaniem kierunku jazdy..). Na nic mi nie zwrócił uwagi, do niczego się nie przyczepił. Wjeżdżając do ośrodka byłem raczej przekonany, że będzie dobrze i nie myliłem się. Naprawdę wielka to dla mnie radość :P Do zobaczenia na drodze ;)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ma ktoś z Was takie podpisane zdjęcia z maską i deską Punta i Cosry?? Jutro mam egzamin i nie jestem wszystkiego pewien. Czy prarkowanie tyłem ejst na egzaminie??

 

Teraz mnie poprawcie jak sie myle, bo mnie egzaminator może zapytać o prędkości:

 

teren zabudowany - 50

teren niezabudowany - 90

autostrada - 130

droga szybkiego ruchu z pasem zieleni - 110

bez pasa zieleni - 100

i jak jest jak holujemy i z przyczepką??

Odnośnik do komentarza
droga szybkiego ruchu z pasem zieleni - 110

bez pasa zieleni - 100

A nie ma przypadkiem rozroznienia na droge szybkiego ruchu jedno i dwujezdniowa? A nie na z i bez pasa zieleni? ;)

No i jest jeszcze podzial na droge poza obszarem zabudowanym jednojezdniowa (90) i dwujezdniowa (100).

 

EDIT: Dobra kurde, przepraszam za zamieszanie, przeciez jak dwie jezdnie to i pas :/ Chyba pojde juz spac ;)

Odnośnik do komentarza

Ja również w poniedziałek (20.08.07r) zdałem pozytywnie już piąty egzamin na prawo jazdy. Niesamowicie się cieszę, tymbardziej, że po tym egzaminie wygasała mi teoria, tak więc musiałbym ją zaliczać na nowo, a pytań teraz jest więcej. Mój egzaminator był podobny do Diego (zresztą, chyba każdy taki jest ;) ), mianowicie, nie za dużo mówił, wskazywał jedynie kierunki jazdy, bałem się jedynie, żeby nie palnąć jakiegoś głupiego błędu (ciągła, czy coś), ale było dobrze i wreszcie zdałem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...