Skocz do zawartości

Monitory


Scorpio

Rekomendowane odpowiedzi

Acery słyną z dobrej jakości.

 

Jakies potwierdzenie tej zaskakujacej informacji, czy po prostu masz w domu Acera i jeszcze ci sie nie zepsul?

W firmie ile Acerow mialem, tyle poszlo w dluga, najbardziej psujace sie monitory ever. Nie bede polecal tobie innych marek, bo widze, ze oszczedzasz kase, a jestem zdania, ze warto kupic cos porzadnego. Ja biore firmy Dell. :)

Odnośnik do komentarza

Co polecacie jako monitor dodatkowy do laptopa 14" oraz przy konfiguracji z dwoma monitorami + standardowy blaszak? W obu przypadkach chodzi o programowanie, czyli gapienie się na tekst i panele boczne w IDE.

 

Przydałby się pivot (2 LCD 22" obok siebie mogą być zbyt szerokie, nie?). Jakieś doświadczenia z taką konfiguracją?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

krotkie pytanie - monitor panoramiczny czy zwykle 4:3? nie pracowalem jeszcze na panoramicznym a widze ze staja sie coraz bardziej popularne.

Jak znajdziesz NOWY 4:3 to to będzie wielki sukces. Panoramiczne nie są popularne - one zdominowały obecny rynek.

Odnośnik do komentarza

czyli lepiej szukac 4:3?

 

 

w ogole widze ze ceny monitorow poszly ostro w dol. za moj obecny NEC 2-3 lata temu dalem prawie 1000zl a teraz taki sam, nowka, stoi po 200-300 :|

 

Edyta dodaje ze na allegro jest dokladnie za 190zl :|

 

Druga edyta dodaje ze to jednak sa uzywki :/

Odnośnik do komentarza

malo. jak najmniej. szkoda mi kasy.

 

 

wytargalem z piwnicy starszego NECa lcd, wiec sytuacja juz jest lepsza, ale zapewne w koncu trzeba bedzie kupic cos nowego.

Poko ma rację, 4:3 nówka to jest biały kruk.

 

Ja swojego Acera 22" kupiłem za 399 bodajże (pół roku temu). Nie jest to dużo, a monitor solidny.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

stoi 999 w sklepie, kumpel mi promocje zrobi za 900zł, wezmę na firme to se odlicze vat jeszcze z tego :) generalnie gdzies z 8 stówek mnie by kosztowało :) a bardzo przyjemnie wygląda, niby głośniki i soobwoofer no i tuner,

kupie, najwyżej będę narzekał :)

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Witam.

 

Od ponad roku jestem w posiadaniu Samsunga SyncMaster B2230. Dzisiaj po włączeniu na ekranie pojawiły się czarne plamy - długa szrama w lewym górnym rogu oraz na dole w środku taka okrągła. Kiedy monitor "świeci" na czarno, widać, że jest to wyraźnie jaśniejsze, a podczas grania jest czarne. Co może być tego przyczyną? I czy przy takim czymś mogę w ogóle liczyć na gwarancję?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mój stary monitor umiera i zaczynam już szukać czegoś nowego. Siedzę raczej blisko ekranu, więc szukam czegoś o przekątnej 19-20", chciałbym mieć tuner TV, ale to też zależy od tego o ile droższy wtedy jest monitor.

 

No i to w sumie tyle co wiem. Na co zwrócić uwagę przy wyborze monitora? LCD czy LED? Na jakie inne parametry oprócz rozdzielczości szczególnie warto zwrócić uwagę?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Panowie, prośba o pomoc w znalezieniu monitora. Oczekiwania - LCD/LED (jest znacząca różnica w jakości obrazu i cenie?), 22-24'', cena do 700 zł, wejście HDMI, zakup w zasadzie w dowolnym miejscu (net, sklep stacjonarny). Pod monitor podpięty będzie blaszak i ew. dekoder C+.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...