Skocz do zawartości

Monitory


Scorpio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Straszna rzecz mi sie przytrafila, otoz wczoraj ni stad, ni zowad na ekranie pojawila sie tzw. kaszka, po czym monitor przeszedl w tryb oszczednosci, a komputer przestal reagowac; po dluzszej chwili obraz powrocil - dalej znieksztalcony. Wyswietlil sie tez komunikat o problemie z jakas biblioteka dll i polecenie wykonania ponownego rozruchu. Zresetowalem bydle; od tamtej pory komputer uruchamia sie, obraz wciaz jest znieksztalcony. Jezeli nie wybiore trybu awaryjnego, system przestaje ladowac sie tuz po ekranie z logo XP.

 

W trybie awaryjnym sciagnalem i sprobowalem zainstalowac najnowszy sterownik do grafiki. Podczas instalacji usunieto stary, uruchomiono ponownie kompa (o dziwo tym razem zaskoczyl system w normalnym trybie...), dokonczyla sie instalacja i... zadnej zmiany. W tej chwili sprzet dalej dziala tylko w t. awaryjnym, przy czym we wlasciwosciach ekranu widnieje "Monitor domyslny na" - czyli ze nie rozpoznaje ani karty, ani monitora, choc w menedzerze urzadzen Geforce 7300 GT widnieje jak byk. WTF?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupować lepiej na allegro w jakiś sklepach internetowych, czy w marketach typu Media, Saturn?

 

http://allegro.pl/mo...1916447541.html

 

takie coś jest dobrym monitorem?

 

Wedle mnie jest spoko. Acery słyną z dobrej jakości.

 

Co do opcji kupna to zależy czy zależy Ci na czasie tak naprawdę. Moj monitor puścił dymka, więc się nie zastanawiałem, tylko podjechałem do Media Expert i kupiłem. Jak masz parę dni to chyba na allegro jest niższa cena, ale za to przesyłka dochodzi. Jak masz czas to pospaceruj, porównaj ceny...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...