Skocz do zawartości

Borussia Dortmund


Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy ja dobrze rozumiem, że wg Ciebie Schurrle i Mor to jest ta sama półka? :|

 

tak, przeciez Schurle nie gra zupełnie nic, gdzieś tak od czasu gdy poszedł do CFC, chłop się zagubił i się później już nie odbudował. Zresztą grał tylko 150 minut wiecej od MOra i to ze względu na nazwisko.

 

Na moje to ze względu na kontuzje i problemy z Tuchelem o których otwarcie po jego odejściu opowiadał :D

Odnośnik do komentarza

Jeremy Toljan w BVB. 5 milionów euro + Passlack na dwa lata w drugą stronę. Ruchy transferowe Borussii są po prostu wspaniałe. Piszczek ma bardzo dobrą alternatywę, zawodnika ze świetnym timingiem podłączenia się do ofensywnych akcji, z bardzo dobrym podaniem i wrzutką. Mega transfer :)

Odnośnik do komentarza

Jadon Sancho(rocznik 00!) wykupiony z Manchesteru City. Co za okienko BVB. Charakterystyką gry podobny do Dembele, przejmuje jego numer. Zobaczymy, czy tak jak Zagadou, powalczy o miejsce w składzie. Będzie miał dużo ciężej. No i jego transfer powinien przekreślić wpłacenie klauzuli za Williamsa z Bilbao. Osobiście uważam, że to jest jedno z najlepszych okienek w historii, jak nie najlepsze.

Odnośnik do komentarza

Mi się wydaję że odszedł bo szanse na granie minimalne. Na przebicie się w przyszłości też. Guardiola w tym sezonie musi zgarnąć trofea, później je obronić. Przy takiej konkurencji nie było bata, żeby dał mu szansę. W Dortmundzie też pewnie zbyt wiele nie pogra, ale na pewno dostanie swoje minuty i więcej aniżeli byłoby to w City.
A warto też dodać, że MC proponowało mu 30k tygodniówki ;)

Odnośnik do komentarza

A ja dziś czytałem co innego ;) :

Dolberg poczeka na Real Madryt

 

Álvaro Morata i Mariano odeszli latem z Realu Madryt. Napastnik z Dominikany znalazł następcę w osobie Borjy Mayorala, ale na miejsce Hiszpana Królewscy nie sprowadzili nikogo. Taka była decyzja klubu i Zidane’a. Na pozycję „dziewiątki” Francuz ma do dyspozycji Benzemę, Cristiano i Mayorala, a mogą tam również zagrać Bale czy Asensio. Trener jest zadowolony z takiej kadry, lecz madrytczycy są przygotowani na wypadek, gdyby dodatkowy napastnik był potrzebny. Mają wybranych kilku kandydatów, którzy mogliby wzmocnić drużynę zimą. Jednym z nich jest Kasper Dolberg.

Real Madryt już od dłuższego czasu obserwuje młodego napastnika Ajaksu. Kasper niedawno powiedział, że przejście do Realu Madryt byłoby dla niego dobrą opcją. Latem odrzucił kilka ofert, ponieważ zamierza poczekać na Królewskich. Najmocniej zabiegała o niego Borussia Dortmund, lecz Niemcy nie zdołali ostatecznie doprowadzić do transferu. Jeśli Blancos będą szukali wzmocnień w zimowym okienku transferowym, Dolberg stanie się jednym z faworytów do transferu, szczególnie że mógłby grać w Lidze Mistrzów.

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Dortmundzie gra bardzo ciekawy zawodnik. Moukoko w drużynie do lat 17 strzelił w 5 spotkaniach aż 13 bramek. To świetny rezultat, a warto dodać, że on sam ma... 12 lat :D wczoraj w debiucie w kadrze Niemiec u16 strzelił dwie bramki. Niesamowite. Borussia chcę natychmiast rozwiać wątpliwości cd. wieku chłopaka i chciałaby zrobić badania kości nadgarstka oraz uzębienia. Badaniom podobno mocno sprzeciwia się ojciec chłopaka. Zobaczymy jak to się skończy.

Odnośnik do komentarza

Jak to jak? Albo ni ma 12 lat, a z twarzy to chyba jednak tak średnio wygląda na tyle, albo... Freddy Adu v.2 ;) Ileż to już było takich magików.

A inaczej pisząc- o tym gościu to co chwila ktoś tam coś pisze, w sensie o jego grze i talencie. Tylko IMO za wcześniej i to dużo wypowiadać się o nim. W Polsce też jest jakiś tam gostek (chyba 12 lat też) przy Ruchu Chorzów czy jakoś, co mu wróżą talent ogromny.

Odnośnik do komentarza

Raczej mało prawdopodobne, bo w tych przedziałach wiekowych, to dużo bardziej niż talent liczy się fizyczność zawodnika. Chłopaczek 12-letni, przed okresem dojrzewania, nie ma prawa wygrywać pojedynków z praktycznie już mężczyznami 17-letnimi. Ale nie wdrażałem się w jego warunki fizyczne, bo jeżeli nie odstaje od nich za bardzo, to faktycznie ktoś mógł się jebnąć w rubryczkach. Tylko po co? :-k

Odnośnik do komentarza

Raczej mało prawdopodobne, bo w tych przedziałach wiekowych, to dużo bardziej niż talent liczy się fizyczność zawodnika. Chłopaczek 12-letni, przed okresem dojrzewania, nie ma prawa wygrywać pojedynków z praktycznie już mężczyznami 17-letnimi. Ale nie wdrażałem się w jego warunki fizyczne, bo jeżeli nie odstaje od nich za bardzo, to faktycznie ktoś mógł się jebnąć w rubryczkach. Tylko po co? :-k

 

Bo zanim się połapią to zdąży zapracować na kontrakt, którego by pewnie nie dostał mając x lat więcej :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • Pulek zmienił tytuł na Borussia Dortmund

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...