Skocz do zawartości

Borussia Dortmund


Rekomendowane odpowiedzi

Nie chodzi nawet o posiadanie własnej, "kontrowersyjnej" opinii (duh), ale o sposób jej przedstawiania i obrony. Masz prawo uważać, że Gotze jak zacznie grać to będzie lepszy od Mullera, szanuję to, ale przedstawiasz tę (mocno) kontrowersyjną opinię jakby była na ten moment uzasadniona czymś więcej niż tylko Twoim zupełnym widzimiesię i reagujesz głupimi kwęknięciami na reakcje ludzi, którzy Ci to wytykają.

 

O Mullerze mówi się (i zasadnie) jak o najlepszym piłkarzu Bayernu, najlepszym piłkarzu Bundesligi i reprezentacji Niemiec (nie będę rozstrzygał czy uzasadnienie, ale na pewno jest w ścisłej czołówce). Bayern odrzuca za niego oficjalne oferty Manchesteru United dochodzące do 90 czy 100 mln euro. W ostatnich plebiscytach jest wskazywany jako jeden z 10 najlepszych piłkarzy świata. Tymczasem, Mario Gotze, od momentu przejścia do Bayernu (które nie miało miejsca wczoraj), jest permanentnym rezerwowym i dużym rozczarowaniem. W tymże Bayernie bezapelacyjnie przegrywa rywalizacje m.in. z niejakim Mullerem. Uznany za niewypał zostaje oddany z powrotem do Dortmundu. A Ty przychodzisz i rzucasz tezą, że jak tylko zacznei więcej grać to na pewno będzie lepszy od Mullera. Gdy ktoś - słusznie - wytyka Ci lekką bzdurność tego twierdzenia, to Ty wyskakujesz z buńczucznym "gdyż?". Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Nie chodzi nawet o posiadanie własnej, "kontrowersyjnej" opinii (duh), ale o sposób jej przedstawiania i obrony. Masz prawo uważać, że Gotze jak zacznie grać to będzie lepszy od Mullera, szanuję to, ale przedstawiasz tę (mocno) kontrowersyjną opinię jakby była na ten moment uzasadniona czymś więcej niż tylko Twoim zupełnym widzimiesię i reagujesz głupimi kwęknięciami na reakcje ludzi, którzy Ci to wytykają.

 

Ale co Ci nie pasuję w przedstawieniu? Napisałem, że moim zdaniem (chyba nie muszę nikomu tłumaczyć co znaczy IMO) na papierze ofensywa BVB prezentuje się lepiej. Ty podałeś pary, to ja odpisałem w podobny sposób. Nie zarzucaj więc mi złego przedstawienia, bo było analogiczne do Twojego. I jakie znowu kwęknięcia?

 

Nigdzie nie napisałem, że Muller jest słabym piłkarzem. Zgadzam się, że w ostatnich sezonach prezentował się lepiej niż Gotze. Nigdzie nie napisałem, że było inaczej. Uważam jednak, że Mario stoi przed szansę powrotu do formy, która pozwoli mu osiągać lepsze wyniki indywidualne niż Muller. Tak, przychodzę. Tak, rzucam tezę. Ale jak sam napisałeś mam prawo. Nie Ty będziesz rozstrzygał, ktoś słusznie mi coś wytyka. Z niczym buńczucznie nie wyskakiwałem. Chciałem żeby Hajd rozwinął swoją wypowiedź, to zadałem krótkie pytanie. To, że dopowiadacie do moich wpisów jakieś charakterystyki z kosmosu, to już wasz problem. Pozdro.

 

P.S.

Widzę, że niektórym nie po drodze z tym co napisałem w poprzednim poście. Jak nie potraficie dyskutować tylko klikać na minusy... to j***ł was pies.

Edytowane przez klinsmann
ekhm...
Odnośnik do komentarza

Plusy i minusy styl życia :roll:

 

Gotze już jednej psychicznej próby nie wykorzystał(presja w Monachium). Teraz wcale nie będzie łatwiej, kibice nie ułatwią mu pierwszych, najważniejszych miesięcy. Liczę na to, że zawodnicy mu pomogą i wzniesie sie na poziom o którym mówi FYM.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie ja osobiscie jestem bardzo ciekaw przyjecia Goetze przez kibicow. Mysle, ze jego forma moze w duzej mierze zalezec wlasnie od nastroju fanow. Jesli okaza mu wsparcie, moze sie podbuduje mentalnie i ogarnie na tyle, zeby odbudowac forme. Ale jesli kibice beda go gnoic, to moze sie zupelnie zlamac i wtedy BVB tez nie bedzie miec z niego pozytku :-k

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Mor, Pulisić, Dembele. To, jaki ta trójka ma potencjał, jest niemożliwe. Pulisić dzisiaj kończy 18(!!!) lat. Na koncie ma już 10 meczów w Bundeslidze i trzy bramki. Wczoraj jeszcze zanotował dwie asysty. Dembele - asysta i wiatrak w ofensywie. Mor - pierwsza bramka, niezwykle ważna w kontekście dalszego pobytu w BVB. Byle podpisać kontrakt z Pulisciem i będzie na prawdę dobrze. Cóż za przyszłość :jupi:

Odnośnik do komentarza

Mor, Pulisić, Dembele. To, jaki ta trójka ma potencjał, jest niemożliwe. Pulisić dzisiaj kończy 18(!!!) lat. Na koncie ma już 10 meczów w Bundeslidze i trzy bramki. Wczoraj jeszcze zanotował dwie asysty. Dembele - asysta i wiatrak w ofensywie. Mor - pierwsza bramka, niezwykle ważna w kontekście dalszego pobytu w BVB. Byle podpisać kontrakt z Pulisciem i będzie na prawdę dobrze. Cóż za przyszłość :jupi:

dodaj do tego guerreiro, który z legią grał zawodowo

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Tancredi Palmeri (beIN Sports) właśnie podał, że Shanghai SIPG (ekipa, która kupiła Hulka i Oscara) zaoferował BVB 150 mln euro za Aubameyanga, a zawodnikowi roczne wynagrodzenie na poziomie 41 mln euro. Jeśli to prawda, to chyba zrobili to tylko dla szumu medialnego, bo chyba aż tak naiwni nie są, aby myśleć, żeby jeden z najbardziej pożądanych napastników na planecie wybrał w tej chwili Chiny.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...
  • Pulek zmienił tytuł na Borussia Dortmund

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...