Skocz do zawartości

Forum i skrypt - problemy techniczne


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
A nie? Post staje się słabo czytelny po dodaniu nowego. Na starym skrypcie nie było tego problemu, więc stwierdziłem, że jest to błąd.

lol

Jak jest dla Ciebie mało czytelny to starczy wcisnąć enter i już jest czytelny :]

No jak dodałem dwa entery przy dodawniu nowego posta zaraz po poprzednim to nic nie dało ;) No ale nieważne, skoro tylko mi to przeszkadza to nic tam.

Odnośnik do komentarza

Czy sądzisz, że robię to celowo uprzykrzając innym życie? Uwierz, nie jestem złośliwy. Gdybym wiedział jak to poprawić to bym poprawił. Podobnie ma to się z tymi polskimi znakami w niektórych postach. Jak znajdę rozwiązanie to wszystkie postulaty tu zgłaszane spełnię. Na razie moje poszukiwania odpowiedzi spełzły na niczym. Może za jakiś czas znajdę gdzieś odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

generalnie mam problemy z oznaczeniem tematów jako przeczytane

w wielu tematach po kliknięciu na kwadracik przenosi mnie do postów sprzed tygodni, miesięcy nawet

zdarza się też tak, że w temacie oznaczonym jako przeczytany (bez kwadracika) bez żadnego nowego postu pojawia się kwadracik

straszliwie wpieniające.

 

firefox 2.0.0.4.

Odnośnik do komentarza
generalnie mam problemy z oznaczeniem tematów jako przeczytane

w wielu tematach po kliknięciu na kwadracik przenosi mnie do postów sprzed tygodni, miesięcy nawet

zdarza się też tak, że w temacie oznaczonym jako przeczytany (bez kwadracika) bez żadnego nowego postu pojawia się kwadracik

straszliwie wpieniające.

 

firefox 2.0.0.4.

 

Mogę potwierdzić. Poza tym zdarza, że po wejściu do jakiegoś tematu i powrocie do poziomu wyżej powoduje, że przy tematach, które były przeczytane pojawia się kwadracik, że są tam posty nie przeczytane.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...