Skocz do zawartości

Livescore - IO Vancouver 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

chrzanisz, Malysz prawie podparl na treningu, wiec idac tym tokiem myslenia - tez DZISIAJ nie blysnal. argument, ze to trening nie qual, zbijam (qual dla czolowej dziesiatki tez byl treningiem). po czym wnosisz, ze ma rezerwy? rezerwy ja widze w kilku innych zawodnikach, ktorzy skoczyli "na wyprostowanych" (m.in. Loitzl)

Odnośnik do komentarza
chrzanisz, Malysz prawie podparl na treningu, wiec idac tym tokiem myslenia - tez DZISIAJ nie blysnal.

Wychodzi na to, że najrówniej skakał Morgenstern. Ale to Małysz jak na razie skoczył na tej skoczni najdalej. I to jest również moja odpowiedź na pytanie po czym wnoszę, że ma rezerwy. Dodatkowo Małysz jest na równi wznoszącej - z konkursu na konkurs jego końcowe miejsca są wyższe, skoki równiejsze, pozycja dojazdowa optymalna i niezłe jak na niego szybkości na progu.

 

Gdyby patrzeć na to, że to Ammann i Schliri zdominowali PŚ to owszem, reszta nie ma nawet co marzyć o miejscach 1-2. Ale wielokrotnie na najważniejszych imprezach (MŚ, IO) karty rozdawali nie lidery PŚ, a zawodnicy którzy przygotowali formę tylko na tę imprezę.

 

A co do Loitzla to jest on zbyt słabym psychicznie zawodnikiem żeby powalczyć o złoto.

 

Zresztą zobaczymy jutro.

 

 

 

Szkoda, że Curling zaczyna się dopiero we wtorek, podobnie jak Hokej :/

Odnośnik do komentarza

tymczasem cos sie pierniczy z treningami saneczkarzy. zawody przerwano, trwaja obrady sedziow... wydaje mi sie, ze to przez wysoka temperature

Raczej chodzilo o to:

Okropny wypadek na torze saneczkarskim. Podczas treningu na torze saneczkarskim na jednym z zakrętów Gruzin Nodar Kumaritashvili, który był reanimowany. Wypadek miał też Armin Zoeggler, złoty medalista z igrzysk z 2002 i 2006 roku.
Odnośnik do komentarza

tymczasem cos sie pierniczy z treningami saneczkarzy. zawody przerwano, trwaja obrady sedziow... wydaje mi sie, ze to przez wysoka temperature

Raczej chodzilo o to:

Okropny wypadek na torze saneczkarskim. Podczas treningu na torze saneczkarskim na jednym z zakrętów Gruzin Nodar Kumaritashvili, który był reanimowany. Wypadek miał też Armin Zoeggler, złoty medalista z igrzysk z 2002 i 2006 roku.

 

k***a, Zoegglera to kojarze jak jeszcze ogladalem kiedys Puchar Swiata. Ma ktos wiedze, dlaczego odwolano zjazd?

Odnośnik do komentarza

Ciężko coś po tych kwalifikacjach powiedzieć, zwłaszcza, że belki były zmieniane. Ogólnie to jestem bardzo rozczarowany tym, jak skocznia została przygotowana. Co drugi zawodnik miał problemy przy lądowaniu.W jutrzejszym konkursie karty będą rozdawać sędziowie, co było widać dzisiaj jak oceniali poszczególne skoki. Małysz ma szanse na medal, ale moim zdaniem niewielkie, gdyż każdy wie jak jego skoki są oceniane, a na normalnej skoczni ma to za duże znaczenie. Wygra któryś z Austriaków, nawet Amman będzie miał problemy z wywalczeniem medalu, bo na normalnej skoczni od innych nie odskoczy.

Odnośnik do komentarza

Tor jest fatalnie zaprojektowany. Na treningu kobiet też były wypadki, jedna z nich trafiła do szpitala. Widziałem ten wypadek - jak dla mnie, stawianie stalowych słupów podtrzymujących dach tuż przy jednym z najszybszych zakrętów, i zdaje się, bez żadnych gąbek ochronnych czy czegoś takiego, to tragiczna pomyłka... Boję się, że jeśli się uprą robić na tym torze zawody, to albo słabsi zawodnicy się wycofają, nie chcąc ryzykować życia, albo będziemy mieli kolejną tragedię :/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...