Skocz do zawartości

Livescore - IO Vancouver 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro będzie medal. Złoty.

 

posmialismy sie, to teraz mozna obejrzec qual

Pośmiać to się możemy z ciebie i z tych głupot, które tu wypisujesz. Choćby z tych quali bez czołowej dziesiątki :lol: widać, że pierwszy raz w życiu kwalifikacje w skokach oglądałeś ekspercie ;)

 

Dobre kwalifikacje dla całej reprezentacji. Adam bardzo dobrze ale widać, że stać go na jeszcze więcej i jutro Ammann i Austriacy będą mieli z nim niemałe problemy.

Odnośnik do komentarza

o shit, odwolano tez trening zjazdowy - ladnie sie igrzyska zaczely

 

Jutro będzie medal. Złoty.

 

posmialismy sie, to teraz mozna obejrzec qual

Pośmiać to się możemy z ciebie i z tych głupot, które tu wypisujesz. Choćby z tych quali bez czołowej dziesiątki :lol: widać, że pierwszy raz w życiu kwalifikacje w skokach oglądałeś ekspercie ;)

 

Dobre kwalifikacje dla całej reprezentacji. Adam bardzo dobrze ale widać, że stać go na jeszcze więcej i jutro Ammann i Austriacy będą mieli z nim niemałe problemy.

 

widzialem, ze bedzie napinka z Twojej strony :) tak to jest jak sie nie potrafi przyjmowac troche mocniejszych ciosow niz "doceniam Twoja wypowiedz, szanuje ja, aczkolwiek, jesli pozwolisz, mam odosobniona opinie na ten temat" geeeeez, nie bede Ci lizal jaj

 

nei jestem ekspertem, ale ogladam te konkurencje tak dlugo (Peterka era), ze moge miec wyrobione zdanie na ten temat

Odnośnik do komentarza
widzialem, ze bedzie napinka z Twojej strony :) tak to jest jak sie nie potrafi przyjmowac troche mocniejszych ciosow niz "doceniam Twoja wypowiedz, szanuje ja, aczkolwiek, jesli pozwolisz, mam odosobniona opinie na ten temat" geeeeez, nie bede Ci lizal jaj

Jak na razie to spinasz się tylko ty. Piszesz jakieś bzdury, które nijak mają się z rzeczywistością. Najpierw o kwalifikacjach bez czołowej 10, później o Austriakach nie do ruchnięcia. Jakoś nikt poza Schlierenzauerem nie błysnął, a nawet sam Schliri o mało co nie podparł lądowania. Więc jeżeli już chcesz się napinać na Małysza to wysil się bardziej, bo na razie dzwoni ci w którymś kościele, ale nie bardzo wiesz w którym.

nei jestem ekspertem, ale ogladam te konkurencje tak dlugo (Peterka era), ze moge miec wyrobione zdanie na ten temat

Możesz mieć wyrobione zdanie. Ale nie możesz pisać bzdur, bo to nie onet.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...