Skocz do zawartości

Livescore - IO Vancouver 2010


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużone złoto Ammanna, lubię go, wolę widzieć jego na najwyższym stopniu podium niż na przykład Schlierenzauera :] Po pierwszej serii liczyłem po cichutku na złoto, skok Szwajcara rozwiał moje wątpliwości. Wierzę, że na dużej skoczni będzie lepiej i Simmi 'odda' jedno złoto Adamowi :)

Szkoda Janne, trzymałem za nim, kolejne miejsce Fina tuż za podium na ważnej imprezie : (

Odnośnik do komentarza

A ja z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich pierdolących od pięciu lat, że Małysz się skończył. :)

 

3 lata temu zdobyl zloto MS i PS

KO, czy jeszcze nie?

Co nie przeszkadzało niektórym pisać, że już dawno powinien zakończyć karierę.

 

generalnie to samo nakazywanie komukolwiek konczenia kariery jest zenujace

 

Nie było to forma czasownika dokonanego ;) nie chcę się czepiać, ale strasznie się przejechałeś na tej gadce, że Małysz nie jest w formie na medal.

 

pomylilem sie, nic nadzwyczajnego :)

 

wole byc mile zaskoczony, niz zawiedziony

Odnośnik do komentarza

ahhh i jeszcze, zeby nie bylo, ze myle sie tylko ja:

 

- Malysz mial o 6,5 pkt. wiecej niz czwarty Ahonen (przewidywalem lokate poza podium),

- ale do zlotego medalu (spodziewanego przez kogos innego ;)) zabraklo mu punktow 7

 

jestem pol punktu do przodu z prognozami ;) hihi

 

Slawek Chmura na starcie! :polska: objedz ruska!

 

no i bardzo ladnie nasz panczenista rozlozyl sily :), na razie drugi

Odnośnik do komentarza

A ja się przyznam - popłakałem się. Kibicuję Małyszowi od ośmiu czy dziewięciu lat - a dzisiejszy konkurs przeżywałem razem z nim. Cieszę się, że wygrał Simon, choć pewnym jest, że wolałbym Adasia na najwyższym stopniu podium. Cieszę się, że Schlierenzauer zajął niskie miejsce - zauważyliście, że kiedy Adaś z Simm-ym gadali, Austriak ich olał ? Zgrywał trochę Ahonen-a. Apropo Fina - szkoda mi go - lubię Janne. No i cieszy awans do trzydziestki Stocha. Szkoda, że nie udało się Huli, czy Miętusowi - byli blisko. Teraz czekam na Sikorę i Kowalczyk, no i na następny konkurs - może Amman odda Adasiowi medal.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...