Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zależy Ci na choć trochę na jakości dźwięku to Creativy odpuść na samym początku.

 

Takie wymagania i takie fundusze to w zasadzie na polu bitwy z sensownych odtwarzaczy pozostaje tylko Sansa. Jeśli nie jesteś audiofilem to jakość odtwarzania powinna Cię zadowolić (mówię o Express).

Odnośnik do komentarza

Chłopaku, nie ma cudów. Za te pieniądze to sobie po prostu chłam kupisz i tyle. W dodatku masz jeszcze wymagania z kosmosu. Gówniany playerek, gówniany dyktafon, gówniane radio, gówniane wykonanie. To dostaniesz za te pieniądze. Funkcjonalność żadna a do tego po roku ci się w rękach rozsypie. Albo z czegoś zrezygnuj albo przeznacz większe fundusze ... Dodatkowo licz się z tym że praktycznie tylko na allegro można trafić na naprawdę fajne okazje.

Odnośnik do komentarza

Oj przesadzasz Jabol. Dyktafon i radio faktycznie nienajwyższych lotów (działają na tej samej zasadzie co aparty w komórkach, są bo są i nic poza tym :) ) ale ogólnie Sansa trzyma jakiś tam poziom (może nie najwyższy ale też nienajniższy). Dla zawykłego zjadacza chleba którego nie za bardzo interesuje EQ (o ile w ogole wie co to jest) sprzęt całkiem przyzwoity :)

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dokładnie tego samego parę dni od ostatniego posta w tym topicu i jest ok. Głównie zależało mi na 1-2gb pojemności w rozsądnej cenie i udało mi się utrafić na Creativa. Raczej z czystem sympatii i z racji tego, że nie muszę się od nowa uczyć całego menu. Intuicyjna obsługa, a do słuchania muzyki podczas grania w nogę więcej mi nie potrzeba, niż oferuje MuVo.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Krótko.

Mam problem z odtwrzaczem MP3 Grundig MPaxx 702 1 GB. Mój komp nie widzi go jako dysku twardego.

Próbowałem wyszukiwania dysku poprzez panel sterowania.

Zainstalowałem sterowniki do portu USB.

Przestawiłem w BIOSIE USB na Hi-Speed.

Sterowników do tego odtwarzacza jako takich nie ma.

Komputer go widzi jako urządzenie, nie widzi jako dodatkowy dysk :/ . Co ciekawe stary odtwarzacz widzi, więc port USB działają prawidłowo.

 

Może Wy coś jeszcze wykombinujecie.

Odnośnik do komentarza
Krótko.

Mam problem z odtwrzaczem MP3 Grundig MPaxx 702 1 GB. Mój komp nie widzi go jako dysku twardego.

Próbowałem wyszukiwania dysku poprzez panel sterowania.

Zainstalowałem sterowniki do portu USB.

Przestawiłem w BIOSIE USB na Hi-Speed.

Sterowników do tego odtwarzacza jako takich nie ma.

Komputer go widzi jako urządzenie, nie widzi jako dodatkowy dysk :/ . Co ciekawe stary odtwarzacz widzi, więc port USB działają prawidłowo.

 

Może Wy coś jeszcze wykombinujecie.

 

 

Podłaczasz go poprzez przedłużacz? Jeżeli tak, spróbuj podpiąć odtwarzacz bezpośrednio do USB.

Odnośnik do komentarza
Żaden przedłużacz.

Najlepsze jest to, że komp w pracy normalnie widzi mi go jako dodatkowy dysk twardy ;lol: ;( .

W domu na dwóch kompach mi go nie znajduje jako dysk :/ .

Czyżby wina Winzgrozy?

To jest wina zasilania! jezeli podłączasz do kompa stacjonarnego - to pewnie poprostu masz twoj zasilacz "nie daje rady- mialem podobny problem jak chcialem podlaczyc dysk zewnetrzny 2,5 cala- niby dysk byl wykryty ale sie nie pojawial - i komp zwalnial- HUB USB z zasilaczem rozwiazal sprawe:)

Odnośnik do komentarza

Hm zasilanie :-k .

Na trzech kompach w domu wykrywa mi odwarzacz, ale nie widzi go jako dysku twardego (dwa stacjonarne, jeden notebook). W pracy mi do widzi jako dysk :-k .

Mi tutaj podśmiarduje kłopotami z Winzgrozą :/ . Tym bardziej, że wczoraj podłączyliśmy dwa twarde dyski i było ok. Odłączyliśmy dysk, podłączyłem odtwarzacz i dalej kupa. Chyba zasilanie odpada.

Odnośnik do komentarza
Hm zasilanie :-k .

Na trzech kompach w domu wykrywa mi odwarzacz, ale nie widzi go jako dysku twardego (dwa stacjonarne, jeden notebook). W pracy mi do widzi jako dysk :-k .

Mi tutaj podśmiarduje kłopotami z Winzgrozą :/ . Tym bardziej, że wczoraj podłączyliśmy dwa twarde dyski i było ok. Odłączyliśmy dysk, podłączyłem odtwarzacz i dalej kupa. Chyba zasilanie odpada.

 

Idebtyczny mialem problem z dyskiem- podłączałem i komp go wykrywał normalnie ale nie bylo ikony dysku twardego- jakby go nie widzial- zewnetrzne zasilanie mi rozwiazalo sprawe- nie wiem moze sprobuj podlaczyc jeszcze zew zasilacz jak masz- moze pojdzie- ja nie to nie wiem- moze sterowniki- jezeli masz XP- to praktycznie takie sprzety typu PLUG&PLAY sa wykrywane automatycznie i system nie ma tu nic do rzeczy...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...