Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

Nie są bardziej porządane, bo liczy się wielkość - w tym przypadku im mniejszy tym lepszy. A bateria AA czy AAA nie spowoduje miniaturyzacji sprzętu tak, jak wbudowana bateria.

 

Fakt, że rozwiązanie ładowania przez USB nie jest najtrafniejszym, ale z drugiej strony, masz coraz więcej sprzętów, dzięki którym możesz tak ładować baterię - nie tylko kompy :-)

Pff, AAA nie pozwala na miniaturyzacje? Ipod Reapera jest wiekszy niz moj iRiver i wytrzymuje o polowe krocej. Dziekuje postoje.

 

 

Ale swojego iRivera możesz postawić przy dwóch moich Samsungach, więc spadaj na drzewo :-)

Odnośnik do komentarza
Sam spadaj bo moj gra dwa razy dluzej :>

 

 

Poza tym jeszcze jedno - o ile pamiętam, to Twój iRiver odpala tylko pliki muzyczne. Jego odpowiednik wypuszczony na rynek przez Apple to iPod shuffle i nie wmówisz mi za Chinu Ludowe, że jest większy od Twojego iRivera :D

Odnośnik do komentarza
Nie są bardziej porządane, bo liczy się wielkość - w tym przypadku im mniejszy tym lepszy. A bateria AA czy AAA nie spowoduje miniaturyzacji sprzętu tak, jak wbudowana bateria.

 

Fakt, że rozwiązanie ładowania przez USB nie jest najtrafniejszym, ale z drugiej strony, masz coraz więcej sprzętów, dzięki którym możesz tak ładować baterię - nie tylko kompy :-)

Pff, AAA nie pozwala na miniaturyzacje? Ipod Reapera jest wiekszy niz moj iRiver i wytrzymuje o polowe krocej. Dziekuje postoje.

Te 10h co Ci powiedziałem to był mój estimate, jak chcesz to go naładuję na maksa i zostawię tylko na graniu muzyki i powiem Ci ile wytrzymał :]

Odnośnik do komentarza
Ipody to drogie gówna, szkoda kasy. Iriviera mają lepszą jakość dźwięku i są całkiem tanie. Takie moje zdanie. Btw. baterie wymiatają, wbudowany akumlator siądzie i już mp3 do kosza.

 

Pozdrawiam

 

 

Sorry mate. Mam dwa odtwarzacze mp3 - jeden ma prawie 6 lat, drugi 2 i w żadnym jeszcze nie padł aku. Fakt, że w Grundigu bateria już nie urywa dupy, ale parę godzin trzyma. Jak masz badziewie z biedronki, to się nie spodziewaj cudów.

 

Co do iPodów, to, na zakończenie całej dyskusji, w 75% marka, która gwarantuje dobry lasn i zaspokojenie potrzeb konsumentów decydujących się na ten produkt. To się nazywa wizerunek marki. Poza tym w iPodzie Classic 160 giga (a tego chyba kupie) robi swoje.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam do wydania na odtwarzacz około 400 zł. Moją uwagę przykuły następujące odtwarzacze:

 

Creative Zen X-Fi

iAudio U5

iRiver LPlayer

iRiver E100

Sony NW-ZA818

 

Co byście z tych polecali? Ewentualnie coś innego, dodam tylko, że zależy mi wyłącznie na jakości dźwięku, a nie na dobrej jakości konwersji plików video czy zdjęć, dobra jakość słuchawek zestawowych nie jest wymagana. No i koniecznie nie mniejsza pojemność niż 8GB.

Odnośnik do komentarza
Nie są bardziej porządane, bo liczy się wielkość - w tym przypadku im mniejszy tym lepszy. A bateria AA czy AAA nie spowoduje miniaturyzacji sprzętu tak, jak wbudowana bateria.

 

Fakt, że rozwiązanie ładowania przez USB nie jest najtrafniejszym, ale z drugiej strony, masz coraz więcej sprzętów, dzięki którym możesz tak ładować baterię - nie tylko kompy :-)

Starczy kupić ładowarkę ze złączem USB. Dostałem taką, tyle że nie da się jej używać w gniazdkach z bolcami. Ot, miniaturyzacja :/

Odnośnik do komentarza

jako ze spalilem swoja empetrojke (Sansa e130) to zaczynam rozgladac sie za czyms nowym. Na razie w gre dla mnie wchodza dwa modele:

http://allegro.pl/item426659356_sansa_clip...ja_srebrna.html

http://allegro.pl/item425257829_creative_z..._wyprzedaz.html

moze ktos posiada ktorys z tych modeli i moze cos o nim powiedziec? kazda opinia bedzie dla mnie bardzo cenna

ewentualnie jesli ktos moze polecic cos innego do 4gb i 200 zl to tez chetnie poslucham

Odnośnik do komentarza
Nie są bardziej porządane, bo liczy się wielkość - w tym przypadku im mniejszy tym lepszy. A bateria AA czy AAA nie spowoduje miniaturyzacji sprzętu tak, jak wbudowana bateria.

 

Fakt, że rozwiązanie ładowania przez USB nie jest najtrafniejszym, ale z drugiej strony, masz coraz więcej sprzętów, dzięki którym możesz tak ładować baterię - nie tylko kompy :-)

Starczy kupić ładowarkę ze złączem USB. Dostałem taką, tyle że nie da się jej używać w gniazdkach z bolcami. Ot, miniaturyzacja :/

 

Mimo wszystko wożenie ze sobą ładowarki nie jest najwygodniejszym rozwiązaniem z możliwych. Lepsze są IMHO paluszki ponieważ gdy nam się rozładują a nie mamy zapasowych to praktycznie w każdym sklepiku na każdym zadupiu kupisz baterie a z możliwością ładowania różnych sprzetów elektronicznych podczas jakichś wyjazdów różnie bardzo bywa. No chyba że playerka słucha się tylko w domu/pracy/szkole.

Odnośnik do komentarza

Dlatego są odtwarzacze na AAA i z wbudowanymi. Co kto lubi.

 

Cechą Sansy Clip jest to, że jest mała, więc wbudowany akumulator jest tu zrozumiały. Sam przed jej kupnem miałem wątpliwości, ale stwierdziłem, że nie mam ochoty dodatkowo wydawać kilkudziesięciu zł na sieciową ładowarkę do aku. A do kompa mam codziennie dostęp, więc nie ma problemów z ładowaniem.

Dodatkowo, nawet jeśli mi się zachcę ładowarki sieciowej, to do Sansy Clip pasuje ładowarka z Motoroli V3, na allegro dostępna nawet za niecałe 10 zł.

Ogólnie polecam ten odtwarzacz, bo jakość jest naprawdę zadowalająca, jak za tę cenę. Wbudowana bateria trzyma około 12-13 godzin. A i spodziewałem się, że słuchawki będą beznadziejne, jednak imo nie jest z nimi tak źle. Dla mnie na razie wystarczają, szczególnie że porządniejsze to już trochę kosztują.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
jako ze spalilem swoja empetrojke (Sansa e130) to zaczynam rozgladac sie za czyms nowym. Na razie w gre dla mnie wchodza dwa modele:

http://allegro.pl/item426659356_sansa_clip...ja_srebrna.html

http://allegro.pl/item425257829_creative_z..._wyprzedaz.html

moze ktos posiada ktorys z tych modeli i moze cos o nim powiedziec? kazda opinia bedzie dla mnie bardzo cenna

ewentualnie jesli ktos moze polecic cos innego do 4gb i 200 zl to tez chetnie poslucham

 

Clipa posiadam od jakiegoś czasu. Jedyny mankament to dość długi czas ładowania, ok. 4 godz. Bateria trzyma średnio ponad 10h. Obsługa bardzo intuicyjna, bardzo poręczny, wyświetlacz czytelny, dzwięk w połączeniu z Ep-630 miodny jak dla mnie ;) Do tego dwie ciekawe funkcje takie jak GoList i ocenianie utworów w skali od 1-5 gwiazdek. Za tak niską cenę sprzęt naprawdę godny polecenia. Pasuje do niego ładowarka do Motki V3 więc nie jesteś przywiązany do USB.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
1) format

2) poszukaj nowych sterownikow (w sensie: najnowszych wydanych przez producenta)

Ściągnięcie i zainstalowanie najnowszych sterowników, nic nie pomogło.

nie instalowales ostatnio np. service packa do Windowsa? czasem wplywa na takie rzeczy

Nie instalowałem SP, ani nic takiego.

 

Spróbuje jeszcze podłączyć mp4-kę na innym kompie, bo na moim czarno to widzę... :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...