Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze na starym forum ktos pisal, ze creative'y sa mocno wadliwe, a tu niespodzianka. moj muvo 2000 1gb wytrzymal 3 lata i prawdopodobnie wytrzymalby jeszcze dluzej, gdyby nie fakt, ze pewnego razu wypadl mi z kieszeni i roztrzaskal sie o chodnik. ale... rozpizdzyla sie klapka od akumulatorkow, w swiat uciekly prawie wszystkie buttony, wyswietlacz, wylecialo kilka "bebechow", ktore udalo mi sie jednak zlozyc z powrotem i... dziala :) oczywiscie nie uzywam go juz jako mp3 (od biedy moglbym, ale nie chcialoby mi sie zmieniac utworow srubokretem :P) samo w sobie, ale teraz wspaniale sluzy jako 1-gigowy pen drive :)

 

kilka miesiecy temu kupilem natomiast polecanego rivera t60 (4gb). dzwiek zdecydowanie plynniejszy od creative'a, mniej szumow, radio jak radio - srednia jakosc, sluchawki w zestawie denne - wymiana, sporo opcji odtwarzania playlisty. minusem IMO jest brak bezposrednosci podlaczenia do usb, niestety potrzebny kabelek, no i ta klapka na gumke...

Odnośnik do komentarza
jeszcze na starym forum ktos pisal, ze creative'y sa mocno wadliwe, a tu niespodzianka. moj muvo 2000 1gb wytrzymal 3 lata i prawdopodobnie wytrzymalby jeszcze dluzej, gdyby nie fakt, ze pewnego razu wypadl mi z kieszeni i roztrzaskal sie o chodnik. ale... rozpizdzyla sie klapka od akumulatorkow, w swiat uciekly prawie wszystkie buttony, wyswietlacz, wylecialo kilka "bebechow", ktore udalo mi sie jednak zlozyc z powrotem i... dziala smile.gif oczywiscie nie uzywam go juz jako mp3 (od biedy moglbym, ale nie chcialoby mi sie zmieniac utworow srubokretem razz.gif) samo w sobie, ale teraz wspaniale sluzy jako 1-gigowy pen drive smile.gif

Mojego Creative Zena Micro musiałem po 9 miesiącach wymienić, bo dysk twardy zaczął mu się jebać, a po roku Micro Zen Photo po prostu przestał się włączać. Teraz jestem szczęśliwym posiadaczem iPoda Classic 80GB i nie mogę być szczęśliwszy ;)

Odnośnik do komentarza

Mam zamiar kupić nowy odtwarzacz, bo stary powoli przestaje działać. Przede wszystkim, chcę żeby bateria długo trzymała, dobra jakość muzyki i duża pojemność. Cena do 350 zł. Myślałem nad iRiverem E10. Recenzje w internecie ogólnie były pozytywne, więc chyba jest to dobry odtwarzacz. Posiada może ktoś taki? Jeśli tak, to jak się sprawuje? A może w tej cenie lub nieco drożej (50 zł) można dostać coś lepszego? Za wszelkie propozycje, z góry dziękuję. ;)

Odnośnik do komentarza
Mam zamiar kupić nowy odtwarzacz, bo stary powoli przestaje działać. Przede wszystkim, chcę żeby bateria długo trzymała, dobra jakość muzyki i duża pojemność. Cena do 350 zł. Myślałem nad iRiverem E10. Recenzje w internecie ogólnie były pozytywne, więc chyba jest to dobry odtwarzacz. Posiada może ktoś taki? Jeśli tak, to jak się sprawuje? A może w tej cenie lub nieco drożej (50 zł) można dostać coś lepszego? Za wszelkie propozycje, z góry dziękuję. ;)

Pogadaj z Vendem on miał zamiar kupić, może już go ma...

Odnośnik do komentarza
Brat myśli nad odtwarzaczem. Znalazł takiego Samsunga, miał ktoś styczność z tym ustrojstwem?

Edyta pyta jak się na Samsungi wrzuca muzę (jak na iPody czy jak na "twardy dysk")? I czy konieczne jest do tego oprogramowanie czy wystarczy kabelek i tyle?

 

Mam starszy model Samsunga i działa, jak normalny dysk. Dostaniesz prawdopodobnie dysk z oprogramowaniem do przerzucania danych i zarządzania nimi, ale nie musisz korzystać z niego, żeby wrzucać muzykę czy filmy.

 

Jak dla mnie to jakies nieporozumienie - wbudowany aku i do tego ladowany z USB. To zaprzeczenie idei przenosnosci.

 

A jak chcesz go inaczej ładować? Bąkami? Z tego co ja wiem i z czym się spotkałem (niekoniecznie musi być to prawda), to tylko Creative robiło odtwarzacze podwójnie ładowane (kabel USB w zestawie, ale istnieje możliwość dokupienia ładowarki do prądu).

Odnośnik do komentarza

Dokładnie, Creativy mają możliwość ładowania ładowarką, a przynajmniej kumpel taki ma.

Jak dla mnie to jakies nieporozumienie - wbudowany aku i do tego ladowany z USB.

wszystkie iPody są tak ładowane (chyba, że se kupisz stację dokującą za 200 zeta) i ludzie nie uważają tego za nieporozumienie.

Chociaż osobiście mi też się to zbytnio nie podoba, że trzeba odtwarzacz ładować podpinając do PC (lub innego urządzenia), a nie zwykłą ładowarką, ale teraz praktycznie wszystkie firmy tak robią.

Odnośnik do komentarza
Dokładnie, Creativy mają możliwość ładowania ładowarką, a przynajmniej kumpel taki ma.
Jak dla mnie to jakies nieporozumienie - wbudowany aku i do tego ladowany z USB.

wszystkie iPody są tak ładowane (chyba, że se kupisz stację dokującą za 200 zeta) i ludzie nie uważają tego za nieporozumienie.

Chociaż osobiście mi też się to zbytnio nie podoba, że trzeba odtwarzacz ładować podpinając do PC (lub innego urządzenia), a nie zwykłą ładowarką, ale teraz praktycznie wszystkie firmy tak robią.

 

To jest wygodne, bo ostanio ładowałem podłączając się do dekodera telewizji cyfrowej :keke:

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie to jakies nieporozumienie - wbudowany aku i do tego ladowany z USB. To zaprzeczenie idei przenosnosci.

A jak chcesz go inaczej ładować? Bąkami?

Normalnie, odtwarzacz powinien byc zasilany z AA albo AAA. Akumulatorki ladujesz sobie w ladowarce SIECIOWEJ a jak Ci w plenerze sie rozladuja zawsze mozesz sie posilic bakteria z kiosku.

 

Jak dla mnie to jakies nieporozumienie - wbudowany aku i do tego ladowany z USB.

wszystkie iPody są tak ładowane (chyba, że se kupisz stację dokującą za 200 zeta) i ludzie nie uważają tego za nieporozumienie.

Spytaj sie tych ludzi ilu z nich kupilo iPoda dla szpanu albo z trendu a ilu dlatego, ze to jest dobry odtwarzacz?

Odnośnik do komentarza
Spytaj sie tych ludzi ilu z nich kupilo iPoda dla szpanu albo z trendu a ilu dlatego, ze to jest dobry odtwarzacz?

Panie, to, że jest to szit nie musisz mnie uświadamiać :]

Normalnie, odtwarzacz powinien byc zasilany z AA albo AAA. Akumulatorki ladujesz sobie w ladowarce SIECIOWEJ a jak Ci w plenerze sie rozladuja zawsze mozesz sie posilic bakteria z kiosku.

Akurat brat nie chce na AA ani AAA, woli wbudowaną baterię

Odnośnik do komentarza
Jak dla mnie to jakies nieporozumienie - wbudowany aku i do tego ladowany z USB. To zaprzeczenie idei przenosnosci.

A jak chcesz go inaczej ładować? Bąkami?

Normalnie, odtwarzacz powinien byc zasilany z AA albo AAA. Akumulatorki ladujesz sobie w ladowarce SIECIOWEJ a jak Ci w plenerze sie rozladuja zawsze mozesz sie posilic bakteria z kiosku.

 

 

Kup sobie na r14, to Ci będzie jeszcze dłużej trzymać. Mnie tam wbudowany aku wystarcza na 12-14h słuchania i jakoś nie zdarzyło mi się, żebym dłużej go używał, potem trochę ponad godzina ładowania i znowu 12-14h słuchania. Czemu w telefonie Ci nie przeszkadza, że nie masz na paluszki, tylko na ładowaną baterię? Przecież, jakby Ci się telefon rozładował, to hop siup, wsadzasz se paluszka i działa :-)

Odnośnik do komentarza
Te R14 i twoje 12-14h sobie mozesz do rzyci wsadzic. Moj odtwarzacz na AA wy3muje 30h odtwarzania, a telefon 5 dni wiec nie mam potrzeby wkladania mu paluszkow.

 

 

Stary Walkman Sony na bateriach też mi latał po 40h i co z tego. Ja się Ciebie zapytałem dość jasno - w dobie Twierdzenia, że paluszki są najdebeściarskie, czemu nie przeszkadza Ci to w telefonie ...

Odnośnik do komentarza
Te R14 i twoje 12-14h sobie mozesz do rzyci wsadzic. Moj odtwarzacz na AA wy3muje 30h odtwarzania, a telefon 5 dni wiec nie mam potrzeby wkladania mu paluszkow.

 

 

Stary Walkman Sony na bateriach też mi latał po 40h i co z tego. Ja się Ciebie zapytałem dość jasno - w dobie Twierdzenia, że paluszki są najdebeściarskie, czemu nie przeszkadza Ci to w telefonie ...

To z tego ze mial lepiej rozwiazane kwestie zarzadzania energia. I to z tego, ze proboje Ci wyjasnic, ze w odtwarzaczach paluszki sa bardziej porzadane bo:

 

- sa wymienne

- latwiej ladowalne

- maja wieksza pojemnosc

 

Poza tym najwiekszym absurdem jest dla mnie koniecznosc ladowania wbudowanych aku przez USB. Jesli juz jest wbudowany aku to niech dadza do niego malutka ladowarke - jak do komorki.

 

Co do telefonu to kwestia baterii wkurza mnie z innego powodu - przecietny aku AA (NImH) miesci lekko 2200-2500 mAh to dlaczego bateria w telefonie o podobnych przeciez wymiarach miesci maks. 1000 mAh?

Odnośnik do komentarza

Nie są bardziej porządane, bo liczy się wielkość - w tym przypadku im mniejszy tym lepszy. A bateria AA czy AAA nie spowoduje miniaturyzacji sprzętu tak, jak wbudowana bateria.

 

Fakt, że rozwiązanie ładowania przez USB nie jest najtrafniejszym, ale z drugiej strony, masz coraz więcej sprzętów, dzięki którym możesz tak ładować baterię - nie tylko kompy :-)

Odnośnik do komentarza
Nie są bardziej porządane, bo liczy się wielkość - w tym przypadku im mniejszy tym lepszy. A bateria AA czy AAA nie spowoduje miniaturyzacji sprzętu tak, jak wbudowana bateria.

 

Fakt, że rozwiązanie ładowania przez USB nie jest najtrafniejszym, ale z drugiej strony, masz coraz więcej sprzętów, dzięki którym możesz tak ładować baterię - nie tylko kompy :-)

Pff, AAA nie pozwala na miniaturyzacje? Ipod Reapera jest wiekszy niz moj iRiver i wytrzymuje o polowe krocej. Dziekuje postoje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...