Skocz do zawartości

Odtwarzacze mp3


Sil

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj zakupiłem MP3 firmy Grundig. Pamięć 2 GB, słuchawki, możliwość nagrywania dźwięku i radio. Miałem już parę empetrójek firmy krzak, które wytrzymywały góra miesiąc, więc postanowiłem zapłacić trochę więcej. Za ten odtwarzacz zapłaciłem 250 zł. Czy warto? Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Też chciałem MuVo z promocjio Gazety Wyborczej. Wysłałem półtora miesiąca temu 8 kuponów, a odzewu brak. Wobec tego chyba zdecyduję się na Sansę m240. Cena bardzo spadła (w okolice ww. Creative), a na forach Sandisk jest lepiej oceniany.
Dystrybucja nagród nastąpi najpóźniej do 15 czerwca 2007 r.

Poczekaj z kupnem Sansy do 16 czerwca. Mój odtwarzacz przyszedł trzy dni temu, więc Twój także powinien się pojawić w przeciągu kilku dni. :]

 

No chyba, że już tego Creative'a nie chcesz... :P

Odnośnik do komentarza

Mam zasrane szczęście do tych wszystkich MP3. Kupiłem Grundiga, minął jeden dzień już się zacina, nie odtwarza czasami muzyki, no po prostu można się pociąć. Daję go jutro do reklamacji i jak tego nie naprawią to już nie wiem, kiedy kupię MP3, która nie zwali się w ciągu tygodnia :|.

Odnośnik do komentarza

Ja używam Irivera h10 jr, 1 gb z bardzo dobrym dyktafonem.

 

Kupiłem tylko dlatego, żeby nagrywać wykłady jak miałem lenia na studiach (czyt. kupiłem tylko dlatego, żeby nagrywać wszystkie wykłady na studiach), jeżeli chodzi o nagrywanie, robienie wywiadów to polecam rewelacja.

 

Poza tym czyta pliki *.txt, odtwarza zdjęcia, dla mnie rewelka

Odnośnik do komentarza
Też chciałem MuVo z promocjio Gazety Wyborczej. Wysłałem półtora miesiąca temu 8 kuponów, a odzewu brak. Wobec tego chyba zdecyduję się na Sansę m240. Cena bardzo spadła (w okolice ww. Creative), a na forach Sandisk jest lepiej oceniany.
Dystrybucja nagród nastąpi najpóźniej do 15 czerwca 2007 r.

Poczekaj z kupnem Sansy do 16 czerwca. Mój odtwarzacz przyszedł trzy dni temu, więc Twój także powinien się pojawić w przeciągu kilku dni. :]

 

No chyba, że już tego Creative'a nie chcesz... :P

Wiem o tym. Problem w tym, że ja wysłałem kupony kilka dni po wydaniu 8. kuponu w GW (nie pamiętam już kiedy to było). Byłem więc jednym z pierwszych, zapewne. Druga kwestia jest taka, że nie podpisałem zgodny na używanie moich danych osobowych w celu spamowania :D Może to jest powód nieotrzymania MuVo.

 

Słowem, wkurzyłem się nieco na GW i nie chcę już tego MuVo. Obejrzałem go sobie w sklepie i okazał sie większy niż się wydawał. Wolę Sansę.

Odnośnik do komentarza
Też chciałem MuVo z promocjio Gazety Wyborczej. Wysłałem półtora miesiąca temu 8 kuponów, a odzewu brak. Wobec tego chyba zdecyduję się na Sansę m240. Cena bardzo spadła (w okolice ww. Creative), a na forach Sandisk jest lepiej oceniany.

Ja mam właśnie taką Sanse od niedawna. Do niczego sie nie moge przyczepić, chociaż czasem wadliwie działa odczytywanie tagów, ale na szczęście zdarza się to dość rzadko. No i tak jak napisał Fenomen, lepiej od razu przy zakupie zaopatrzyć się w słuchawki, bo te oryginalne mi rozwaliły się po jakichś 3tyg użytkowania. ;]

Odnośnik do komentarza
Sandisk jest lepiej oceniany.

ja mam e130 i nie mogę narzekać... spisuje się bez zarzutu

jedynie do czego moge się przyczepić to słuchawki, bardzo szybko sciera się izolacja i bardzo łatwo sobie zniszczyć przewód

Nie wiem, czy w e130 rowniez, ale w znaczacej wiekszosci produktow firmy SanDisk jest jeszcze jedna bardzo irytujaca sprawa, a mianowicie upierdliwy tryb oszczedzania energii, ktorego nie da sie wylaczyc. Po 4-5 godzinach sluchania niemozliwoscia jest wlaczenie podswietlenia na wyswietlaczu, co jest znacznym utrudnieniem w obsludze.

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie uzywam od mniej wiecej pol roku creative'a zen nano plus 1gb i szczerze bez narzekan :) muzyka gra, to co chce miec mam, ogolnie pozytyw. Jedyny minus to sluchawki, oryginalne ulegl yzniszczeniu na ktorejs z imprez, to dostalem nowe od kumpla ale juz skrzypia i dlatego pytanie do "znawcow" :) Jakie by sobie sluchawki kupic fajne dobre i w ogole? Oczywiscie pchelki czy jak to tam sie zwa, tkaie do ucha w sensie, zeby dzwiek fajny dawaly i z ucha nie uciekaly takie moje wymagania :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o to żeby dźwięk nie uciekał to lepiej kupić dokanałówki, a nie pchełki. I teraz wszystko zależy od funduszy :> Ja mam słuchawki creativa ep-630 (ep-635 to jest to samo tylko są białe i mają smycz ) kosztowały koło 80 złotych w vobisie, teraz są trochę tańsze. Są bardzo dobre, niektórzy narzekają na zbyt mocny bas, ale mi to nie przeszkadza, generalnie polecam, w tej kategorii cenowej jedne z lepszych, jeśli nie najlepsze :) Jak chciałbys wydać koło 200 zł ( lub niewiele więcej ;)) to możesz zakupić inne słuchawki od creative'a - zen aurvana - o nich wiem mniej, ale możesz wyszukać w googlach jakąs recenzje.

Odnośnik do komentarza

Ciąg dalszy melodramatu z Creativem z GW. Prszedwczoraj zjawił się kurier z rzeczonym odtwarzaczem. Jako że jestem zdecydowany na Sanse podziękowałem za przesyłkę. Ciekawostką jest to, że paczka została wysłana 4 czerwca. Nie chce mi się tego komentować :roll:

 

BTW: czy słuchawki dokanałowe blokują dźwięki z zewnątrz? Czy np. usłyszę klakson samochodu?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...