Skocz do zawartości

Eliminacje ME 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Wypadaloby zalozyc temat o kwalifikacjach do euro 2008.

 

Co powiecie na decyzje sedziego w meczu Dania - Szwecja, w ktorym sedzia w 90 minucie przerwal spotkanie po wtargnieciu dunskiego huligana?? Czy sedzia podjal sluszna decyzje wyrzucajac jedynie Poulsena?? Czy powninien podyktowac rzut karny?

Odnośnik do komentarza
Gość Profesor
Przecież podyktował.

Chodzi mi o to czy podjal dobra decyzje dyktujac rzut karny.

 

Przepraszam, ale o czym tu dyskutować. Uderzenie zawodnika bez piłki w polu karnym to czerwona kartka i rzut karny, nie widzę tu niczego kontrowersyjnego.

Odnośnik do komentarza
Przecież podyktował.

Chodzi mi o to czy podjal dobra decyzje dyktujac rzut karny.

 

Przepraszam, ale o czym tu dyskutować. Uderzenie zawodnika bez piłki w polu karnym to czerwona kartka i rzut karny, nie widzę tu niczego kontrowersyjnego.

Wlasnie, uderzenie bez pilki. Z tego co sie orientuje akcja toczyla sie na skrzydle, a zachowanie Poulsena nie mialo wplywu na gre, wiec sedzia mogl przerwac gre i dac czerwo, ale ja bym karnego nie podyktwoal. Takie jest moje zdanie i absolutnie sie nie kloce, bo moge nie miec racji.

Odnośnik do komentarza

Karny jest ewidentny faul to faul a kare (rzut wolny/karny) wykonuje się z miejsca przęstępstwa :kekeke:

 

W Danii mają kozła ofiarnego nazywa się Poulsen i szczerze mówiąc ciesze się z tego bo nie cierpie gościa :D Od akcji w ME gdy wyleciał Totti ( o zgrozo Poulsen nie dostał zawieszenia za prowokowanie Tottiego jak to miało miejsce w finale MŚ :/ ) oraz od meczu z Milanem :D

 

Fatalnie do eliminacji wystartowali Włosi dla których każdy mecz to męczarnia i raczej ciężko im będzie o awans.

Odnośnik do komentarza
Sweden have been awarded a 3-0 win over Denmark by Uefa following the abandonment of last weekend's Euro 2008 qualifier after the referee was attacked by a fan.

No i wszystko jasne. Decyzja dla Duńczyków krzywdząca, ale IMO generalnie chyba sprawiedliwa w kontekście całego zajścia :-k

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Profesor
Mecze eliminacyjne mistrzostw Europy 2008 w grupie A między piłkarzami Armenii i Azerbejdżanu zostały anulowane, postanowiła UEFA. Obie ekipy za te mecze będą miały zaliczone w tabeli po zero punktów.

Powodem decyzji UEFA jest brak porozumienia między federacjami piłkarskimi obu krajów co do miejsca rozegrania meczów. Kalendarz spotkań w grupie A eliminacji ME przewidywał 8 września mecz Azerbejdżan - Armenia, a 12 września spotkanie Armenia - Azerbejdżan.

 

Obie federacje od momentu ustalenia terminarza gier nie zdołały uzgodnić lokalizacji obu spotkań. Ormianie proponowali rywalizację na zasadach mecz i rewanż na swoich stadionach, Azerowie - odmówili goszczenia drużyny rywali u siebie i proponowali boiska neutralne. Rywalizacja miałaby się odbyć - na Ukrainie, w Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii.

 

"W sytuacji, gdy nie został znaleziony kompromis między dwoma federacjami, została podjęta decyzja o anulowaniu obu meczów. Za każdy z tych meczów obu drużynom zostanie przyznane po zero punktów" - stwierdziła UEFA w specjalnym oświadczeniu, wydanym po posiedzeniu Komitetu Wykonawczego w Heerenveen.

 

Oć fak :o UEFA nie przebiera w środkach.

Odnośnik do komentarza
a co z drużynami przeciwnymi? zostaną ich dorobki bramkowe, czy dostają trzy na zasadzie walkowera?

Ke? :|

UEFA zarządziła obustronny walkower w tych dwóch meczach.

ahm, ja to zrozumiałem tak, że np. Armenii odbiorą 3 pkt za zwycięstwo z Polską, ale Polacy punktów za ten mecz nie dostaną, bo de facto przegrali :-k

Odnośnik do komentarza
a co z drużynami przeciwnymi? zostaną ich dorobki bramkowe, czy dostają trzy na zasadzie walkowera?

Ke? :|

UEFA zarządziła obustronny walkower w tych dwóch meczach.

ahm, ja to zrozumiałem tak, że np. Armenii odbiorą 3 pkt za zwycięstwo z Polską, ale Polacy punktów za ten mecz nie dostaną, bo de facto przegrali :-k

no ale tu chodzi o mecz Armenia - Azerbejdżan :>

Odnośnik do komentarza
Mecze eliminacyjne mistrzostw Europy 2008 w grupie A między piłkarzami Armenii i Azerbejdżanu zostały anulowane, postanowiła UEFA. Obie ekipy za te mecze będą miały zaliczone w tabeli po zero punktów.

Powodem decyzji UEFA jest brak porozumienia między federacjami piłkarskimi obu krajów co do miejsca rozegrania meczów. Kalendarz spotkań w grupie A eliminacji ME przewidywał 8 września mecz Azerbejdżan - Armenia, a 12 września spotkanie Armenia - Azerbejdżan.

 

Obie federacje od momentu ustalenia terminarza gier nie zdołały uzgodnić lokalizacji obu spotkań. Ormianie proponowali rywalizację na zasadach mecz i rewanż na swoich stadionach, Azerowie - odmówili goszczenia drużyny rywali u siebie i proponowali boiska neutralne. Rywalizacja miałaby się odbyć - na Ukrainie, w Austrii, Szwajcarii, Hiszpanii.

 

"W sytuacji, gdy nie został znaleziony kompromis między dwoma federacjami, została podjęta decyzja o anulowaniu obu meczów. Za każdy z tych meczów obu drużynom zostanie przyznane po zero punktów" - stwierdziła UEFA w specjalnym oświadczeniu, wydanym po posiedzeniu Komitetu Wykonawczego w Heerenveen.

 

Oć fak :o UEFA nie przebiera w środkach.

 

Przecież chodzi tylko o mecz między tymi drużynami czyli tylko 2 mecze

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...