Skocz do zawartości

Tycoony, Gianty i inne ekonomiczne gierki...


Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam topic zbiorowy o grach ekonomicznych typu Tycoony, Gianty itp. Ostatnio miałem chrapkę kupić sobie Rollercoaster Tycoon 3 z serii Platynowa Edycja. Jak oceniacie tę część w porównaniu do poprzednich? Miały świetny klimat i mam nadzieję, że najnowsza trzyma bardzo wysoki poziom. Jak myślicie, warto za 59 zł, czy może lepiej czekać na tańszą reedycję, bo "trójka" nie jest tyle warta?

 

A tak przy okazji chciałem się pochwalić ;) Jeden z użytkowników mojego forum stworzył świetny moim zdaniem film reklamujący. Bardzo ładnie opisuje historię naszego kącika themoviesowego :) Zapraszam serdecznie do obejrzenia, pod

adresem.

 

Zapraszam wszystkich do dyskusji :)

Odnośnik do komentarza

Wlasnie mialem taki temat dzis zalozyc :D

 

Ktos chetny to potyczki w Transport Tycoon na necie? :)

 

Transport Tycoon to jak dla mnie genialna gra... Ktos kiedys napisal na tym forum bardzo madre slowa - kiedys nie skupiano sie na grafice, bo nie bylo mozliwosci, wiec wszelki geniusz tworcow opierano na grywalnosci, ktora w TT jest po prostu idealna..

Odnośnik do komentarza

Kiedys bardzo duzo gralem w strategie ekonomiczne, jednak przestalem (po prostu nie pojawilo sie nic nowego, co by mnie zaciekawilo) jednak wyglada na to ze wroce do tego typu gier, gdyz w lipcu ma wyjsc kontynuacja mojego ulubionego Tycoona - Airline Tycoon :D Juz zacieram lapki :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Wczoraj w Saturnie leżał Oil Tycoon 2 w polskiej wersji za... 4,99 zł. Pamiętam, że "jedynka" była ciekawa, ale nie wciągnęła mnie za bardzo. Miał ktoś do czynienia z "dwójką"? Kupiłbym, ale uwierzcie, nie miałem pieniędzy :]

 

Z tej niższej półki zacieram ręce też na Car Industries (cena bodaj 9,99 zł), poniekąd kontynuacja Car Tycoon (interface, grafika etc. pozostała bez zmian), ale jest tylko w angielskiej wersji...

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Dziś kupiłem sobie Roller Coastera 2 wraz z dodatkami ;) Pamiętam jak kiedyś godzinami grywałem w jedynkę, mam nadzieję że dwójka jest równie wspaniała :P

 

Przy okazji nie wie ktoś jak obejść patologię związaną z Industry Giant II i z moją kartą graficzną ? Na moim GeForce 7600 gra nie chce się włączyć, podobno na wszystkich kartach z tej serii nie da się uruchomić :( Ech, a była to jedna z moich ulubionych gier.

Odnośnik do komentarza

No i nie zawiodłem się ;) Super się gra w dwójkę. Jednak pozostaje malutki niedosyt :> Jest co prawda dużo nowych scenariuszy (niektóre są ostro pokręcone np. budowanie na Alcatraz, czy przy Murze Chińskim) jest też dużo nowych atrakcji/budynków, no ale jednak myślałem, że dodadzą jeszcze jakieś nowe opcje w samej grze. No albo jestem ślepy, albo twórcy dodali jedną(!) nową opcję (przy każdej atrakcji można włączyć sobie inną muzyczkę :| ). Jest jeszcze jakiś bajer, że jak się przytrzyma shifta to można pionie ustawiać budynki (ale coś mi się wydaje, że to chyba też było w jedynce ? :] ) Pewnie już nie wiedzieli co dodać, bo gra jest wspaniała :P Polecam wszystkim tym którzy nie grali.

 

Przy okazji pytanko do tych co grali/grają. Z jakim największym współczynnikiem emocji udało wam się zbudować własną kolejkę ? Ja na razie najwięcej miałem 8,50 (co ciekawe była to kolejka policyjna :kekeke:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...