Skocz do zawartości

Współpraca


Rekomendowane odpowiedzi

No to piszę ;d Błękitni Stargard mają mnóstwo grup młodzieżowych, ale bliżej warto przyjrzeć się juniorom starszym oraz młodszym bo to oni mogą być dostępni w grze. Więc Juniorzy Starsi Błękitnych zajmują 4 miejsce ze stratą punktu do drugiego miejsca oraz 10 do pierwszej Pogoni, zaś Juniorzy Młodsi są na miejscu ósmym, warto nadmienić to, że juniorzy wszystkie swoje mecze rozgrywali na wyjazdach ponieważ w Stargardzie jest budowane pełnowymiarowe boisko wraz ze sztuczną nawierzchnią gdzie swoje mecze będą rozgrywać właśnie juniorzy oraz KS UNIA Stargard. Do dyspozycji klubu jest również miejska hala sportowa klubu koszykarskiego KS SPÓJNIA Stargard jest to największa tego typu hala w województwie zachodniopomorskim, znajduje się ona 20m od "Błękitnych". Sztuczne boisko będzie spełniało normy Fifa 2 Star., koszt budowy to 3,5 mln. złotych.

Budowa Euroboiska

Liga Wojewódzka Juniorów Starszych

Liga Wojewódzka Juniorów Młodszych

Stadion Błękitnych

Opisane zdjęcia zawodników Błękitnych

Ciąg dalszy nastąpi...

;)

Odnośnik do komentarza

W grudniu Paweł Duda, był na konsultacjach w Ruchu Chorzów wraz z innymi juniorami Błękitnych.

Konsultacje Ruch Chorzów

Nie wiem dlaczego w bazie nie ma kolejnego, po Adrianie Krysianie (Zagłębie Lubin), wychowanka Błękitnych występującego w Młodej Ekstraklasie jest nim Mariusz Korzeniowski:

Profil na 90minut.pl

oraz na stronie Niebiescy.pl

Profil na Niebiescy.pl

Jest to zawodnik bardzo utalentowany aczkolwiek ostatnio leczył kontuzję.

Pomocnik Błękitnych Tomasz Królak był na konsultacjach kadry u-21, gdzie odniósł kontuzję.

Konsultacje kadry u21

Ciąg dalszy nastąpi...

;)

Odnośnik do komentarza

UWAGA

 

Oprócz osób do niższych lig szukamy także kibiców zespołów z Ekstraklasy, I i II ligi. Dlatego proszę o PW kibiców zespołów takich jak:

 

- Piast Gliwice

- Zagłębie Lubin

- Polonia Bytom

- Lechia Gdańsk

- Korona Kielce

- wszystkie kluby I i II ligi

 

chodzi głównie o ,,ogarnięcie'' sytuacji kadrowej po ostatnich transferach i ocenie poszczególnych zawodników, starczy podstawowa wiedza kibica, ja nie mam szans oglądać tych wszystkich zespołów w akcji ;) Liczę na odzew, od tego zależy jakość odwzorowania wyższych lig w dodatku.

Odnośnik do komentarza

transfery Pogoni Szczecin:

PRZYCHODZĄ

 

Marcin Bojarski (bez klubu)

Omar Jarun (Flota Świnoujście)

Marcin Klatt (Warta Poznań)

Dariusz Zawadzki (Sandecja Nowy Sącz)

Zaheer Bell (Icon FC)

 

ODCHODZĄ

 

Marcin Dymek (rozwiązanie kontraktu)

Khady Kazadi-Leonowicz (Czarni Żagań)

Piotr Kołc (rozwiązanie kontraktu)

Krzysztof Przytuła (koniec kontraktu)

 

 

Oraz inne w 1 lidze:

 

ŁKS Łódź - przyszli: Vahan Gevorgyan (Jagiellonia), Piotr Świerczewski (Zagłębie Lubin) / odeszli: Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków), Piotr Klepczarek (Jagiellonia)

Dolcan Ząbki - przyszli: Hubert Robaszek (KSZO) / odeszli: Grzegorz Lech, Maciej Tataj (obaj Korona Kielce)

Górnik Zabrze - przyszli: Mateusz Kamiński (GKS Katowice), Marcin Wodecki (Odra Wodzisław Śląski) / odeszli: Ensar Arifović (Zagłębie Sosnowiec)

GKS Katowice - odeszli: Mateusz Kamiński (GKS Katowice), Gražvydas Mikulėnas (Wigry Suwałki), Bartosz Iwan (Piast Gliwice), Krzysztof Kaliciak (Cracovia Karków)

Warta Poznań - odeszli: Marcin Klatt (Pogoń Szczecin), Adrian Bartkowiak (Górnik Łęczna)

GKP Gorzów Wlkp. - przyszli: Emil Drozdowicz (Arka Gdynia) / odeszli: Jakub Szałek (Lech Poznań)

KSZO - odeszli: Hubert Robaszek (Dolcan Ząbki),

Górnik Łęczna - przyszli: Sergiusz Prusak (Flota Świnoujście), Adrian Bartkowiak (Warta Poznań)

Znicz Pruszków - odeszli: Paweł Kaczmarek (Korona Kielce)

 

III liga zachodniopomorska

 

Łukasz Cebulski(Rega Trzebiatów) --> Kotwica Kołobrzeg Łukasz Cebulski

Patryk Stromczyński(Tur Turek) --> Chojniczanka Chojnice Patryk Stromczyński

Wojciech Wolański(GKS Bełchatów) --> Chojniczanka Chojnice Wojciech Wolański

Aleksandar Atanacković(Elana Toruń) --> Chojniczanka Chojnice Aleksandar Atanacković

Odnośnik do komentarza

transfery Pogoni Szczecin:

PRZYCHODZĄ

 

Marcin Bojarski (bez klubu)

Omar Jarun (Flota Świnoujście)

Marcin Klatt (Warta Poznań)

Dariusz Zawadzki (Sandecja Nowy Sącz)

Zaheer Bell (Icon FC)

 

ODCHODZĄ

 

Marcin Dymek (rozwiązanie kontraktu)

Khady Kazadi-Leonowicz (Czarni Żagań)

Piotr Kołc (rozwiązanie kontraktu)

Krzysztof Przytuła (koniec kontraktu)

 

 

Oraz inne w 1 lidze:

 

ŁKS Łódź - przyszli: Vahan Gevorgyan (Jagiellonia), Piotr Świerczewski (Zagłębie Lubin) / odeszli: Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków), Piotr Klepczarek (Jagiellonia)

Dolcan Ząbki - przyszli: Hubert Robaszek (KSZO) / odeszli: Grzegorz Lech, Maciej Tataj (obaj Korona Kielce)

Górnik Zabrze - przyszli: Mateusz Kamiński (GKS Katowice), Marcin Wodecki (Odra Wodzisław Śląski) / odeszli: Ensar Arifović (Zagłębie Sosnowiec)

GKS Katowice - odeszli: Mateusz Kamiński (GKS Katowice), Gražvydas Mikulėnas (Wigry Suwałki), Bartosz Iwan (Piast Gliwice), Krzysztof Kaliciak (Cracovia Karków)

Warta Poznań - odeszli: Marcin Klatt (Pogoń Szczecin), Adrian Bartkowiak (Górnik Łęczna)

GKP Gorzów Wlkp. - przyszli: Emil Drozdowicz (Arka Gdynia) / odeszli: Jakub Szałek (Lech Poznań)

KSZO - odeszli: Hubert Robaszek (Dolcan Ząbki),

Górnik Łęczna - przyszli: Sergiusz Prusak (Flota Świnoujście), Adrian Bartkowiak (Warta Poznań)

Znicz Pruszków - odeszli: Paweł Kaczmarek (Korona Kielce)

 

III liga zachodniopomorska

 

Łukasz Cebulski(Rega Trzebiatów) --> Kotwica Kołobrzeg Łukasz Cebulski

Patryk Stromczyński(Tur Turek) --> Chojniczanka Chojnice Patryk Stromczyński

Wojciech Wolański(GKS Bełchatów) --> Chojniczanka Chojnice Wojciech Wolański

Aleksandar Atanacković(Elana Toruń) --> Chojniczanka Chojnice Aleksandar Atanacković

 

Z tego co wiem Zaheer Bell i Esnar Afirović nie podpisali kontraktu jeszcze, a Mączyński do ŁKS już wrócił. Pozostałe znałem i wprowadzone już są ale dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jako, że w końcu mam czas zabrać się za pracę czas przyspieszyć. Poniżej prezentuję listę województw bez obsady, a także inne elementy. Bardzo proszę o zgłaszanie się, bo sami będziemy robić to dłużej i wyjdzie nam to gorzej. Wymagania wcale nie są takie duże, w zasadzie wystarczą chęci i czas. W zasadzie nie trzeba nawet widzieć tych zawodników, tylko pozbierać dane z stron klubowych czy tych w domenie futbolowo, a dlatego szukamy do tego ludzi, żeby przyspieszyć prace, bo jak się okaże, że mają to robić np. 4 osoby to nam to zejdzie tak długo jak sobie chyba nikt nie wyobraża.

 

Dolnośląskie -

Lubuskie -

Łódzkie -

Małopolskie -

Opolskie -

Podkarpackie -

Podlaskie -

Świętokrzyskie -

Wielkopolskie -

 

Inne elementy bazy:

Frekwencje poszczególnych klubów -

Kluby filialne -

Poprawne nazwy (ujednolicenie nazw drużyn, stadionów itp.) -

Stosunki między klubami -

Arbitrzy dla niższych lig -

 

Prosiłbym też, żeby informacje o transferach itp. nie wstawiać w ten temat tylko pisać do Gietza na PW.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam pytanie. Wiem doskonale, że obecnie przygotowywana jest IV Lig,a okręgówka musi jeszcze poczekać, ale może nie pogardzicie dobrzez zrobionym klubem z okręgówki :) , który byłby jako non-league. chodzi o klub KS Góra Puławska z lubelskiej okręgówki. Gra tam mój kumpel, który jest chętny do współpracy obiecał, że przekaże mi wszelkie informacje.

Klubik jest oczywicie paździerzowy i zdaje sobie z tego sprawę, ale zawsze to jeden porządnie zrobiony klub non-league więcej. Dajcie znać czy robić coś w tej sprawie

Odnośnik do komentarza

Jeden porządnie zrobiony klub z okręgówki powoduje, że zawsze będzie uzyskiwał awans. Formularz niech zrobi, to się potem zobaczy.

Ok. Rozumiem. W takim razie na razie nie będę koledze zawracał głowy. Nie chcę żeby miał do mnie pretensje potem, że poświęcił swój czas, a zespołu nie będzie. Odezwę się do niego jeśli będzie opracowywana cała okręgówka. W każdym razie dzięki za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

I brak Igora Sypniewskiego w kadrze ŁKS Łódź oraz na liście zgłoszonych do rozgrywek + brak jakichkolwiek informacji o jego obecnej dyspozycji. Nie zrobię kadłubka z nazwiskiem i Kontrowersyjnością 20, poczekamy, zobaczymy. Oczywiście jeżeli w lidze zagra i będę wiedział coś o jego aktualnych zdolnościach to do bazy trafi, do premiery nowej części trochę czasu jest. Z mojej strony tyle.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...