Skocz do zawartości

Współpraca


Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że przy pierwszej wersji dodatku liczba osób pomagających zbierać dane była zdecydowanie za mała teraz chcemy zebrać więcej osób do współpracy. Przede wszystkim chodzi nam o osoby z poszczególnych województw, które nadzorowałyby otrzymywane raporty o klubach, samemu tworzyłyby te raporty i zbierałyby informacje o klubach z regionu. Prócz tego potrzebujemy osób do pomocy przy różnych elementach bazy. Zainteresowanych zapraszamy do zgłaszania się najlepiej przez PW ewentualnie wpis w temacie. Jeśli jakieś województwo ma już osobę nadzorująca to można się do nich zgłaszać bezpośrednio, aby otrzymać szczegóły.

 

Dolnośląskie -

Kujawsko-Pomorskie -

Lubelskie - Sk8ter

Lubuskie -

Łódzkie -

Małopolskie -

Mazowieckie -

Opolskie -

Podkarpackie -

Podlaskie -

Pomorskie -

Śląskie -

Świętokrzyskie -

Warmińsko-Mazurskie -

Wielkopolskie -

Zachodniopomorskie -

 

Inne elementy bazy:

Frekwencje poszczególnych klubów -

Kluby filialne -

Poprawne nazwy (ujednolicenie nazw drużyn, stadionów itp.) -

Stosunki między klubami -

Arbitrzy dla niższych lig -

 

We wnioskach prosimy o krótką argumentację dlaczego właśnie was wybrać do danego elementu, czy województwa. Im nas więcej będzie pomagać, tym lepiej to wyjdzie.

Odnośnik do komentarza

Jestem chętny do współpracy przy tworzeniu Updatu. Jesli chodzi o mnie moge być pomocny przy tworzeniu IV ligi Kujawsko-Pomorskiej. Jestem mniej więcej obeznany w tym temacie, wybieram się regularnie na mecze tejże ligi oraz uważnie śledzę nowości i postępy klubów IV- ligowych.

 

moje gg: 2860859

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że może mało osób ma teraz czas i chęci, bo np. ja czasu nie mam w ogóle jeszcze 2 tygodnie, ale może jednak ktoś jeszcze do pomocy by się zgłosił? Jak na razie mamy obsadzone tylko kilka województw, a do innych elementów bazy też jakoś brakuje chętnych. Przy 4 lidze jest ten problem, że nie mam danych na 90minut o tym ile kto grał itp. Więc tutaj bez raportów opracować to będzie niezwykle trudno i jeśli znowu się okaże że nie mamy współpracy od userów, a prawie całą robotę będzie musiała wykonać ta piątka czy szóstka osób, to znowu będą pojawiać się narzekania, a termin wydania przesunie się bardzo daleko w czasie. WIĘC ZGŁASZAĆ SIĘ DO POMOCY.

 

 

Dolnośląskie -

Kujawsko-Pomorskie -

Lubelskie - Sk8ter

Lubuskie -

Łódzkie -

Małopolskie -

Mazowieckie -

Opolskie -

Podkarpackie -

Podlaskie -

Pomorskie -

Śląskie - Icon albo Spoxik, już nie pamiętam :P

Świętokrzyskie -

Warmińsko-Mazurskie - adinho_das_armas

Wielkopolskie -

Zachodniopomorskie - michal88sla

 

Inne elementy bazy:

Frekwencje poszczególnych klubów -

Kluby filialne -

Poprawne nazwy (ujednolicenie nazw drużyn, stadionów itp.) -

Stosunki między klubami -

Arbitrzy dla niższych lig -

Finanse - Ernie Souchak

 

PS. Jak się ktoś zgłaszał, a nie mam go na tej liście to proszę się przypomnieć przez PW.

Odnośnik do komentarza

Dobra, czas wylać trochę żalu. Obecnie ja nic nie robię przy projekcie, bo nie mam czasu, biorę się w garść za 2 tygodnie. Z tego co mi wiadomo, to poza Gietzem teraz nikt nic nie robi. Tylko, jak pomyślę że mamy sami robić 4 ligę na bazie jeszcze nie wiem gdzie znalezionych informacji, to mnie krew zalewa. Ludzie czy w większości województw naprawdę nie ma kogoś kto może nam coś pomóc? Widziałem już pytania, czy opłaca się teraz zaczynać grę, bo nie chcą gracze znowu zaczynać gdy wyjdzie nowa wersja. To ja nie wiem czy ktoś poważnie myśli, że to jest do zrobienia, ot tak w kilka chwil? Jeśli nikt więcej nam do pomocy się nie zgłosi, to naprawdę ciężko będzie to skończyć, bo my po prostu nie mamy danych, które są potrzebne. Czemu jest tak, że w niektórych rejonach naszego kraju, to trzeba się dzielić zespołami, bo liczba osób pomagających jest tak duża (vide Śląsk), a w niektórych nikt się nie zgłasza. Potem właśnie z tego wynikają błędy, bo jeśli mam robić drużyny z województw, w których byłem raz w życiu, a może nawet ani razu, to naprawdę jest ciężko.

 

WIĘC GORĄCY APEL, ZGŁASZAJCIE SIĘ DO POMOCY PRZY WOJEWÓDZTWACH, KTÓRE NIE MAJĄ JESZCZE OSÓB NA POWYŻSZEJ LIŚCIE.

Odnośnik do komentarza

W zmienionym składzie do rundy rewanżowej przystąpi stargardzki trzecioligowiec. Błękitni będą mieli nowych zawodników, ale nie wszyscy też tu zostaną.

 

Klub Piłkarski Błękitni podpisał już umowy z kilkoma piłkarzami. Nowym obrońcą stargardzkiego klubu został osiemnastoletni Patryk Kurant. To wychowanek Błękitnych, który jednak zdecydował się na przenosiny do innych zespołów. Trafił do szczecińskiej Pogoni i Chemika Police.

 

 

 

- Patryk został wypożyczony do naszego klubu do końca tego sezonu - mówi Jarosław Hajduk z zarządu KP Błękitni. - Co dalej, okaże się po rozgrywkach. Jeśli Pogoń Szczecin awansuje do ekstraklasy, to prawdopodobnie Kurant wróci do Szczecina. W najwyższej klasie rozgrywkowej kluby muszą mieć bowiem młodzieżowe zespoły, które rywalizują w Młodej Ekstraklasie. Szczeciński klub może więc poszukiwać młodzieżowców.

 

 

 

O ile Kurant jest do Błękitnych wypożyczony, to transfer do stargardzkiego klubu 32-letniego Marka Ufnala jest definitywny. Jest to powrót tego bramkarza między słupki Błękitnych.

 

 

 

- Podpisaliśmy kontrakt do końca kolejnego sezonu - mówi Jarosław Hajduk. Ta dwójka zawodników ma zadbać o to, że wzmocni się siła zespołu w defensywie. Ale potrzebne są też wzmocnienia w ofensywie. Głównie dlatego, że z Błękitnymi postanowił się rozstać Mateusz Jureczko. Pomocnik przenosi się do lidera IV ligi Pogoni Barlinek.

 

 

 

Na zmianę klubu ma też ochotę Kacper Gibas i też chciałby grać w zespole z Barlinka. W ich miejsce miałby się pojawić Fernando Batista. Brazylijczyk, który gra jako pomocnik, w przeszłości występował między innymi w ŁKS Łódź, a ostatnie trzy sezony spędził w Gryfie Słupsk.

 

 

 

Błękitni, już z nowymi graczami, wyjadą 30 stycznia na obóz przygotowawczy do rundy rewanżowej, który będzie w Bornem Sulinowie. Powrót zaplanowany jest na 6 lutego. Tam rozegrają cztery sparingi.

 

 

 

- Nie chcemy popełnić błędu z poprzedniego roku, kiedy zespół nie był w przerwie zimowej na obozie - mówi Jarosław Hajduk. - W Bornem Sulinowie zawodnicy będą mieli wszystko, co potrzebne jest do przygotowań.

 

 

 

Trenerem stargardzkiego trzecioligowca pozostał Łukasz Woźniak, a jego asystentem Krzysztof Kapuściński

Odnośnik do komentarza

W piątek 21 stycznia Fernando Maia Batista podpisał 1,5 roczny kontrakt z Błękitnymi Stargard. 31 letni brazylijczyk występuje na pozycji bocznego pomocnika i w Błękitnych wypełni lukę po Mateuszu Jureczce który trenuje z Pogonią Barlinek.

Fernando Maia Batista to były zawodnik ŁKS-u Łódź, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Piotrcovii Piotrków Trybunalski, Jagielonii Białystok, Pogoni Szczecin, Kotwicy Kołobrzeg, Regi Trzebiatów i Gryfa Słupsk. Od dwóch tygodni zawodnik uczestniczy w treningach Błękitnych i przygotowuje się wspólnie z drużyną do rozgrywek rundy wiosennej.

Batista na polskich boiskach gra od 1997 roku. W Polsce karierę rozpoczął od występów w łódzkim ŁKS-ie.

Wcześniej podpisy pod kontraktami złożyli Marek Ufnal występujący na pozycji bramkarza, który przeszedł do Błękitnych z Hutnika Szczecin na zasadzie transferu definitywnego oraz Patryk Kurant, obrońca wypożyczony na pół roku z Pogoni Szczecin. Z Błękitnymi trenuje także Arkadiusz Wojciechowski i Daniel Hackiewicz, którym przyglądają się szkoleniowcy Błękitnych.

Odnośnik do komentarza

ok nie ma problemu ;) a więc tak: Błękitni Stargard tutaj informacje o zarządzie, ale tylko o zarządzie bo z tego co widze to kadra nie jest uzupełniona o transfery w obie strony. Tutaj informacje o drużynie z 2 grupy Aklasy szczecińskiej Unii Stargard Unia Stargard w razie jakichkolwiek pytań piszcie pw to podam wiecej informacji. Jeszcze jedno odnośnie Kuranta, podniósłbym mu statystyki bo ma tragiczne wg. mnie oczywiście. W rundzie jesiennej był zawodnikiem wyjsciowej 11 Chemika, teraz w Błękitnych również będzie zawodnikiem pierwszej 11 ;)

Odnośnik do komentarza
Jeżeli naprawdę chcesz pomóc wklejaj informacje tylko do tego tematu

 

Chciałbym poinformować o błędzie ze stadionem Wisły Puławy.

Pisałem w tej sprawie do Sk8tera, niestety bez odpowiedzi. W grze jest stadion MOSiR o pojemności 12 tys. Tymczasem stadion jest w generalnej przebudowie i w tej chwili Wisła gra mecze u siebie w Zwoleniu, na stadionie Zwolenianki. Na swój stadion powinni wrócić w następnym sezonie.Po modernizacji będzie on mieścił 4018 widzów. Optymalnym rozwiązaniem byłoby wpisanie stadionu Zwolenianki i powrót do Puław w przyszłym sezonie (tak jak jest to ustawione z Wisłą Kraków i grą w Sosnowcu), a jeśli się nie da to powinna byc raczej ustawiona docelowa, mniejsza pojemność. Dodatkowo możnaby dać jakąś niezłą infrastrukturę ponieważ będzie to praktycznie nowy stadion

 

http://www.mosir.pulawy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=218&Itemid=53

 

PS. Gratuluję roboty, gra się świetnie

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...