Jump to content
Sign in to follow this  
M8_Pl

Sporty walki

Recommended Posts

Akurat na tym KSW walki były całkiem niezłe :D

Eeee tam, GSP zniszczył Diaza :D jak z dzieciakiem się bawił... Hendricks z Conditem również nie zawiedli.

Również nie zawiedli? Wrzucanie walki GSP z Diazem i Condita z Johnym to bardzo fachowe podejście. Czapki z głów.

http://www.youtube.com/watch?v=DMRH7pm2BuE

Jak dla mnie najlepsza walka w tym roku :) Na tej samej gali Powietkin znokautował srogo Wawrzyka, pokazując mu miejsce w szeregu.... teraz Powietkin szykuje się na Kliczkę (Kłyczkę :D)

Jesienią 2014 roku w Łodzi odbędzie się gala UFC. Pytanie kto poza tymi Polakami, którzy obecnie występują pod egidą UFC dostanie szansę z naszych, bo obawiam się, że wielu to mogłoby się tylko skompromitować. Może by tak KSW odstąpiło Anzora Azhiev'a, bo on mi wygląda na takiego ciekawego typka.

Nower trenowałem ponad rok.

Poleci mi ktoś dobre rękawice bokserskie tak do 120 zł ? Obecne odmówiły już posłuszeństwa, a nie bardzo orientuję się w tych tematach, a badziewia nie chce kupić.

Dzisiejszej nocy byliśmy świadkami, nie bójmy się tego powiedzieć, końca kariery Andersona Silvy. Taki zawodnik nie zasługuje, żeby odchodzić z tego sportu w takim stylu. Powinien odejść w glorii chwały, tak jak spędził większość kariery. Kiedy zawodnik w takim wieku łamię nogę w piszczelu (nie wiem nawet, otwarte złamanie?) to sama rehabilitacja potrwa dwa lata, a nikt mi nie powie, że taka kontuzja nie pozostawi piętna na psychice. Każdy low-kick wyprowadzany lewą nogą będzie przywodził mu na myśl feralne kopnięcie z walki z Weidmanem.

Zgadzam sie, kaazdy mistrz musi kiedys odejsc, ale faktycznie szkoda, ze w takim stylu. Niemniej teraz szansa przed Weidmanem, czas na walkee z Belfrotem :)

Dzisiejszej nocy byliśmy świadkami, nie bójmy się tego powiedzieć, końca kariery Andersona Silvy. Taki zawodnik nie zasługuje, żeby odchodzić z tego sportu w takim stylu. Powinien odejść w glorii chwały, tak jak spędził większość kariery. Kiedy zawodnik w takim wieku łamię nogę w piszczelu (nie wiem nawet, otwarte złamanie?) to sama rehabilitacja potrwa dwa lata, a nikt mi nie powie, że taka kontuzja nie pozostawi piętna na psychice. Każdy low-kick wyprowadzany lewą nogą będzie przywodził mu na myśl feralne kopnięcie z walki z Weidmanem.

a jest pewne że Silva wróci do oktagonu?

Dlaczego ma nie wrócić ? Byli już tacy zawodnicy, co wracali po tak okropnych kontuzjach.

Dlaczego ma nie wrócić ? Byli już tacy zawodnicy, co wracali po tak okropnych kontuzjach.

A ile spośród nich to 40-latkowie? Ja mu nie odbieram szans. Ba, trzymam kciuki za jego powrót, jednak patrzę na to dość racjonalnie.

Może 40 latków nie ma, ale 35 latek Corey Hill by się do tego nadawał.

Żaden zawodnik nie chce kończyć tak kariery, więc być może jeszcze na ringu Spidera zobaczymy.

Co sądzicie o Weidmann vs Belfort? Ten drugi chce dostać pozwolenie na terapię testosteronem, wcześniej się zarzekał, że mu niepotrzebne :P

Jakby Belfort już teraz nie wyglądał na jakiegoś przekoksowanego :rotfl:

Pierwsza porażka Szpilki, porażka, która mu może więcej dać niż wygrana :)

Co mu może dać? Znowu będzie obijał kelnerów i robił rekord?

Dopóki nie nauczy się defensywy to nic z niego będzie.