Skocz do zawartości

Sporty walki


M8_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...
Dwudziesta jubileuszowa gala KSW odbędzie się 15 września w jednej z największych hal sportowych w naszym kraju – gdańskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze półciężkiej wystąpi najlepszy zawodnik w tej kategorii w Polsce Jan Błachowicz (MMA 15-3, 1 w Rankingu PL). Głównymi gwiazdami gali będą też były strongman Mariusz Pudzianowski (MMA 4-2, 8 w Rankingu PL) oraz były kickbokser Marcin Różalski (2-2).

Oprócz nich w Gdańsku wystąpi też czołowy polski ciężki Karol Bedorf (MMA 7-2, 3 w Rankingu PL) oraz dwaj zwycięzcy zeszłorocznego Amatorskiego Pucharu KSW Anzor Anzhiev (MMA 2-0, 9 w Rankingu PL) i Kamil Waluś (MMA 2-1).

 

tak orientacyjnie, ktos by sie wybieral? co prawda nie bedzie Cipao czy Mameda, a wystep Irokeza nie jest przesadzony, ale mimo wszystko, warto by chyba zobaczyc. ja mam specjalna motywacje, bo na gali z prawdziwego zdarzenia nigdy nie bylem, a teraz organizuja mi ja pod nosem, w wakacje.

Odnośnik do komentarza
Dwudziesta jubileuszowa gala KSW odbędzie się 15 września w jednej z największych hal sportowych w naszym kraju – gdańskiej Ergo Arenie. W walce wieczoru w pierwszej obronie mistrzowskiego pasa KSW w wadze półciężkiej wystąpi najlepszy zawodnik w tej kategorii w Polsce Jan Błachowicz (MMA 15-3, 1 w Rankingu PL). Głównymi gwiazdami gali będą też były strongman Mariusz Pudzianowski (MMA 4-2, 8 w Rankingu PL) oraz były kickbokser Marcin Różalski (2-2).

Oprócz nich w Gdańsku wystąpi też czołowy polski ciężki Karol Bedorf (MMA 7-2, 3 w Rankingu PL) oraz dwaj zwycięzcy zeszłorocznego Amatorskiego Pucharu KSW Anzor Anzhiev (MMA 2-0, 9 w Rankingu PL) i Kamil Waluś (MMA 2-1).

 

tak orientacyjnie, ktos by sie wybieral? co prawda nie bedzie Cipao czy Mameda, a wystep Irokeza nie jest przesadzony, ale mimo wszystko, warto by chyba zobaczyc. ja mam specjalna motywacje, bo na gali z prawdziwego zdarzenia nigdy nie bylem, a teraz organizuja mi ja pod nosem, w wakacje.

 

Możliwe, że ja. Wszystko zależy od powodzenia wrześniowej misji "ratowanie magisterki", no i od karty. Na razie KSW wystawiła najlepsze co obecnie ma w rosterze (Mameda nie liczę, jest jedną nogą w UFC), mam nadzieję, że za rywali nie dadzą jakiegoś szrotu ze wschodniej Europy. Może z Pudzianem posiłowałby się jakiś znany freak-fighter?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
Gość MitnickMike

Nowy sezon czas zacząć. Sprawy w pracy są w miarę ogarnięte, powinienem się wyrobić z treningami na sali/siłowni po pracy. Bardzo fajnie wyglądają poranne treningi, gdzie mógłbym powiedzmy o 9:00 zrobić trening i iść do pracy na 11:00 ale...odpada z wiadomych względów (rodzaj pracy). Także pozostaje wierzyć w to, że uda mi się ogarnąć do 17:00 maksymalnie w pracy, wrócić do domu i zrobić swoje.

 

Plan na najbliższe 1,5-2 miechy wygląda nastepująco:

 

DT

6:00 - 5g mono + dextroza

7:15 - posiłek, białko, witaminy, magnez

około 13:00 - posiłek,

16:00 - posiłek, białko

18:30 - s.a.w., eaa,

19:00 - siłownia

20:00 - eaa,cytocell, kreatyna+dextroza

około 21:00 - ostatni posiłek

23:00 - białko, magnez

 

DN

6:00 - 5g mono + dextroza

7:15 - posiłek, białko, witaminy, magnez

około 13:00 - posiłek,

16:00 - posiłek, białko

19:00 - bieganie (interwały), skakanka, wioślarz (do wyboru w zależności od aury)

20:30 - posiłek

21:20 - kreatyna+dextroza

około 22:30 - ostatni posiłek, białko, magnez

 

 

Pobawimy się ciut poważniej i zobaczymy co uda się osiągnąć. Pierwsze 2 miesiące popracujemy nad siłą eksplozywną. Cykl z kreatyną rozpocząłem od ubiegłej środy. Na sali będę pojawiał się rzadko, najpierw zbudujemy solidne fundamenty i ruszymy na podbój świata :keke: Cel nr 1 to cardio, nr 2 wzmocnienie ramion i nóg. Wyjściowe parametry: 192cm wzrostu i 105kg wagi. Startować chcę w kategorii do 91kg a fajnie by było załapać się do 85kg. Dwóch treningów dziennie nie dam rady zrobić, aczkolwiek zobaczę jak będę się czuł po pierwszych 2 tygodniach.

 

Co do siłowni to pojedziemy treningiem siłowym czyli maksymalne obciążenia i mała ilość powtórzeń. I tak:

5x5 wyciskanie zza karku siedząc

5x5 wyciskanie na ławce płaskiej

(te ćwiczenia przeplatam seriami brzuszków na ławce 5x50)

5x15 pompki francuskie

5x5 martwy ciąg

5x5 unoszenie sztangi stojąc (biceps)

 

Taki trening zajmuje mi od 40 do 60min w zależności od tego jaką rozgrzewkę zrobię. Testowałem go już na sobie i dał mi dosyć wyraźną poprawę siły na sali, jednak zawsze brakło konsekwencji żeby pobawić się nim dłużej niż miesiac. Jak przetrwam do grudnia, to zacznę pracować na sali nad techniką. Suplementacja standardowa, bez udziwnień aczkolwiek eaa jest cholernie niedobre i jak tylko skończę puchę to kupię bcaa. Tyle na teraz, kolejny wpis za tydzień :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...