Skocz do zawartości

Sporty walki


M8_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Mayweather zapowiedział, że stoczy jeszcze jedną walkę przed odejściem na emeryturę. Mam nadzieję, że nie pójdzie na łatwiznę i dadzą mu porządnego rywala. Najciekawszy byłby chyba Amir Khan. Mayweathera można pokonać chyba wyłącznie szybkością, a Khan jest szybki jak diabeł, ma dużą moc i potrafi utrzymać tempo przez 12 rund. IMO to najbardziej niewygodny dla Floyda rywal i mam nadzieję, że we wrześniu zobaczymy taką walkę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Tak jak kiedyś podobało mi się zachowanie Jędrzejczyk, pewność siebie połączona z drobną bezczelnością, tak teraz coraz bardziej mnie to razi. Wcześniej to było naturalne moim zdaniem, a teraz robi się z tego sztuczny hype na walkę, a po niej i tak będą się przytulać i mówić miłe słówka. Wydaje mi się, że Joanna polega na jakichś złych radach, nie wiem czy ze strony White'a, czy kogoś innego z UFC, aby robić sobie na takich beefach przed walką rozgłos.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
Oficjalnie 28 stycznia w hali sportowej Arena w Poznaniu odbędzie się gala drużynowych sportów walki Iron Warriors MMA. Wystąpi 6 drużyn: Arka Gdynia, ŁKS Łódź, Zagłębia Sosnowiec, Zawisza Bydgoszcz oraz składy z Międzychodu i Sochaczewa. Z różnych powodów z zawodów wycofały się ekipy: GKS Katowice, JKS Jarosław oraz KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

 

 

Legalizacja ustawek? ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Teraz dopiero zauważyłem, że ktoś ten temat obudził. Tak dla uczciwości trzeba zaznaczyć, że jednak wygrana tego Erko Juna była bardzo fartowna, bo jednak dostawał solidnie, potem uciekał, a Oświęcimski poczuł się chyba zbyt pewnie i się wystawił na kontrę. Tak naprawdę w całej walce zainkasował tylko ten jeden mocny cios, samemu trochę ich zadając. No ale zarówno poziom sportowy całej walki to dno, jak i wypowiedzi na poziomie gangstera z gimnazjum. 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Man_iac napisał:

Teraz dopiero zauważyłem, że ktoś ten temat obudził. Tak dla uczciwości trzeba zaznaczyć, że jednak wygrana tego Erko Juna była bardzo fartowna, bo jednak dostawał solidnie, potem uciekał, a Oświęcimski poczuł się chyba zbyt pewnie i się wystawił na kontrę. Tak naprawdę w całej walce zainkasował tylko ten jeden mocny cios, samemu trochę ich zadając. No ale zarówno poziom sportowy całej walki to dno, jak i ten poziom wypowiedzi na poziomie gangstera z gimnazjum. 

 

No nie wygląda jakby dostał JEDEN mocny cios :keke: A wywiad, to po prostu wszystko przypomina tak bardzo grę aktorska we wrestlingu lat 90

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
Gość MitnickMike

Kiedyś komuś od tego trashtalku żyłka pęknie i zrobi się niemiło. No i się zrobiło. Najpierw McGregor przeginał pałę do granic możliwości, podkręcany dodatkowo przez Dane Whitea, bo wiadomo, oglądalność i sprzedawalność gal z "rudym" szła w górę. Wystarczy zobaczyć co DW zrobił z Jędrzejczyk. Z normalnej, pewnej siebie dziewczyny zrobili buca który na każdym kroku szuka atencji. Obrażanie przeciwniczek, cyrki na ważeniach...

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...

Śledził ktoś może debiut Ariane Lipski w oktagonie UFC? Przyznam szczerze, że o jej przeciwniczce to nie wiedziałem nic, oprócz tego, że na migawkach wyglądała na damskiego zabijaka, a jak się odezwała, to miała głos, jak małe dziecko, które za chwilę się rozpłacze, bo zabrali jej cukierka. To jeden z tych przykładów, gdzie barwa głosu kompletnie nie idzie w parze z takim dość przypakowanym jednak wyglądem, jak na babeczkę. Ariane miała dobre początki rund, gdzie szukała jakichś wymian, ale całą walkę przegrała w pierwszej, zupełnie odpuszczając plecy i pozwalając Szkotce co chwila dobrać się do duszenia. Ostatecznie nasza polska Brazylijka ( ;) ) przegrała wyraźnie 2x 30-26, 30-27. Balonik pękł momentalnie, choć punktacja sędziowska trochę przeginka IMO. 

 

Oprócz tego, odbyła się walka na którą od dawna zęby ostrzyła sobie męska część publiki, Paige VanZant vs. Rachael Ostovich. Generalnie przebieg nie powinien tu nikogo interesować, bo zapewne liczą się w większości względy estetyczne :keke: ale w sumie nie było tragedii, ciekawa końcówka. Ostovich dominowała w pierwszej rundzie, gdzie wycierała matę Paige (a właściwie, biernie leżała na niej), w drugiej przebieg zapowiadał się bardzo podobny, ale jeden błąd Rachael skończył się dla niej chwilę później klepaniem w matę. 

 

Dla mnie taką wisienką na torcie nie był wcale main event, a walka z pre-show. To, że trafił tam Donald Cerrone to dość duży policzek dla jednej z największych ikon obecnego UFC, to na dodatek dostał kolejnego dzieciaka, który - w teorii - miał się wybić na jego plecach. Kowboj jednak nie zardzewiał i wygrał drugą walkę z rzędu. Co najciekawsze wydarzyło się po walce - Cerrone wyzwał do walki Conora McGregora, a Notorious na twitterze zaakceptował wyzwanie, także szykuje się w końcu intratna finansowo walka dla weterana, na którą naprawdę zasługuje :) 

 

Main event mnie kompletnie nie interesował i skończył się po trzydziestu sekundach. TJ Dillashaw miał wbić i zaorać kategorię muszą, a tymczasem przegrał przez  tko, choć trzeba przyznać, że sędzia się nie popisał i trochę za szybko przerwał walkę :-k Szkoda go z jednego powodu; mocno musiał zbijać wagę do tej walki, a zamiast kolejnego tytułu będzie gadane, że to wszystko wina arbitra. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...