Skocz do zawartości

Sporty walki


M8_Pl

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie zupełnie nie śmieszna, to po prostu droga na skróty dla Ozdoby. Zobaczycie, że po tej walce dostanie kogoś normalnego i też go wyzamiata :) Jak czytam komentarze, ze beka xD bo striptizer to mnie się chce śmiać :)

 

o proszę :)

 

Macie gościa który tańczy na rurze

 

w Amazonkach wygladal i gadal jak mega-pizda ale wyrobil sie troche.

Odnośnik do komentarza

Nie mam zamiaru bronić Ozdoby bo mam na niego wyjebane :) Mogę tylko napisać (jeszcze raz) że koksa pozamiata. I na bank nie zbłaźni się tak jak Jacek Wiśniewski :) A to że tańczy na róże mam w pizdzie, równie dobrze mógłby być rzeźnikiem, albo listonoszem. Dziwne jest tylko to że nikt nie pisze o sportach siłowych trener personalny, instruktor sportów siłowych (no kurwa ogolnie wysportowany koleś) wszyscy tylko piszą o rurze... No, ale zobaczymy. Walkę chętnie obejrzę i wzbudzi we mnie większe emocje jak Gołota Saleta :)

 

dziękuję za uwagę

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

ej no ale z szacunku do sportów walki napiszę tylko tyle, że ktoś kto sobie trenuje może buty czyścić temu który walczy.. to dwie różne rzeczy, znam masę ludzi którzy na tarczach czy w sparingach wykonują wszystkie techniki perfekcyjnie a podczas walki potrafią się nieźle obsrać i kładą się na plecach w oczekiwaniu na szybkie skończenie,

 

jeden jak i drugi jest amatorem pełną gębą ale to bardzo dobra promocja mma dla mas i o to chodzi, niech się gawiedź dowie na "czym" to polega, niech walczy striptizer z koksem, niech walczy najman z pudzianem, w ten sposób pompuje się krew do tego sportu i pokazuje szerszej publiczności że nie tylko walka 2 emerytów (gołota vs saleta) może się podobać :)

Odnośnik do komentarza

ej no ale z szacunku do sportów walki napiszę tylko tyle, że ktoś kto sobie trenuje może buty czyścić temu który walczy.. to dwie różne rzeczy, znam masę ludzi którzy na tarczach czy w sparingach wykonują wszystkie techniki perfekcyjnie a podczas walki potrafią się nieźle obsrać i kładą się na plecach w oczekiwaniu na szybkie skończenie,

 

jeden jak i drugi jest amatorem pełną gębą ale to bardzo dobra promocja mma dla mas i o to chodzi, niech się gawiedź dowie na "czym" to polega, niech walczy striptizer z koksem, niech walczy najman z pudzianem, w ten sposób pompuje się krew do tego sportu i pokazuje szerszej publiczności że nie tylko walka 2 emerytów (gołota vs saleta) może się podobać :)

Dobra promocja? Stripteaser kontra kulturysta? To już lepiej dać Małysza i Kubicę. Panowie są przynajmniej zawodowymi sportowcami. Dla mnie takie walki to wstyd dla MMA. Zamiast pokazywać jak trudna i ciężka jest to dyscyplina robi się z niej cyrk.

Odnośnik do komentarza
ej no ale z szacunku do sportów walki napiszę tylko tyle, że ktoś kto sobie trenuje może buty czyścić temu który walczy.. to dwie różne rzeczy, znam masę ludzi którzy na tarczach czy w sparingach wykonują wszystkie techniki perfekcyjnie a podczas walki potrafią się nieźle obsrać i kładą się na plecach w oczekiwaniu na szybkie skończenie, jeden jak i drugi jest amatorem pełną gębą ale to bardzo dobra promocja mma dla mas i o to chodzi, niech się gawiedź dowie na "czym" to polega, niech walczy striptizer z koksem, niech walczy najman z pudzianem, w ten sposób pompuje się krew do tego sportu i pokazuje szerszej publiczności że nie tylko walka 2 emerytów (gołota vs saleta) może się podobać :)
Dobra promocja? Stripteaser kontra kulturysta? To już lepiej dać Małysza i Kubicę. Panowie są przynajmniej zawodowymi sportowcami. Dla mnie takie walki to wstyd dla MMA. Zamiast pokazywać jak trudna i ciężka jest to dyscyplina robi się z niej cyrk.

 

 

Nic dodać, nic ująć.

Odnośnik do komentarza

Nie no przesadzacie. Są to rozpoznawalne osoby, ale też nieprzypadkowe. Zarówno ten co ćwiczy na siłce czy kulturysta czy ten od sztuk walki to mają predyspozycje do bycia wojownikami. To właśnie nie Małysz czy Kubica mogą walczyć, bo oni są kompletnie nieprzygotowani i raczej w pół roku by tego nie zrobili ;)

 

Patrzycie przez pryzmat: tancerz, koks, ale... to ich zawody, przecież poza tym mają swoją pasję, sw czy siłka i w niej się sprawdzają, teraz chcą to też przerodzić w zawód. To tak jakbyście patrzyli na kogoś kto jest z zawodu rolnikiem, pracuje na polu, ale w wolnych chwilach ćwiczy i walczy, teraz zaczął profesjonalnie i co, byście mówili, że to walka "rolnika"?;)

Odnośnik do komentarza

Wszystko pięknie. Naprawdę fajnie, że tacy ludzie jak Najman, Pudzianowski, Wiśniewski, streapteaser czy Burneika dostają swoją szansę na ringu. Piękna promocja "spełniania marzeń". Ale co to za promocja sportu? Z całym szacunkiem, ale występy tych panów to zabawa, cyrk.

Jeśli chodzi o Małysza cyz Kubicę to właśnie oni są wojownikami, a nie jacyś przypadkowi kolesie z dupy. Obaj panowie są profesjonalistami. Wiedzą na czym polega zawodowy sport, jakiego wymaga poświęcenia. Sorry, ale co o zawodowym sporcie wie taki Burneika?

Jak dla mnie wstępy takich gości jak Burneika wypaczają sens tego sportu. Oglądam walki i patrzę na to tak jakby byle cieć mógł wejść do ringu i się napierniczać. I tak MMA postrzega wielu amatorów, niedzielnych kibiców. Według nich to nie sport tylko bezsensowna bijatyka. Taki obraz tworzą ci wszyscy "cyrkowcy".

Odnośnik do komentarza
Jeśli chodzi o Małysza cyz Kubicę to właśnie oni są wojownikami, a nie jacyś przypadkowi kolesie z dupy. Obaj panowie są profesjonalistami. Wiedzą na czym polega zawodowy sport, jakiego wymaga poświęcenia. Sorry, ale co o zawodowym sporcie wie taki Burneika?

 

Jeśli ty uważasz, że kulturystyka to sport bez poświęceń, to jaki sens ma dalsza dyskusja z tobą :roll:?

KSW też było mało rozpoznawalne dopóki nie ściągneli Pudziana, MMAA idzie podobną drogą i próbuje zainteresować swoim produktem niedzielnego widza, którzy chcąc zobaczyć freak-fight obejrzą przy okazji naprawdę dobre MMA w wykonaniu Polaków - Grabowski, Drwal, Hallmann, Jotko, o których w większości pewno nie słyszałeś.

Odnośnik do komentarza

Nie powiedzialem, że kulturystka to sport (?) bez poświeceń. Po prostu uważam, że więcej o zawodowym sporcie wiedzą od takiego Burneiki czy Najmana panowie Małysz i Kubica..

Jeśli chodzi o o występy freaków to obstaję przy swoim. Przeciętny kibic taki jak na przykład mój ojciec patrzy na MMA przez pryzmat walk cyrkowców. Dla mnie oni nie pomagają tylko psują wizerunek tej dyscypliny. Ok, przy okazji freak-show można obejrzeć wiele poważnych i ciekawych walk, ale to wygląda tak jakby byle kto mógł wejść do ringu i się ponapierniczać. Prawdziwą promocję widzę w pokazywaniu walk naprawdę dobrych zawodników, w tłumaczeniu jak trudna i ciężka jest to dyscyplina sportu.

Odnośnik do komentarza

Nie powiedzialem, że kulturystka to sport (?) bez poświeceń. Po prostu uważam, że więcej o zawodowym sporcie wiedzą od takiego Burneiki czy Najmana panowie Małysz i Kubica..

Jeśli chodzi o o występy freaków to obstaję przy swoim. Przeciętny kibic taki jak na przykład mój ojciec patrzy na MMA przez pryzmat walk cyrkowców. Dla mnie oni nie pomagają tylko psują wizerunek tej dyscypliny. Ok, przy okazji freak-show można obejrzeć wiele poważnych i ciekawych walk, ale to wygląda tak jakby byle kto mógł wejść do ringu i się ponapierniczać. Prawdziwą promocję widzę w pokazywaniu walk naprawdę dobrych zawodników, w tłumaczeniu jak trudna i ciężka jest to dyscyplina sportu.

 

A co takiego lepszego wie Małysz? Czy ma dużo cięższe treningi od takiego Burneiki? Wątpię. Czy uprawia dużo poważniejszy sport? Nie, bo skokami jarają się może ze trzy narody. Czy bardziej się poświęca? Też nie, bo taki koksu pod kulturystykę musiał ułożyć całe życie i zapewne ma przez to dzień rozplanowany co do godziny. Do tego ma jednak dużo większe predyspozycje do sportów walki, bo przynajmniej ma tą siłę (tak, wiem że nie przekłada się to idealnie na siłę ciosu, ale jednak).

 

No i co by nie mówić te freak-fighty spełniają swój cel, bo przez walki Pudziana wiele osób zainteresowało się tematem i zaczęło oglądać przynajmniej UFC czy inne czołowe federacje.

 

Czy to samo osiągnąłbyś pokazując po prostu dobrych zawodników? Pewnie nie. Nie sądzę by jakiś janusz nagle włączył sobie UFC, jeśli nigdy nie interesował się sportami walki. To tak samo jak z bliższym Tobie futbolem amerykańskim, jak zorganizowano cyrk - czyli mecz na Stadionie Narodowym to wielu przyszło, a to obejrzeć stadion, a to dla jaj pooglądać jak nasi kaleczą śmieszny sport. Z drugiej strony masz Super Bowl, gdzie jest właśnie ten światowy poziom to oglądalność w Polsce chyba nie jest jakaś duża.

Odnośnik do komentarza

Oglądał ktoś Stann - Silva ? Ludzie, co za masakra w 1 rundzie :D Silva to jest jednak pewnego rodzaju fenomen. Ludzie kochają go nie za to, że wygrywa, ale za to, że leje się po mordzie nie zważając na to, czy za chwilę przyjmie gonga na twarz, który go pośle na deski. White to ma jednak łeb, żeby Silve w Main Evencie umieścić tam, gdzie robił 'show' w Pride.

 

Wracając do samej walki, to Stann nie wymiękł w 1 rundzie - zaimponował mi. Nie dość, że poszedł na bijatykę z Vanderleiem, to jeszcze te jego ciosy były jakby mocniejsze ( albo Stann ma mocniejszą szczękę ).

 

Ale walka wieczoru UFC 158 :wub: . Mam nadzieję, że GSP da lekcję prostakowi :D

Odnośnik do komentarza

Warto też wspomnieć o nokaucie Hunta na Struvie. Nie ogarniam jak Holender mając jeden z lepszych zasięgów ramion w całej dywizji ciężkich, może przegrać w stójce. A pierwsza runda main eventu to klasa. Najlepsze 5 minut w tym roku na octagonie moim skromnym zdaniem.

Odnośnik do komentarza

KSW jedna wielka żenada. Rozumiem patriotyzm itp. ale dopóki będą dawać takim ludziom jak Nasturrrrrrrrrrrra takie pączki, które wygrywały walki na salach treningowych z doczepianymi pseudotrybunami, to na pewno we mnie widza mieć nie będą.

 

Nokaut Anzora :o Szkoda Czecha, ale dawno nie widziałem, żeby ktoś komuś tak przetrącił czaszke.

 

No i UFC 158....

 

Ciekaw jestem walki Carlos Condit vs. Johny Hendricks. Carlos umie jebnąć z laczka, za to Johny jak przymierzy z lewego sierpa to zgon na miejscu.

 

St.Pierre vs Diaz ? Albo Diaz trafi w pierwszych 2 rundach, albo GSP przez decyzję - wiem, nic nowego nie napisałem :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...