Skocz do zawartości

Torun, Thorn, Toronto czy jak to sie tam zwie


Rekomendowane odpowiedzi

Kontynuacja tego. Spotkania przy Koperniku (:keke:), nad Wis?a, etc.

 

Pytanie moje brzmi. Wiem, ?e jest w Toruniu schronisko PTTK. Jaki jest tam koszt noclegu i warunki bytowania? I drugie pytanie to pro?ba o rad?. Je?li na nocleg nie schronisko PTTK, to co? Jaki? ta?szy i w miar? dobry motel/hotel? I trzecie - s?ysza?em co? o mo?liwo?ci wynaj?cia pokoju w akademiku na nocleg. Te? prosi?bym o wszelak? pomoc w tej materii. Dzi?kuje z góry.

Odnośnik do komentarza

Co do akademików, to niemal w centrum tuż za parkiem przy placu Rapackiego są akademiki:

Dom Studencki nr 3, ul. Moniuszki 16/20, tel. 056 612-14-17

Dom Studencki nr 5, ul. Słowackiego 5/7, tel. 056 612-15-35

Dom Studencki nr 6, ul. Słowieckiego 1/3, tel. 056 612-15-48

nie chcę wprowadzać w błąd, ale na tegoroczne Lato Filmów ceny są "Jedna doba kosztuje 21,40 zł (pokoje dwu- i trzyosobowe) i 42,80 zł (pokój jednoosobowy), a przy pobycie powyżej pięciu dni cena za wszystkie pokoje spada do 16,05zł" ale nie wiem czy to są ceny na specjalną okazje czy nominalne.

 

to PTTK też w sumie prawie w centrum kosztów anie warunków nie znam

Schronisko PTTK

Toruń, ul. Legionów 24, tel. 056 622-38-55

 

a inne lokale to mniej więcej w jakich okolicach interesują?

Odnośnik do komentarza
a inne lokale to mniej więcej w jakich okolicach interesują?

 

Chodzi bardziej o nocleg. Wiadomo, nie może być 10 km od centrum, ale lokalizacja nie jest aż tak wielce istotna. Jakiś tańszy hotel może?

 

Dom Studencki nr 5, ul. Słowackiego 5/7

 

Ten znam :D. Mieszkało się tam dni kilka.

Odnośnik do komentarza
  • 4 lata później...

Odkopuję stary bardzo temat, żeby dać znać, że użytkownik timon właściwie cały rok siedzi w Toruniu. Z racji przeprowadzki dysponuję obecnie lokum, w którym mogę ewentualnych forumowych gości w Toruniu przenocować :). Także zapraszam, jak ktoś będzie przelotem albo po prostu do Piernikowa przyjedzie, dajcie znać, zawsze można się napić dobrego piwa w Krajinie Piva i pogadać o taktyce do FMa ;).

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dobra, dosyć tego dobrego! Trzeba ruszyć dupska! :D Wiem, że FM jest zajebisty, wciągający i w ogóle, ale trzeba się w końcu ogarnąć i poznać :D

 

Co powiecie na to, żeby się spotkać w sobotę, 28 stycznia (termin do negocjacji oczywiście, ten jest dla mnie po prostu najlepszy), w Krajinie Piva? :) spotkać się w popołudniowych godzinkach, przy kuflu ciepłego piwka, poznać się, pogadać o FM-ie i (przede wszystkim) o innych rzeczach :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące później...

Za tydzień będę na weekend przebywał w Toruniu, i w związku z tym mam pewną sprawę do załatwienia z kimś, kto mieszka w Toruniu i kto będzie na tyle miły, żeby pomóc mi w zakupie czegoś do momentu mojego przyjazdu. Więcej szczegółów na PW - dodam, że sprawa jest dla mnie dość ważna, a i na pewno w jakiś sposób się odwdzieczę :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...