Skocz do zawartości

Polskie Ligi Update v0.9


Rekomendowane odpowiedzi

Puchar Polski to jakiś żart? 4 rundy kwalifikacyjne i 9 głównych, trzeba było jeszcze powtórki dać. Nie rozumiem, przecież mogło zostać po staremu.

 

No fakt przepraszamy, że dodaliśmy nowe zespoły i próbowaliśmy wydumać jak nie skrzywdzić żadnego z 459. Rozumiem, że gdyby Twój zespół nie zagrał w PP to byłoby wporzo?

Odnośnik do komentarza

Chlopaki wykonali zarabista robote, a Wy sie czepiacie bo "za duzy póhar polsky i nie ma Zdzisia Michalaka w MKS Podchale". Ludzie, odpuscie szczegoly, jest update do 3 ligi, pozniej bedzie do nizszych, beda mieli czas to zrobia. Czepiacie sie jakby to byla ostateczna wersja ostatecznego updejta i nigdy wiecej nie mieliby go wydac, tylko SI byloby zamkniete i na forum wszyscy zbanowani.

Odnośnik do komentarza

A kto mówi o krzywdzeniu? Czy w realu taka na przykład Bąblovia Bąblowo jest pokrzywdzona, bo nie startuje od razu w rundzie głównej PP, tylko musi rozgrywać eliminacje w okręgu?

 

Efekt jest taki, że w sierpniu zespoły niższych klas grają maraton, jakiego nie powstydziliby się na Wyspach.

Odnośnik do komentarza

To weź wymyśl coś lepszego i zrób swój update. Albo lepiej zrób obiektywną strukturę rozgrywek, która nie będzie się gryzła z możliwościami edytora i sprzedaj swój pomysł twórcom uaktualnienia żeby mogli go zastosować w kolejnej wersji. A jak nie masz nic do zaproponowania to po co mącisz?

Odnośnik do komentarza

A kto mówi o krzywdzeniu? Czy w realu taka na przykład Bąblovia Bąblowo jest pokrzywdzona, bo nie startuje od razu w rundzie głównej PP, tylko musi rozgrywać eliminacje w okręgu?

 

Efekt jest taki, że w sierpniu zespoły niższych klas grają maraton, jakiego nie powstydziliby się na Wyspach.

 

I będzie to zmienione w finalnej wersji update. No jakby nie było w grze nie idzie (chyba) ustawić okręgowych pucharów, aby zwycięzcy grali po roku w głównym PP. Taka Bąblovia po zdobyciu okręgowego PP gra w pucharze głównym i ponownie broni okręgowego czyli jakby nie było też gra mini maraton.

Odnośnik do komentarza

wiem, że jest kłopot "ze spacja"

U mnie dość ciekawie wygląda sprawa, bo w nagłówkach u jednego sprzedawanego gracza wszystko jest ok, a u drugiego wszystko się zlewa. Gdybym dał skriny z newsów, to u tego "zlanego" będą z błędem, a u tego "niezlanego" okej.

Może to da jakiś trop do szukania przyczyn :-k

Wierzyca i Paradyż były w bazie, a Stal Pleszew i MKS Myszków są dodane. Kluby, które są w bazie domyślnej mają zaznaczony rodzaj żeński/męski, natomiast edytor dołączony do gry nie umożliwia ustawienie tego i gra robi to co robi. Napisze do SI niech udostępnią to pole w edytorze, może się uda.

 

Co do Pucharu Polski, to ja jestem jedynym odpowiedzialnym za to jak wygląda, gdyż ja sobie wymyśliłem taki system i ja go wprowadzałem. Wiadomo, że nie jest idealny gdyż nie da się zrobić pucharu z którego awans jest w następnym sezonie do następnego. Zdecydowałem się zrobić to tak jak jest, gdzie te pierwsze rundy to de facto własnie jakaś forma pucharów okręgowych, tylko nie da rady ustawić, żeby losowało tylko drużyny z okolicy. Ja uważam, że te kilka meczy w sierpniu wcale takim maratonem nie jest, a wiem z doświadczenia, że przynajmniej w moim okręgu właśnie pierwsze rundy pucharu okręgowego są grane też kilka tygodni pod rząd, jasne nie aż tak jak jest w dodatku, ale jednak. Na pocieszenie :P W przyszłej wersji Puchar będzie jeszcze bardziej rozbudowany :P

Jak ktoś ma własny pomysł jak to ustawić, to zapraszam na PW. Oczywiście najlepiej jakby taka osoba sama umiała to ustawić, to dostanie bazę i sobie to zrobi. Kombinowałem nad uniknięciem takiego nagromadzenia spotkań zaczynając sezon wcześniej, ale to bez sensu. Może w kolejnej wersji odejdę od tych oficjalnych terminów i sobie rozłożę Puchar Polski na cały sezon np. co 2 tygodnie mecz czy coś, ale znowu znajdą się malkontenci, którym nie będzie pasować, że np. 1/8 finału jest wiosną, a ma być jesienią.

 

Jak już narzekacie to podawajcie swoje propozycje jak to rozwiązać, a nie że jest źle i ch**.

Odnośnik do komentarza

Jedno pytanie - czy zauważyliście w grze jakieś lepsze działanie systemu porównań (,,X jest lansowany jako nowy Radosław Sobolewski itp.) lub zwiększenie ilości transferów z Litwy, Łotwy, Czech i Słowacji? Te dwa elementy w moich testach dalej nie działają idealnie, dodatkowo potrzebuję informacji kiedy można spodziewać się takiego komunikatu o podobieństwie zawodników do jakichś legend.

Odnośnik do komentarza

Zarzuć jakimś linkiem do tej ligi, popatrzę może rzeczywiście się uda.

 

Łap kleyo - http://community.sigames.com/showpost.php?p=4148376&postcount=1 (Choć osobiście wątpię, żeby udało się to zrobić, zwłaszcza, że te niższe ligi są rozszerzeniem reguł, a nie napisaniem ich od nowa jak w PL Update).

Odnośnik do komentarza

Ma ktoś jakieś screeny z tych Niemiec, że kluby które wygrały puchary okręgowe grają w Pucharze kraju w następnym roku? Choć w sumie nawet jeśli grają to widocznie tak ustawione było już wcześniej, bo Puchar Niemiec jest nieruszany, czyli w naszym przypadku mielibyśmy Puchar Polski dla drużyn z 3 najwyższych lig, a dla niższych regionalne, z których nic by nie było. Czyli IMO lepiej mieć ten maraton, ale mieć możliwość dojścia gdzieś dalej, a nie wygrać z drużynami z okolicy i koniec. Jestem otwarty na propozycje.

Odnośnik do komentarza

A IV ligę da się poprawić bo zauważyłem że grupa śląska nie nie dzieli się na grupe I i II to samo mazowiecka.

 

Niestety edytor nie rozumie, że na świeci4e istnieją debile, którzy wydumali sobie, że z 16 IV lig, 3 są podwójne i to właśnie między nimi są rozgrywane mecze o baraż-w skrócie niewykonalne....

 

Musimy także w następnej części sensownie podzielić te IV ligi (mazowiecka, wielkopolska,śląska), bo w tej wersji decydowało miejsce w tabeli na dzień robienia updatu na 90minut ;)

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...