Skocz do zawartości

Puchar Narodów Afryki


Profesor

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Widze ze malo kto oglada PNA? Po dzisiejszym cwiercfinale zastanawia mnie jedna rzecz. Jakim cudem ci sami pilkarze, ktorzy w swoich klubach graja z zelazna dyscyplina taktyczna, wyjezdzajac na PNA dostaja "malpiego rozumu"? Taki Geremi majacy za soba gre w Realu czy Newcastle, nagle gra jak nieopierzony gowniarz. Bramkarze puszczaja babole, stoperzy drybluja. Ale przyanjmniej zabawnie sie oglada.

 

No i sedziowie... Ciekawe czy doczekamy sie kiedys czasow w ktorych Blatter i jego mafia ugna sie i wreszcie wprowadza rewolucyjne zmiany zwiazane z powtorkami? Chyba jeszcze dlugo bedzie nam czekac. Beton pozostaje betonem. Najpierw wczorajszy mecz Algierii z WKS, dzisiaj ta nieszczesna bramka z wolnego dla Egiptu. Ehhh... W RPA bedzie dramat sedziowski. Czarno to widze.

Odnośnik do komentarza

Geremi to tylko jeden z przykladow. Mowie raczej o ogolnej tendencji. Znakomici pilkarze zaczynaja pajacowac niczym malpy w cyrku. Mie dziwota ze ostatnio regularnie wygrywa Egipt, ktory moze nie ma wybitnych zawodnikow, za to prezentuje kapitalna jak na Afryke dyscypline taktyczna. Choc dzisiejsze spotkanie troszke temu zaprzeczylo ;)

Odnośnik do komentarza

Próbowałem oglądać PNA, ale męczy mnie gra afrykańskich reprezentacji. Tego "rozkosznego" futbolu nie da oglądać w większej dawce. Podobnie miałęm dwa lata temu. Turniej oglądałem do pewnego momentu. Później obudziłem się na finale.

W tym roku wiemy przynajmniej, że w finale zagrają przedstawiciele czarnej i arabskiej Afryki.

Półfinały:

Ghana - Nigeria

Algieria - Egipt

Stawiam na finał Egipt - Nigeria w którym wygrają "Faraonowie".

Odnośnik do komentarza

Nigeria gra tragiczny futbol, wczoraj przysnąłem na ich meczu, grają kilka razy wolniej, bez żadnego błysku. Moim faworytem też jest Egipt, Algieria wygrałaby zarówno z Ghaną jak i Nigerią ale z Egiptem raczej polegną. Nie wiecie co z bramkarzem Algierii, doszedł już do siebie i będzie grał w półfinale?

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...