Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

podsumowanie występów drużyn cmf!

 

1. FNX Kraków----Resovia Rzeszow 1:2

Resovia była faworytem tego spotkania, po golach Rahima i Moustache mogli wygrać wyżej- zwłaszcza,ze grali w przewadze od 20min spotkania

po 7 kolejkach- lider z dorobkiem 21pkt

 

2. Zryw Wrocław---S K S Łobzów 5:1

kolejny mecz podopiecznych jasona z outsiderem- tym razem pewnie i znów Mocz na fali

po 7 meczach lider z dorobkiem 19pkt

 

 

3. St.Domingo FC---Fc Krakersi 1:0

skromne zwycięstwo Szu pomimo zdecudowanej przewagi

w 7 meczach 16 pkt i 2 miejsce

 

 

 

4. Polarne Misie Ket--KKS Wolica 2:0

zdecydowan przewaga gospodarzy; skrommą porażkę goście zawdzięczją swojemu GK

powrót na fotel lidera z dorobkiem 18pkt

 

 

5. MKS Nysa Zgorzelec---Mister Red 0:12

 

kolejna demolka pupili Montiego; statystyki miażdżące: Posiadanie 74%, Strzały 32(24)

prowadzi w lidze z dorobkiem 18pkt

 

 

 

6. bałtyk gdynia---Spurs PL 1:4

zdziarson wystarczająco zmotywował drużynę i umocnił się na pozycji ldera -po 5 kolejce ma 12pkt

 

 

7. Obiboki---fc marszczerano 4:2

zdecydowana przewaga Obiboków- trudny rywal, zdołał odpowiedzieć tylko 2 trafieniami

3 lokata w 4 meczach - 9 pkt

 

 

8. Ależ Awantura---rzewnie 1:1

podopieczni Lagrena mieli zdecydowana przewagę, ale GK rywal miał "Dzień konia" i skończyło się na remisie

po 4 meczach - 4 miejsce - 8pkt

 

 

 

9. polonia warszawa---Korupcja Wronki 3:9

fryzjerzy gładko ostrzygli czerwona latarnię tej grupy,nie popisał się tylko GK który dostał 1- za 3 "szmaty"

Lider zgromadził w 4 meczach 10pkt

 

 

10. Slawoj FC---klopek! 0:2

porażka po wyrównanym spotkaniu, drużyna Sławoja koniecznie musi przebudować formację defensywną

po 4 kolejce 13 lokata z 4pkt

 

 

 

11. Green Street Elite---MSP Rataje Oleśnica 4:0

przygniatająca przewaga The Green Power, świetny występ świeżego naytku Naj Mannaa - 10 !

3 miejsce- po 4 spotkaniach z dorobkiem 10pkt

 

 

12. MZKS Arka Gdynia MZK---OTS Gorzałków 0:3

OTS znów wygrali 3 bramkami, ale tym razem to ich GK został MoM

lider 10 pkt w 4 spotkaniach

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem i nie wiem jak to rozwiązać. Otóż złożyłem ofertę MM za jego gracza, deadline trwał do godziny 23:24. Sądziłem, że po tym czasie gracz trafi do mnie w zamian za kwotę zaoferowaną przeze mnie. Niestety, nie dość, że piłkarza nie ma u mnie, nie mogę również złożyć oferty. Bardzo prawdopodobne, że nie mam pojęcia jak to działa, więc byłbym wdzięczny za łopatologiczne wytłumaczenie :].

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem i nie wiem jak to rozwiązać. Otóż złożyłem ofertę MM za jego gracza, deadline trwał do godziny 23:24. Sądziłem, że po tym czasie gracz trafi do mnie w zamian za kwotę zaoferowaną przeze mnie. Niestety, nie dość, że piłkarza nie ma u mnie, nie mogę również złożyć oferty. Bardzo prawdopodobne, że nie mam pojęcia jak to działa, więc byłbym wdzięczny za łopatologiczne wytłumaczenie :].

Jeżeli nikt cię nie przelicytował, facet jest Twój. Przy duzym "obciążeniu" transferami, piłakrze trafiają do nowego klubu w ciagu kwadransa.

 

To pytanie kogo by mi się opłacało sprzedać? :>

Zacząłbym od najstarszego - MC, jeśli w ogóle musisz sprzedawać. Dobrych graczy nigdy zbyt wielu :>

Odnośnik do komentarza

cd

 

13. MKS Odra Chojna---Szybki Beton 1:4

po bardzo wyrównanym spotkaniu, drużyna Hawkeye wygrała dzięki swojemu GK

po 6 kolejce 7 miejsce z 9pkt

 

 

14. Siersciuchy---Vratislavia Wrocław 1:2

druga wygrana Vratislavii w II lidze i kolejny gol Okorskiego

awans na 13 miejsce- i 8 pkt

 

 

15. FKS Kraśnik---Willow Creek 2:1

mecz kolejki zakończony porażką druzyny Willowa,

4 miejsce - 7pkt po 4 meczach

 

16. fc lamy town---Major Team 1:1

wyjazd do lidera zakończył się podziałem punktów, choć piłkarze misjurga przeważali

po 5 kolejce 14miejsce i 5 pkt

 

 

17. PKS Lech Poznań---Prosektorium 2:3

 

konserwatyści wygrali zasłuzenie a prym wiedli niedawno nabyci Klaras i Lupescu

7 lokata- w 5 spotkaniach 8 pkt

 

 

18. Scyzory Kielce---LECH POZNAŃ NH 2:0

pewne zwycięstwo nad outsiderami

11 miejsce- 7 pkt w 5 grach

 

 

19. FC Amok---FC Wiktorówek 1:3

dlaczego pupile Miśka nie wygrali tego meczu?

po 4 spotkaniach 9 miejsce z 6pkt

 

 

20. Lks Kocham Cię - ROONEY0000 2:2

czerwona kartka dla Klejczyka i niestety tylko remis uratowany w 88min

2 lokata z 7 pkt po 3 meczach

 

21. Madryt FC Misie- Jeźdźcy Apokalipsy 3:2

nie popisali sie podopieczni Eddiego, stworzyli więcej sytuacji strzeleckich, zawiodła formacja obronna

drużyna zajmuje 12 z dorobkiem 3 pkt po 3 spotkaniach

 

22. TS Wisła Huta - Cornelius Piotrków Tryb 1:2

pierwsze zwycięstwo drużyny Bracha

awans piwożłoów na 15 miejsce :3 pkt w 3 meczach

 

23. Krakersiki FC- FCŁukasz 2:2

drużyna Dżonego nie potrafiła przechylic szali na swoją korzyść- zawiódł atak

lider- 10 pkt w 4 meczach

 

24. Rubbish FC- FC Sebai 0:2

podopieczni Priesta okazali się bardzo gościnni i oddali rywalom 3 punkty, aczkolwiek tylko dzieki GK goście mogą zawdzięczać tak korzystny wynik

po 2 kolejce 9 miejsce z 3 pkt

Odnośnik do komentarza

Krótkie pytanie: ilu warto mieć scoutów?

 

Jeśli bawisz się w szkolenie młodzieży, to musisz mieć obowiązkowo scouta z dobrze rozwiniętymi cechami juniorzy i rozwój. Drugi scout by się przydał do oceny seniorów, jak również zdolności taktycznych i technicznych zawodnika. Ja aktualnie oszczędzam i nie kupuję graczy, dlatego zwolniłem tego drugiego scouta.

Odnośnik do komentarza

Jeslis ktos szuka:

- MC

- OML

 

Ja stwierdzam, że nie ma sensu na dziadków wydawać takiej kasy. IMO każdy większy transfer powinien się zamykać w wieku 28 lat. Młodzi są drożsi, ale jeden na kilka transferów przechodzi po niższej cenie, wystarczy się przyczaić i zawodnik jest Twój.

A jak już kupować dziadka, to za kwotę do miliona, bo powyżej to starta kasy.

Odnośnik do komentarza

Ja stwierdzam, że nie ma sensu na dziadków wydawać takiej kasy. IMO każdy większy transfer powinien się zamykać w wieku 28 lat. Młodzi są drożsi, ale jeden na kilka transferów przechodzi po niższej cenie, wystarczy się przyczaić i zawodnik jest Twój.

A jak już kupować dziadka, to za kwotę do miliona, bo powyżej to starta kasy.

Po tym co widziałem zakup dobrego grajka - nawet starego - to wydatek ok 10 mln. Nie widzę sensu w kupowaniu zawodników, którzy prezentują podobną klasę bądź są tylko odrobinkę lepsi od tych, co mam obecnie w zespole.

Odnośnik do komentarza

Hyhy, zaczynają się mordować o Oszczepa. Niezła kasa z niego będzie i niezłe wzmocnienia.

Ja wymiękam. Zamierzałem powalczyć do 35 baniek, potem zmodyfikowałem zamierzenia na 55 baniek, ale widzę, że prawdziwy wyścig dopiero się zaczyna. Myślę, że setka pęknie. Powodzenia :P

Odnośnik do komentarza

Zarobek w wysokości 63 milionów za Oszczepa to naprawdę dużo. Chyba sprzedam swojego OMC, gdyż i tak nie gra, ma źle rozłożone skille i jest już dość stary... Może z 50 baniek wyciągnę.

Skoro to jest dużo to co powiedzieć o 25-letnim Legwoniu, który wczoraj poszedł u mnie za niemal 90 baniek? :-k

Odnośnik do komentarza

Dzięki ,że zostałem zapisany do menadżerów.Dzisiaj grałem z 2 ligowcem dokładniej BKS Chemik Bydgoszcz wygrałem 1-2.Może miałem farta ale pierwszy mecz zakończył się 1-1.Ale on gral swoją utalentowaną mlodzieżą więc można powiedzieć że rezerwy ale mam satysfakcję że wygrałem:P Zapraszam do zaglądania na stronkę mojego klubu www.autolineteam.futbolowo.pl pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Dzięki ,że zostałem zapisany do menadżerów.Dzisiaj grałem z 2 ligowcem dokładniej BKS Chemik Bydgoszcz wygrałem 1-2.Może miałem farta ale pierwszy mecz zakończył się 1-1.Ale on gral swoją utalentowaną mlodzieżą więc można powiedzieć że rezerwy ale mam satysfakcję że wygrałem:P Zapraszam do zaglądania na stronkę mojego klubu www.autolineteam.futbolowo.pl pozdrawiam!

 

O, gratki! Chemik to mój rywal w obecnym sezonie, a w zeszłym wyprzedziłem go na finiszu :)

 

Skoro to jest dużo to co powiedzieć o 25-letnim Legwoniu, który wczoraj poszedł u mnie za niemal 90 baniek? :-k

 

Wspaniały interes! Legwoń to słaby obrońca, ma cechy predystynujące go do gry na pozycji skrzydłowego, gdzie mógłby się doskonale sprawdzać... Wszystkim radzę sprzedać takich nie pasujących do pozycji, ale nieźle wyskillowanych graczy...

Odnośnik do komentarza

W Prosektorium zakończyłem wstępny, gorący okres trensferowy. Minionej nocy poszalałem nieco na rynku i zakupiłem kilku obiecujących, moim zdaniem, graczy. Większość z nich zagrała już dzisiaj, w towarzyskim starciu wyjazdowym, ze Scyzorami Kielce. Na terenie gospodarzy zaprezentowaliśmy się bardzo ciekawie i po wyrównanym meczu odniesliśmy druzgocące zwycięstwo (4:0). Przesądziła o nim fantastyczna celność moich chłopaków, którzy z dziesięciu oddanych strzałów aż ośmiokrotnie kierowali futbolówkę w światło kieleckiej bramki.

 

Obecnie zamierzam skupić się na ocenie własnego zespołu pod kątem możliwości rozwoju (wewnętrzny skauting) i dopiero wóczas podejmę ewentualne kolejne kroki transferowe, jeśli będą konieczne. Oczywiście rynek obserwować będę czujnie i nie zamierzam przepuścić jakiejś niedocenionej gwiazdki :keke: Nie miejcie nadziei :D

Odnośnik do komentarza

Ej jak mam 4 scoutów to zbyt dużo right? :> Bo trochę sporo na płace wydaję...

 

Wygrałem sparing z Willowem 4:1 :) Dziwne to jakieś, ostatnio z Amicusem też wygrałem, strzelając 2 bramki, nie mając tak dużo okazji... w lidze z leszczem(konto - widmo) remisuję 1:1, strzelając prawie 20 razy :|

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...