Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladasz :) W z ekranu glownego wchodzisz w "raport z meczu"

Jak z głównego ekranu? Gdzie?

 

czyli maja zwieche. to samo mialem wczoraj przy sparingu Czyli o wyniku dowiemy sie po meczu. Mam nadzieje, ze szybko to poprawia.

Czytajac forum widze, ze to ogolny blad dzisiaj. Jak sie cos dowiem to od razu napisze.

Do duszy :x

I jeszcze chcą żebym za ten bubel zapłacił? :keke:

Odnośnik do komentarza

Jak z głównego ekranu? Gdzie?

np. z terminarza ;)

 

Liiiipa, jak mogę obejrzeć to nie oglądam, jak wreszcie wiem jak to nie leci ;d.

W wcześniejszych sezonach też tak było czy teraz jakieś zmiany przeprowadzili które skasztaniły?

no robily jakis wiekszy updejt. Jak widac problem jest ogólny -> mam nadzieje, ze mnie nie zbanuja za wpis :keke:

 

Raz pomoglo wyczyszczenie cache :) teraz nie

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem sobie taktyczkę, spróbuję zagrać teraz DPŚ, PŚ, OP PL i 2 NŚ'ami i na skrzydła...

Zauważyłem, że drugi mecz z rzędu bramkarz ma notę 1, właśnie staram się kupić jednego fajnego łapajpiłkę...

 

Słabe wyniki nie są powodowane zmęczeniem, statystyki fizyczne mają moi gracze wporządku... wydaje mi się, że to właśnie ten bramkarz zawala sprawę.

Odnośnik do komentarza

Podsumowanie 4. kolejki:

 

Zryw Wrocław 1-0 MKS Nidzica

Zdecydowana przewaga podopiecznych jasonxa na boisku. Dużo więcej oddanych strzałów, przewaga w posiadaniu piłki. Za końcówkę meczu jednak jasonx musi dziękować bramkarzowi, gdyż ten zatrzymał dwa dobre ataki gości.

 

FC Stal Łódź 2-0 Polarne Misie Kat

Niestety przegrana podopiecznych grepio. Bardzo wyrównany mecz, lecz zadecydowała skuteczność pod bramką rywala. Szkoda, bo mecz był naprawdę równy, o czym może świadczyć posiadanie piłki (51-49) jak i liczba strzałów (11-12).

 

St.Domingo FC 5-0 KS Proszowki

Drużyna SZU zdominowała ten mecz głównie za sprawą Stefana Świątka. Zawodnik ten strzelił w tym meczu 4 bramki, a w tym sezonie ma ich już 15!

 

Warmia Grajewo 0-0 Vratislavia Wrocław

Wyrównany mecz, z lekką przewagą podopiecznych sawrafa. Obaj bramkarze pokazali klasę, za co należą się im pochwały.

 

Mister Red 2-0 Dr House

Zdecydowanie za słaby rezultat podopiecznych Montiego. Powinni ten mecz wygrać co najmniej 5-0, bowiem oddali 18 strzałów przy jednym uderzeniu gości. Jednak piłkarze zdecydowanie woleli się nie przemęczać i nie obciążać budżetu Mister Red premiami.

 

Szybki Beton 2-4 GangTabalugi

W 11. minucie podopieczni Hawkeyea prowadzili 2-0 i pewnie nikt nie spodziewał się zmiany rezultatu. Jednak jeszcze przed końcem pierwszej połowy było już 2-3! Niestety gracze byli czymś zdekoncentrowani, gdyż to drużyna naszego kolegi miała przewagę na boisku.

 

FC Wars 0-3 Resovia Rzeszów

Moi gracze rozegrali koncertowe spotkanie. Ku mojej uciesze mój turecko-szwajcarski duet mocno ukłuł defensywę rywali zdobywając trzy bramki. Przewaga na boisku zdecydowana - w strzałach 6-17.

 

Scyzory Kielce 1-1 FC Dębowica

Gracze MikeMitnicka mieli zdecydowaną przewagę na boisku, jednak nie bez powodu graczem meczu został bramkarz rywali. Wybronił 5 bardzo dobrych sytuacji strzeleckich, a nasz kielecki przyjaciel może teraz żałować straconych punktów.

 

Prosektorium 1-1 Lorien

Amicus ma prawo być zdenerwowany. Jego piłkarze byli już pewni zwycięstwa, gdy w ostatniej sekundzie meczu wydarł je im piłkarz rywala. Remis ten na pewno będzie porażką dla drużyny Amicusa.

 

Jazda Ursynów 3-2 Major Team

Podopieczni misjurga głównie bronili się w tym meczu, więc ta nikła porażka może wydawać się wynikiem wyrównanego meczu. Niestety, nasz kolega zdecydowanie źle dobrał taktykę na dzisiejszy mecz.

 

Spurs PL 2-0 FC MYM

Podopieczni zdziarsona mieli nieco ułatwione zadanie, gdyż grali z przewagą jednego zawodnika, bowiem gracz rywali już w 21. minucie musiał opuścić boisko z powodu 2 żółtych kartek. Jednak spisali się poprawnie, strzelając dwie bramki i odnosząc cenne zwycięstwo.

 

Obiboki 6-0 Lech Poznań

Daniel90 dobrze ustawił swój zespół, bowiem nie pozostawili przeciwnikom złudzeń o jakimkolwiek innym rezultacie, niż kilkubramkowa przegrana.

 

MKS Strzalkowek 1-2 Green Street Elite

Podopieczni Boya ruszyli od początku do ataków, jednak po drugiej bramce nieco ustali, co wykorzystali zawodnicy rywala strzelając kontaktową bramkę. Jednak GSE już do końca nie dało wydrzeć sobie zwycięstwa z rąk.

 

KKS Wylatowo City 0-2 Korupcja Wronki

Drużyna Profesora pewnie pokonała przeciwników, co ciekawe po wyrównanym meczu. Jednak środek pola Korupcji był nie do przejścia. Szczególnie dobrze spisał się Oszczep, który powinien być jedną z wyróżniających się postaci tej ligi.

 

Willow Creek 1-1 Naprzód

Zespół Willowa mocno zaczął mecz wytwarzając sobie przewagę na boisku. Efektem tego była bramka, jednak po przerwie odpowiedzieli goście. Niestety udało im się strzelić bramkę i nasz kolega mógł oglądać na tablicy wyników tylko 1-1.

 

Ależ Awantura 3-0 Ajax Wrzeszcz

Przeciwnicy Lagrena spodziewali się mocnego ataku i nie pomylili się. Ich ultradefensywne nastawienie nic nie dało, bowiem drużyna naszego przyjaciela była dziś w dobrej formie. Ich rywal na boisku został zepchnięty do parteru, a Lagren i jego piłkarze pokazali, że w tymże walczyć potrafią.

Odnośnik do komentarza

Stefan Świątek superstar! :klaszcze:

 

Postawiłem właściwie wszystko na jednego napastnika, a ten odpłaca się na razie z ogromną nawiązką ;). Chociaż na wyniki na razie nie narzekam, to niedługo w St.Domingo szykuje się jakaś ofensywa transferowa, bo ławkę mam bardzo ubogą. Świątek to 75% tej drużyny. :D

 

Feed the Stefan!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...