Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Tak patrzę i cuduję, wyjdę na pierwszy mecz 4 z tyłu, 2xDMC, ML, MR i 2xFC, nastawienie lekko defensywne i podania bezpośrednie.

 

Chciałem obejrzeć mecz mojego przeciwnika, wchodzę w jego profil, ostatni mecz (ikona telewizora obok), klikam i... nic mi się nie wyświetla :/ Trzeba jakiegoś flasha ściągnąć dodatkowo czy cuś?

 

Dobra nieważne już :P Poradziłem sobie :)

 

Jakimi taktykami gracie? :>

Odnośnik do komentarza

[+]

Wciągnąłem kolegę, dodajemy go do ligi towarzyskiej czy to jest raczej nasza wewnętrzna?

Jesli jest zarejestrowany na CMF, to oczywiscie

 

@jasnox - jeśli dzisiaj mnie nie zwalidują, nie ma sprawy

Jeszcze nie masz valida??? Napisz do jakiegos moda/admina moze..

 

Można się jeszcze dopisac ;]

Podaj tylko link do swojej druzyny :)

Odnośnik do komentarza

Aha i jedna rzecz - nie przejmujcie sie zbytnio jedna opuszczona kolejka etc. Po sezonie nieaktywne druzyny beda odsiewane (takze te z wyzszych lig). Z doswiadczenia innych wiem, ze z 7 kigi czesto wychodza druzyny nawet z 5 miejsca :)

Prof - z Twojej ligi nikt jeszcze valida nie ma, wiec spoko-loko ;)

 

Dix - jak zapraszac ludzi do ligi? A moze ja invajta nie moge wyslac bez pro? :-k

Odnośnik do komentarza

Tak patrzę i cuduję, wyjdę na pierwszy mecz 4 z tyłu, 2xDMC, ML, MR i 2xFC, nastawienie lekko defensywne i podania bezpośrednie.

 

Chciałem obejrzeć mecz mojego przeciwnika, wchodzę w jego profil, ostatni mecz (ikona telewizora obok), klikam i... nic mi się nie wyświetla :/ Trzeba jakiegoś flasha ściągnąć dodatkowo czy cuś?

 

Dobra nieważne już :P Poradziłem sobie :)

 

Jakimi taktykami gracie? :>

Ja na dzisiejszy mecz planuje taka taxe

Choc nie wiem, czy dobrze robie, bo poprzednia taxa mialem komplet zwyciestw w tym i poprzednim sezonie

Odnośnik do komentarza

Dzięki.

 

Notabene wiem już dlaczego meczu nie mogłem oglądać. W oknie gdzie jest liga klikałem na Live, ale to było Live jak się okazało do innego spotkania, które miało być rozegrane jeszcze w okresie oczekującym. W rezultacie teraz chyba co kolejkę będę tam widział na niedługo przed mecze "Szybki Beton - Inter Gnojnica".

Na szczęście wystarczy wejść w mój terminarz i kliknąć na godzinę przy spotkaniu które naprawdę się rozgrywa w tym czasie i szafa gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...