Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

5-8 w tygodniu? :D Tu nie umówisz wiecej niz 2 tygodniowo :D Poza tym ze sparami maja jakas zwieche. Mialem dzis spar z Bartusem, a mam info, ze niby jeszcze nie zostal rozegrany :/

Hah, no ja na razie naabuje, bo nic o tym nie wiem ;]

 

Ale to dobrze, że nie można mieć więcej niż 2 sparingów/week, bo na Managerzone mnie irytowało to ciągłe szukanie sparingpartnerów, byleby formę utrzymać.

Co myślicie o moim napastniku, Michale Ledwoniu? ;) Wydaje mi się, że może nieźle kozaczyć z bramkami.

 

A i pytanie do Jasonx i co bardziej doświadczonych: jak tu jest ze wzrostem umiejętności? Można kogoś porządnie wytrenować w wieku np. 26 lat?

Odnośnik do komentarza

Można kogoś porządnie wytrenować w wieku np. 26 lat?

jesli jest late bloom. Tu se poczytaj o treningu

 

I tak Ci wylacza, jak sie pro skonczy :keke: Ale czaderski :D

 

Dałem save i mi nie chce zasejfofać :/

 

Save badge -> save -> saving badge, this can take up to 90 seconds

 

i tak po 5 minutach bez zmiany ekran pozostaje...

 

wtf?

Klawisz printscreen sie zepsul? ;)

Odnośnik do komentarza

Ale to dobrze, że nie można mieć więcej niż 2 sparingów/week, bo na Managerzone mnie irytowało to ciągłe szukanie sparingpartnerów, byleby formę utrzymać.

To nie ma czegos takiego jak "ogranie". Mozesz nie grac sparów wcale i bedzie gitara. Ja wykorzystuje je do sprawdzania rezerw (np wczoraj przegralem z Bartusem 1-3). Chyba nawet kontuzje ze sparow sie nie licza :-k

 

Jakby ktos szukal szybkiego prawoskrzydlowego z niezlym dosrodkowaniem i genialnym strzalem z dystansu

Odnośnik do komentarza

Profciu, nie przesadzaj, to tylko wodotryski :-k Ja szczerze mowiac wylaczenie herbu zauwazylem po tym, jak Ty wstawiles swoj :D Na szczescie stroje mozna fajnie edytowac :) Ogolnie (procz braku agenta) nie zauwazylem wiekszych utrudnien w grze bez Pro. Ludzie z Ekstraklasy nie maja Pro w wiekszosci.

A co do pro - moze jak sie wciagne to sobie zafunduje. Jakby tak policzyc, to wychodzi 30 gr na dzień ;) Wypale 1 fajke mniej i mi sie zwroci :D

 

Ale jakbys mial zrezygnowac - wez wykup (nawet za free) dziadow z mojej listy transferowej :D O kase bym nie prosil, bo by mnie za przekrety zbanowali zaraz :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj meczyki, jakoże moi lepiej sobie poradzili na nieco defensywnym ustawieniu tak wyjdę i tym razem, dodatkowo dam im podania w uliczkę zamiast bezpośrednich piłek (mam w końcu napadziora z szybkością 19).

Strasznie nas dużo sie zrobiło, ciekawe czy ktoś sie pokusi o podsumowanie kolejki :D.

 

 

[+]

Wciągnąłem kolegę, dodajemy go do ligi towarzyskiej czy to jest raczej nasza wewnętrzna?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...