Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy dość niewiele - raz na jakiś czas rozbudowujesz infrastrukturę, wyszukujesz trenerów i skautów (ustalasz kryteria i po kilku dniach masz kandydatów) i i w razie kontuzji/kartek robisz zmiany w składzie. Sporo czasu to nie zajmuje :) Oczywiście jeśli chcesz sporo zarobić, to musisz poszukać juniorów (tych ze szkółki jest mało i przeważnie są słabi) a to już zajmuje trochę czasu.

Odnośnik do komentarza

Jako, że Hattrick mi się ostatecznie znudził myślę, że się zarejestruję. Mam jednak kilka pytań:

1) Jak dużo trzeba poświęcać grze czasu? Jako, że aktualnie pracuje dużo, dużo też się uczę czasu mam bardzo mało..

2) Czy gra jest zupełnie darmowa czy też za niektóre opcje trzeba płacić? (np. wgląd w niektóre statystki, własne logo itp)

3) Wiem, że istnieje podręcznik na stronie głównej, ale czy jest może jakaś wersja od początku do końca bezpośrednio do druku (mam dość i tak pracy przy komputerze)

4) Czy jest ktoś, kto poprawadziłby mnie przez początek tak, żebym nie zrobił zbyt wielu głupich błędów

5) Kiedy najlepiej się zarejestrować?

 

Diego

obejdziesz bez podręcznika- szkoda paieru i tuszu- spokojnie dasz radę

zapytaj shqvarnego

zapraszamy

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sezon numer 20 zbliza sie w faze decydujacych rozstrzygniec. Kilka z naszych drużyn walczy jeszcze o awans do 4 ligi, kilka zapewniło sobie własnie awans do 5, sawraf dzielnie broni 3 ligi a Bartus 4. Debiutanci (szkwarny, anderwalius) prawdopodobnie uzyskaja promocje do ligi 6.

 

Jesli ktos z forumowiczow mialby ochote dolaczyc do naszej zabawy - zapraszamy, teraz jest najlepszy moment. Za 2 tygodnie wystartuje nowy sezon, wiec zakladajac teraz druzyne macie wiecej czasu na zapoznanie sie z ta wciagajaca rozrywka. Bedzie tez wiecej czasu na zakup nowych graczy w cełu łagodniejszego wejscia w nowy sezon.

 

Oczywiscie "doswiadczeni wyjadacze" chetnie posluza Wam pomoca.

 

Jesli ktos załozy klub (albo zalozyl i sie nie pochwalil), niech poda tu swoje ID - to pokierujemy go na nasze zewnetrzne miniforum zwiazane z TMem (administracja zajmuje sie dix, Profesor, grepio i ja, a moderatorem na lajfskor ( :keke: ) jest Florentino "Brachu" Perez).

Odnośnik do komentarza

Zakładajcie drużyny, że debiutanci dadzą radę. Oferujemy wszelaką pomoc w znajdowaniu zawodników, analizie taktycznej no i przede wszystkim w rozbudowie całej infrastruktury.

 

@jason,

 

No i moje "Florkowanie" wyszło mi na dobre - Savović, Garcia. Sprzedanie Radyszkiewicza i sprowadzenie Savovicia okazało się strzałem w 2x10.

 

 

Generalnie zapraszamy do zabawy, bo jest czas i możliwość łatwego nauczenia się gry.

 

Podstawowa reguła na początek gry - starzy ale jarzy gracze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...