Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Heeej, co jest grane ? Wchodzę na swój mecz (jest LIVE napisane koło niego, jak koło każdego zresztą), klikam by odtwarzał, mówi mi, że "witamy na stadionie Budka z Hot Dogami" i nastepny komunikat to "Sędzia wskazuje na szatnie, 0-0 to końcowy wynik" i dalej nic się nie dzieje. Robię coś nie tak ?

 

Wszystkie moje mecze zakończyły się wynikiem 0-0 - co zrobić?

 

Kiedy liga jest tworzona wszystkie mecze do momentu utworzenia zespołu są po prostu liczone jakby zakończyły się wynikiem 0-0.

 

Takie cuś znalazłem w tutorialu.

Odnośnik do komentarza

Po niegdysiejszej przygodzie z hattrickiem i sokkerem (w tym drugim doczekałem się nawet swojego reprezentanta), dziś postawiłem fundamentalny krok w swojej karierze z managerami online i założyłem konto na trophymanager. Ustawiłem taktykę i skład na spotkanie (wynik 0-0 - trudno mi jeszcze sprawdzić czy ci sami zawodnicy w tym meczu zagrali, czy dopóki nie mam przydzielonej drużyny do ligi z własną nazwą nie jest to możliwe), wylosowałem juniora (12/20 - nawet nieźle), z rozpędu rozbudowałem szkółkę juniorów...

 

I co do tego ostatniego... Idzie w jakiś sposób wycofać decyzję rozbudowy? Zajrzałem na ekonomię i przeraziła mnie kwota, którą ta inwestycja pochłonęła. Jestem 4M na minusie...

Odnośnik do komentarza

podsumowanie 3 kolejki:

zacznę od najwyższych lig:

 

1.Vratislavia Wro- ROBO Tychy -do przerwy 0:1 i aż 4 żółte kartki dla rywala;

ostatecznie podopieczni sawrafa zremisowali 2:2, a rywal zarobił czerwo 73 min i z trudem utrzymał remis przy naporze gospodarzy wspieranych przez 22996 kibiców!

po 3 kolejce:15 msce - 1pkt, bilans 4-8

 

2. Resovia Rzeszów -Promyk NS - do przerwy 1:1;

drużyna BartuSa wygrała 2:1 strzelając zwycięskiego gola w 83 min

po kolejce lider ma 9 pkt z bilansem 8:2

 

3. MenU -Zryw Wrocław- do przerwy 0:1

piłkarze jasonxa kontrolowali grę do końca i wygrali pewnie 3:1, choć gola stracili w 93 min

po kolejce- lider ma 9 pkt i bilans 10:2

 

4.Energia Biali B- St. Domingo FC - do przerwy 1:1;

podopieczni SZU ostatecznie zremisowali 2:2 po bardzo wyrównanym meczu

po 3 kolejce- lider ma 7 pkt z bilnsem 13:2

 

 

5. Fc czontowice- Mister Red do przerwy 0:7 !!

drużyna Montiego zmiażdżyła rywali- wynik 0:12 nie wymaga komentarza

po 3 kolejce 7 msce- 6pkt i bilans 16:2

 

6.Szybki Beton- Szare Bobry do przerwy 1:0

piłkarze Hawkeye prowadzili już 2:0 a rywal dostał czerwo w 51 min, oraz 80min- nie przeszkodziło mu to jednak ograć gospodarzy 4:2

po 2 kolejce 8 msce- 3 pkt z bilansem 5-6

 

7. Polarne Misie Ket -FC Elblag do przerwy 5:0

ostatecznie wygraliśmy 10:0- gralismy z najsłabsza drużyną mojej grupy

po 3 kolejce- lideruję z 9 pkt i bilansem 20:0 :eusa_dance:

 

przyznam,że nie spodziewałem się tak dobrej gry w obronie :D

Odnośnik do komentarza

Ja stworzyłem "Prosektorium", ale nadal jestem czerwony i nie wiem nawet czy mogę sobie trening ustalać etc. skoro drużyna jest nieaktywna? O transferach też pewnie nie ma mowy?

Treningu nie ustalisz, bo nie masz trenerów. Nie zatrudnisz ich bez validacji :) W zasadzie bez valida mozesz tylko sklad przegladac i stroje ustawic. Ale spokojnie, do srodowej kolejki valida bedziesz mial :) Ja czekalem dwa dni, wiekszosc 1 dzien

Odnośnik do komentarza

Ustawianie taktyki ogranicza się do rozparcelowania ziomów po murawie?

Aktualnie walczę z transferami. Na wyniki poszukiwania trenerów musze czekac dwa dni :-k

Jak dowiedzieć się keidy gram mecz i jak rozegrać spotkanie towarzyskie (jeśli to możliwe)?

 

MM: zagramy dopiero w 17. kolejce :(

 

Dix - daj link :>

Niby jak?

 

Gramy w grupie 570.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...