Skocz do zawartości

Trophy Manager


jasonx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Dawno nikt tu nie pisał :>

Niedawno w TMie zaczął się sezon nr 25, ostatni na obecnej wersji. Od przyszłego sezonu sporo się zmieni.

Obecnie w szeregach graczy z tm-fm jest aż 7 3-ligowców (Dix, Boy, jasonx, sawraf, Prof, Willow i ja) i zapewne znowu kilku członków naszej małej grupki (obecnie liczy ona 33 osoby) znowu zaliczy awans. O sile naszych drużyn może świadczyć fakt, że jason wczoraj kupił etatowego reprezentanta Peru.

 

Zapraszam do gry w TMa i na forum tm-fm.pl :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Pare dni temu za namowa Bartona rozpoczalem przygode z Trophy Manager. Gram w 7 lidze, grupa 19.

 

Moja druzyna

 

A ja za jego namową postanowiłem rozpocząć grę ;)

Już na samym początku miałem problemy z rejestracją, na szczęście już wszystko jest OK.

 

Wylosowałem od razu juniora z potencjałem 15, jego najwyższa umiejętność to 16 w ustawieniu się. Po paru godzinach wygrałem swoje pierwsze spotkanie ligowe 2:1. Wczoraj zrobiłem parę transferów i jestem gotowy do walki o jak najwyższe miejsce w lidze.

 

Mój zespół

Mój najlepszy zawodnik

Odnośnik do komentarza

Czemu Twoja ekipa jest oznaczona jako nieaktywna? :-k

Niekatywna jest jego poprzednia druzyna. Cos sie popsulo przy rejestracji i Trzmielu nie mogl sie na nia zalogowac. Wszystko juz wyjasnione z wladzami ;) tatma druzyna zablokowona a jego kolejna, do ktorej dal linka wyzej gra w tej samej lidze ;).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Poprzedni sezon TMa to pasmo wielu sukcesów naszych druzyn.

Ekipy dixa, Profesora, venda i mojej osoby awansowaly do 2 ligi - to juz jest na prawde elita (zaczynalem od 8). Barton czy michau przebili sie ligi 3, gdzietakze znajduja sie boy i will.

 

Warto dodac, ze dix jest jednym z glownych kandydatow na stanowisko selekxcjonera reprezentacji Polski!!!

 

Jesli ktos mialby ochote z nami pograc - zapraszamy. Wczoraj wystartowal nowy sezon, pierwze mecze rozgrywane beda jutro.

 

Poza tym TM przeszedl gruntowne zmiany. Jest calkiem nowy layout, od tego sezonu wprowadzono polecenia warunkowe, umozliwiajace dokonywanie zmian w trakcie meczu!!

 

Takze rejestrujcie sie, a w razie pytan, sluze pomoca.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...