Skocz do zawartości

VII Zjazd CeeManiaków/FM


Rekomendowane odpowiedzi

---niewa?ne, spojrza?em na globus maja zamiast lipca

Przypuszczalnie móg?bym wpa?? samowtór w pi?tek do niedzieli, jecha?bym autem z/do Wawy.

 

Qcz - mo?esz dorezerwowa? dla mnie dwójk? od pi?tku do niedzieli?

domek dwojke? nie ma takich. Jak chcesz bierz od cz do niedzieli za 60pln 2 miejca i tyle.

 

Zrobilem aktualke. Jesli ktos wplacil a nie ma go na liscie prosze o kontakt. Z tego co widze zostalo 5 miejsc :o

Odnośnik do komentarza

ja dzwonilem na ten ze strony wlasnie. Jak juz sie dodzwonisz to zapytaj czy jakis domek mozna ewuntualnie domowic, czyli np jaka czworke (2 pokoje 2 osobowe) czy 8 mke. Jesli idzie to 4 bierz w ciemno, a co do 8 to nie wiem czy zapelni sie mimo wszystko :/ Wiec lepiej nie rezerwowac, bo trza bedzie pozniej za to zaplacic!

Odnośnik do komentarza

Skoro w tym roku s? takie problemy z miejscami na Zje?dzie to proponuj? by zaraz po powrocie z Kobylej Góry zarezerwowa? miejsca na 2008 rok np. w Sierakowie :P

 

no ja juz wplacilem. Nieladnie Mateuszku tak zapominac o weteranach :P Tobie w glowie tylko te dziewczyny i Szkocja, ja nie wiem, nie wiem :D

 

aha, obojetnie z kim w domku bede, wazne, zeby mial wódke :D

 

A Komandos te? mo?e by?... ewentualnie ;-) ?

Odnośnik do komentarza
Qcz, ja chc? pokoju dwuoosobowego. Z du?ym ?ó?kiem. Nie dla charleego.

czytaj ze zrozumieniem Wojtek :) Domek 8 osobowy ma 2 pokoje 4 osobowe, domek 4 osobowy ma 2 pokoje 2 osobowe. Jakby wiec by sie udalo wziasc taki 4 osobowy byscie mieli swoj pokoj i lozka mozna zlaczyc. Na weekend moze byc ciezko wynajac, jak co to od czwartku bys musial i wtedy dobe byc mial za 30pln a nie 20, a 2 pokoj ktos by od nas wzial. Wiec jak co zadzwon tam jeszcze raz...

Odnośnik do komentarza

Nie no, widac ze bardzo wszystkim teskno do zlotu... W trybie przyspieszonym kasa poszla do Qcza, az strach pomyslec, co by bylo, gdybym przegapil... Patrze na liste i widze, ze brakuje kilku waznych ksywek (Grabek, kkamillo, Patryk, Reaper, Elf - plus Dawiz?), mysle, ze jeszcze jeden domek sie przyda...

Odnośnik do komentarza
Nie no, widac ze bardzo wszystkim teskno do zlotu... W trybie przyspieszonym kasa poszla do Qcza, az strach pomyslec, co by bylo, gdybym przegapil... Patrze na liste i widze, ze brakuje kilku waznych ksywek (Grabek, kkamillo, Patryk, Reaper, Elf - plus Dawiz?), mysle, ze jeszcze jeden domek sie przyda...

 

Nie wiem czy b?d? w Polsce w wakacje, dlatego nie wys?a?em kasy. Co do Elfa - nie wiem. Rozmawia?em z nim na temat zjazdu, jako? specjalnie nie wyra?a? zainteresowania. Od naszej rozmowy min??o sporo czasu i pewnie wiele si? zmieni?o..

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...