Skocz do zawartości

Siłownia


Dżukuś

Rekomendowane odpowiedzi

No i po miesiącu treningów wszyto się zakończyło przynajmniej na miesiąc. Przytrafił się wypadek w pracy czego efektem było szycie głowy ( 10 szwów) i zakaz jakiegokolwiek większego wysiłku fizycznego przynajmniej przez miesiąc. Jak teraz nie stracić tego miesiąca. Ja tam efekty widziałem. Napewno nie w wyglądzie ale napewno lepiej się czuję, wyrównały się względnie ręce bo lewa bywał duuuuuużo słabsza od prawej. Dietę trzymam. Leżeć całymi dniami nie potrzebuje. Do tej pory co dzień rano sobie biegałem z psem. Teraz to jest naciągany trucht. Kilometrów nigdy nie liczyłem. Raz było więcej, raz mniej. Ale nawet tego truchtu nie zamierzam zaprzestać, Coś więcej?

Odnośnik do komentarza

miałeś wstrząs/wstrząśnienie związane z urazem ? utratę przytomności ?

 

generalnie siła na pewno Ci opadnie, jak nie miałeś nic z powyższych to spokojnie, pompki, przysiady, wykoki czy cwiczenia na triceps(krzesła) to możesz w rozsądnej ilości robić. nie wiem jak poważny miałeś uraz, nie musisz się katować w domu, odczekaj tydzień niech się zacznie głowa wiązać i powoli możesz próbować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Żeby jak najszybciej nabrać jak najwięcej masy.

 

Gainer to straszne gówno, zbędne węgle. Kup białko i aminokwasy osobno. Lepiej powoli i spokojnie niż z milionem pryszczy i bycia rubym ;)

http://bi.gazeta.pl/im/bb/ff/b6/z11993019Q,Silownia-na-powietrzu.jpg

 

macie jakies opinie na temat silowni na powietrzu? tzn domyslalem sie ze lepiej robic cokolwiek niz nic, ale cwiczac w takim miejscu mozna sie spodziewac jakichkolwiek wymiernych efektow?

 

Raczej nic spektakularnego. One mają stałe obciążenia, więc do pewnego momentu wystarczą, potem już nie.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Po pierwsze - jeżeli już chodzisz na siłownię regularnie jakiś czas (miesiąc powiedzmy) i zamierzasz dalej regularnie ćwiczyć to jak najbardziej. Przy wysiłku codziennym albo 4 dni w tygodniu warto. Co do tych co wrzuciłeś w Maryni - ja akurat wolę rozpuszczalne w wodzie, ale będą ok :)

 

A ja biorę tylko w dni treningowe.

Odnośnik do komentarza

Generalnie ćwiczę od 2 lat od 4 do 7 treningów tygodniowo.

 

A jak bierzesz ? Bo o tym tez czytałem kilka wersji ?

:o Nie masz problemów, typu zasłabnięcie lub krwotoki z nosa?

Mój kumpel próbował programu Arnolda z okresu Mr. Olympia i nie wyszło mu to na dobre - popalił mięśnie i właśnie miał częste omdlenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...