Skocz do zawartości

Postępy prac


Rekomendowane odpowiedzi

Prace nad wspólnym dodatkiem trwają już ok. 1,5 tygodnia więc czas na pokazanie pierwszych postępów.

Jak na razie mamy grywalne 5 poziomów ligowych(IV liga wyszła nam trochę przypadkiem:P). Obecnie uzupełniamy składy drużyn trzecioligowych, a także dodajemy zespoły do już stworzonych klas okręgowych.

 

Struktura ligowa będzie wyglądać następująco:

Ekstraklasa

I Liga

II Liga (2 grupy)

III Liga (8 grup)

IV Liga (16 grup - z tych województw gdzie są 2 grupy zespoły od miejsc 9-16 trafiły do Klas okręgowych)

Klasa Okręgowa (64 grupy, na co składają się 3 grupy stworzone z zespołów IV Ligi, 4 grupy V ligi, 56 klas okręgowych i 1 A-klasa)

A Klasa (128 grup - 120 A klas plus 8 B klas)

B Klasa (128 grup - powstałe z połączenia niektórych B klas w jedną (tych gdzie gra np. 5 zespołów itp.) oraz C Klas)

 

Taki podział umożliwia nam w miarę dokładne odwzorowanie spadków i awansów.

Kilka screenów:

Tabela

BKS Bielsko

Chemik Police

Piłkarz 1

Piłkarz 2

Wybór klubu

 

Jak na razie największym problemem jest brak danych o wielu zespołach. Grupy opolsko-śląską, dolnośląsko-lubuską, łódzko-mazowiecką i pomorsko-zachodniopomorską mamy całkiem nieźle opracowaną, dużo gorzej z pozostałymi. Liczba przysyłanych raportów także spadła, a mniej więcej połowa z nich niestety na nic się nie nadaje więc jest trochę kiepsko.

Dlatego prosimy o nadsyłanie informacji o zespołach, głównie z 3. Ligi. W najbliższym czasie ukażą się listy zespołów, o których nie ma informacji i bylibyśmy zobowiązani, gdyby ktoś jednak zebrał te informacje, wprowadził je do nowego formularza i przysłał.

 

Mam nadzieję, że ten post znowu rozbudzi dyskusję, bo powoli aktywność i zainteresowanie projektem spada.

Odnośnik do komentarza

Chukwuma szybkość=15, przyspieszenie=16 i błyskotliwość=18 :szok:

Nie widziałem go na żywo nigdy...ale trochę dużo. Wojtkow też dobry, wykańczanie, technika i gra z pierwszej piłki po 13. Gdzieś czytałem, że 15 to maksymalny poziom atrybutów dla Ekstraklasy. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza

Tak akurat przypadkowo wybrane screeny, ogólnie zawodnicy nie są przepakowani z tego co widziałem, a już w dolnośląsko - lubuskiej na pewno :) Gra dużo losuje i ew. dziwne atrybuty zrzucałbym na silnik gry.

 

PS: Gdyby Chukwuma miał do tego Stabilność formy < 5 to byłoby ok, bo trafiają mu się mecze perfekcyjne, z hattrickami, w grze nie będzie wymiatał prze Opanowanie, Grę bez piłki i Współpracę, teraz to b. szybki jeździec bez głowy z dwoma genialnymi pomysłami na mecz i tyle ;)

Odnośnik do komentarza

Naprawdę nie wiemy. Tego nie da się tak łatwo określić. Gdyby była odpowiednia liczba raportów i byłyby one dobrej jakości, to już zbliżalibyśmy się do końca prac nad 3. Ligą. Niestety tak nie jest do końca. Dlatego ustalamy termin do przyszłej środy, na nadsyłanie raportów o klubach, lista pojawi się wkrótce. Po tym terminie zaczniemy dodawać graczy wg. danych z 90minut.

Inna sprawa nie wiem ile będziemy mieć czasu w kolejnym tygodniu, więc nie znam tempa prac.

Odnośnik do komentarza

Niestety nie mogę napisać PW do Kleya, więc piszę tu.

 

Do kiedy mniej więcej mam czas na opracowanie klubu z V ligi okręg lubelski? Pytam, bo chciałbym to zrobić dobrze, a nie byle jak, a na to potrzebuję czasu (muszę się spotkać z kilkoma osobami, pójść na kilka treningów itp).

 

Czy ten dodatek wyjdzie po opracowaniu wszystkich szczebli rozgrywek, czy po zrobieniu II od razu, a potem systematycznie z niższymi ligami?

PZDR

Odnośnik do komentarza

Czemu nie możesz mi PW wysłać?

 

Po zrobieniu 3, bo uruchomienie 2 jest zbyt banalne na robienie dodatku :P A potem systematycznie. Z okręgówkami (chyba o to chodziło z V ligą) masz jeszcze dużo czasu, nawet najstarsi Indianie nie wiedzą kiedy to będzie.

Odnośnik do komentarza

A ja troche nie na temat: czy reflektowalby ktos na rozgrywki od Ekstraklasy az po Klase C? Oczywiscie bez kompletnych danych, ale każda druzyna ma swoje stroje, szerokosci geograficzne stadiony i miasto. W rozgrywkach wystepuje: do IV ligi oryginalnie, a potem 37 Okregowek, 24 Klas A, 29 Klas B i 15 Klas C. Wlasnie koncze prace nad swoim prywatnym dodatkiem. Nigdy nie interesowaly mnie szczegoly w tak niskich klasach rozgrywkowych, wiec nie chce mi sie czekac na ten projekt TUTAJ.

Odnośnik do komentarza

W rozgrywkach wystepuje: do IV ligi oryginalnie, a potem 37 Okregowek, 24 Klas A, 29 Klas B i 15 Klas C.

Skąd masz takie liczby jak 37 okręgówek itp.? Przecież to jest całkiem z kosmosu wzięte. Druga sprawa działają Ci opcje regionalne odpowiednio? I nie żebym coś mówił, ale taka postawa jest trochę nie fair, a nawet więcej niż trochę.

Odnośnik do komentarza

(Z gory przepraszam za Polski/bledy itd, od 15 lat mieszkam za granica a w Polsce chodzilem do szkoly 4 lata). Mi nie chodzi o odciagniecie od waszego projektu polowy ludzi czy takie tam, ja po prostu chce pobawic sie moja dawna B-Klasowa druzyna. Te liczby sa moze i z kosmosu, ale powinno zadzialac. Jak to czasami okreslacie: to jest byle co, przyznaje sie z goryy, bo niby jak w pojedynke mam zrobic w tak krotkim czasie taka baze. Czapki z glowy dla was za wasze poswiecenie, ale zrozumcie ze jak mam czekac na PELNA wasza B-Klase, to bedziemy juz grali w FM 20011/12.

Odnośnik do komentarza

Tylko z których okręgówek, z których A- klas itd zrezygnujesz? W sumie Twoja sprawa czy coś wydajesz samemu podczas gdy wszyscy pozostali pracują wspólnie. Już z Brudim doszliśmy ostatnio do wniosku, że jakby każdy z nas robił to osobno, bez tych całych raportów itp. to dawno by ta 3 liga już była, ale cóż bywa.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...