Skocz do zawartości

Dragon Age: Początek


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

Zakończyłem Wieżę Magów. Przyznam, że choć początkowo z wielkim niezadowoleniem podchodziłem do

Weisshaupt

to w gruncie rzeczy była to doskonała zabawa.

Przeobrażanie się w ducha, golema czy też "strażaka" było świetnym pomysłem twórców i nawet powtarzanie lokacji nie było uciążliwe, gdyż za każdym razem odkrywało się coś nowego. Świetnie walczyło się z demonem gnuśności a końcowa walka z magiem krwi - Uldredem - była po prostu fantastyczna zarówno graficznie jak i emocjonalnie.

 

IMO Dragon Age jest jedną z najlepszych gier ostatnich lat i śmiem twierdzić, że lepszą niż Wiedźmin, choć polska produkcja również była tworem bardzo wysokich lotów.

Odnośnik do komentarza

Pewnie chodzi o quest "Straż w Kresowisku".

Ja wyzbierałem

wszystkie notatki, gdy już miałem komplet, to na 3 poziomie dotknąłem w sali wspólnej pomniki w takiej kolejności w jakich są wymienione w zapiskach, potem dotknąłem taki duży pomnik w centrum wieży, przy wejściu na najwyższy poziom (tam taka sieka jest, zostaje tylko jeden Wyciszony). Wtedy mi się zadanie zaktualizowało, że "jakaś moc została uwolniona na dolnych poziomach", ale co dalej to nie wiem, bo mnie usidlił Upiór Gnuśności :|

Btw. Wielka Pustka to wymysł szalonego scenarzysty :_eyes:

 

Odnośnik do komentarza

jaki jestem na siebie wściekły, że nie kupiłem plecaka jak mogłem :picard:

Mam tyle gratów w inwentarzu, ze co chwila muszę się decydować na wywalenie czegoś :/

Btw - kamienie szlachetne są potrzebne do jakiegoś craftingu - jak w Risen na przykład - czy mają walory jedynie handlowe? Bo mi zajmują z 10 slotów na inne towary, więc bym je sprzedał przy najbliższej okazji :-k Ale jak przez to nie będę mógł później zrobić hiper-ekstra Miecza Zagłady to bym się zdenerwował ;)

Odnośnik do komentarza

Si, o ten quest mi chodzi, mam nadzieję, że po

powrocie z Weisshaupt

będzie można go jeszcze skończyc.

Tak, bez problemu.

 

jaki jestem na siebie wściekły, że nie kupiłem plecaka jak mogłem :picard:

Mam tyle gratów w inwentarzu, ze co chwila muszę się decydować na wywalenie czegoś :/

Btw - kamienie szlachetne są potrzebne do jakiegoś craftingu - jak w Risen na przykład - czy mają walory jedynie handlowe? Bo mi zajmują z 10 slotów na inne towary, więc bym je sprzedał przy najbliższej okazji :-k Ale jak przez to nie będę mógł później zrobić hiper-ekstra Miecza Zagłady to bym się zdenerwował ;)

Ja plecaki kupuję zawsze, kiedy tylko znajdę. Obecnie mam 120 miejsc w plecaku, a i tak czasami muszę coś wyrzucić.

 

Kamienie szlachetne nie są chyba do niczego potrzebne.

 

BTW właśnie wydałem prawie 150 sztuk złota na chyba najlepszy sztylet w grze :keke:

Odnośnik do komentarza

A ja się tak spytam:

 

 

Macie jakiś sposób na tego maga z parteru wieży, którą ci źli przejęli? Bo, kurde, za każdym razem jak do niego dobiegam, ten mnie masakruje swoją magią :f

 

 

Chodzi Ci o tę misję z zapaleniem ognia?

 

Tak, właśnie ten.

 

Dzięki za radę, Doc :)

Odnośnik do komentarza

blah, znalazłem pierwszego babolka.

W zamku Redcliff

uratowaliśmy Connora korzystając z "trzeciej ścieżki" czyli uzyskując pomoc magów z Kręgu (a nie zabijając go lub poświęcając Izoldę). Wysłałem Wynne do Pustki, ta pokonała demona siedzącego w chłopcu, wszyscy mi dziękuję, arlessa Izolda jako pierwsza, patrzę do Kodeksu a tam: Izolda oddała swe życie by ratować Connora, a przy Connorze - zapłacił straszną cenę, gdyż matka oddała swe życie by go uratować :|

Nie po to się bujałem w tą i z powrotem, żeby mi takie rzeczy pisali w dzienniku :/

 

Odnośnik do komentarza

Może dolicza tez osiągnięcia, typu zrób 25 pułapek i takie tam badziewia.

Albo ma dużo ukrytych questów tudzież się wykluczających.

Dopiero dzisiaj zauważyłem, że to poziom przejścia DA ogólnie, przez wszystkie postacie stworzone przez gracza.

 

Tak w ogóle to ukończyłem grę, końcówka :respekt: Zdecydowanie najlepszy cRPG od czasów BG2. Mam już pomysł na drugą postać (zła do szpiku kości elfia czarodziejka) ale to za miesiąc-dwa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...