Skocz do zawartości

Dragon Age: Początek


me_who

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pokonałem pierwszego bossa :D . Tego w wieży :D . Kilka naście razy podchodziłęm ale go pokonałem. Odciągnąłem go od maga i atakowałem psem, Alistairem i sobą :D . Jestem z siebie dumny :D . Dragon Age jest świetne :) .

Właśnie, być może się nie znam, ale w żadnej grze nie ginęło tyle zwiazanych ze mną osób co w DA. Co się do kogoś przyzwyczaję to ginie.

 

Odnośnik do komentarza

 

Pokonałem pierwszego bossa :D . Tego w wieży :D . Kilka naście razy podchodziłęm ale go pokonałem. Odciągnąłem go od maga i atakowałem psem, Alistairem i sobą :D . Jestem z siebie dumny :D . Dragon Age jest świetne :) .

Właśnie, być może się nie znam, ale w żadnej grze nie ginęło tyle zwiazanych ze mną osób co w DA. Co się do kogoś przyzwyczaję to ginie.

 

A

Weisshaupt

cokolwiek ci mówi? Bo ja tu właśnie utknąłem, jeśli mówimy o Wieży Magów

(zasnąłem przy Demonie Gnuśności)

:-k

Odnośnik do komentarza

 

Pokonałem pierwszego bossa :D . Tego w wieży :D . Kilka naście razy podchodziłęm ale go pokonałem. Odciągnąłem go od maga i atakowałem psem, Alistairem i sobą :D . Jestem z siebie dumny :D . Dragon Age jest świetne :) .

Właśnie, być może się nie znam, ale w żadnej grze nie ginęło tyle zwiazanych ze mną osób co w DA. Co się do kogoś przyzwyczaję to ginie.

 

A

Weisshaupt

cokolwiek ci mówi? Bo ja tu właśnie utknąłem, jeśli mówimy o Wieży Magów

(zasnąłem przy Demonie Gnuśności)

:-k

 

Jeśli chodzi o Wieżę Magów

 

Najbardziej denerwujące zadanie póki co jak dla mnie. Sama wieża jeszcze ok, ale te lokacje po uśpieniu drużyny przez demona... Strasznie denerwujące. Trzeba latać kilka razy po tych samych mapach.

 

 

BTW polecam Orzammar, absolutnie genialne lokacje :respekt:

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie: na początku gry miałem te różne bonusy - zarówno z pudełka, jak i pierścienie z gram.pl

Losy mojej postaci jednak toczą się tak, ze z rodzinnych stron

jest puszczona w skarpetkach

, a wszystkie te goodiesy mi przepadły...Czy inne postacie dotyka ta sama ekhm, niedogodność czy akurat mojego dopadł taki pech :|

Odnośnik do komentarza

No tak, ale skoro już walczyłeś na wiezy, to masz po "stronach rodzinnych"..

Trochę głupio by było jak nie odzyskam tych rzeczy, co oni nie pomyśleli? Po co mi takie wypasy na początku jak to wstęp do historii i właściwie samouczek? :|

 

To jest znany bug niestety. Chociaż być może będziesz mógł wszystko odzyskać przy ponownej wizycie w Orzammarze.

 

http://social.bioware.com/project/463/#details

Mod, który dodaje skrzynię w której można przechowywać rzeczy. Skrzynia pojawia się w obozie.

Odnośnik do komentarza

No tak, ale skoro już walczyłeś na wiezy, to masz po "stronach rodzinnych"..

Trochę głupio by było jak nie odzyskam tych rzeczy, co oni nie pomyśleli? Po co mi takie wypasy na początku jak to wstęp do historii i właściwie samouczek? :|

Ja gram plebejskim krasnoludem i gadżety zachowałe, aczkolwiek napiszę, że te zabawki są gó... warte. Zbroję krwawego smoka można sobie natomiast kupić u kupca, ale kosztuje fortunę :|

Odnośnik do komentarza

No tak, ale skoro już walczyłeś na wiezy, to masz po "stronach rodzinnych"..

Trochę głupio by było jak nie odzyskam tych rzeczy, co oni nie pomyśleli? Po co mi takie wypasy na początku jak to wstęp do historii i właściwie samouczek? :|

Ja gram plebejskim krasnoludem i gadżety zachowałe, aczkolwiek napiszę, że te zabawki są gó... warte. Zbroję krwawego smoka można sobie natomiast kupić u kupca, ale kosztuje fortunę :|

Tylko na początku, później te ceny są śmiesznie małe.

 

No i ta zbroja wymaga ogromnej siły więc zanim ją założę to będzie już koniec gry :/

U mnie już od jakiegoś czasu jeden woj ją nosi, a nie mam nawet 1/3 gry :)

Odnośnik do komentarza

No i ta zbroja wymaga ogromnej siły więc zanim ją założę to będzie już koniec gry :/

Mam 9% ledwie i siłę 32, więc brakuje mi już niewiele :keke:

 

ale mieć dwa pierścienie a nie mieć dwóch pierścieni to razem 4 pierścienie ;)

Teraz nie mam żadnego, więc z tych chętnie bym korzystał, bo z opisu wynikało, ze nie są takie najgorsze...

Pierścień pamięci to przydatny jest chyba jeno magowi. Ten drugi to jakieś mało znaczące barachło :keke: Dodaje bodajże +1 do któregoś z atrybutów.

 

Edyta pyta o anstroje w ekipach. U mnie Morrigan już mi prawie do oczu skacze, mimo, że ją prezentami nagradzam co i rusz. :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...