Skocz do zawartości

Grafika do uaktualnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Pewien dobrze znany wszystkim nadgorliwy moderator usunął post jednego z użytkowników, w którym była mowa o stworzeniu paczki z koszulkami do naszego uaktualnienia. Jeżeli są chętne osoby do wykonania herbów, koszulek i innych grafik to mogą się udzielać w tym temacie.

Odnośnik do komentarza

Proponowałbym zrobić najpierw loga poszczególnych szczebli rozgrywek, dla niższych lig na bazie herbów OZPNów, ja próbowałem ale grafik ze mnie jak z koziej d....

 

A jest gdzieś zbiór tych wszystkich herbów??

Jeśli tak to bardzo chętnie zrobię te logopacki w stylu E2G

Odnośnik do komentarza

No to wypadało by ujednolicić te loga aby były w jednym stylu, osobiście uważam że styl E2G jest najfajniejszy, ale to tylko moje zdanie, a co do większych rozmiarów to zależy od tego jakie loga sa dostępne, akurat jeśli chodzi o te OZPN'y to loga są marne więc szału nie będzie.

 

Co do koszulek to ja się postaram zrobić jak najwięcej koszulek do trybu 3D, aby grając w tym widoku było widać realne koszulki.

Tak wiec jeśli chcesz taka koszulkę swojej drużyny, to pisz maila lub na gg. Potrzebne fotki na których jak najlepiej widać wygląd koszulek, oraz gdy występują tam mniej znani sponsorzy, loga tych sponsorów.

 

mail: wilu66@wp.pl

gg: 6536901

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o loga to ja dla zespołów trzecioligowych robię w normalnym stylu i najlepiej by było gdyby loga dla reszty robiona była również w tym stylu ponieważ loga dla tych mniej znanych drużyn są niestety w małych rozmiarach i po powiększeniu są rozmazane a dodając do nich jeszcze jakieś inne efekty wyglądałyby według mnie niezbyt ciekawie :P

 

 

 

W sprawie koszulek w stylu SS08 i SS09 pisać do mnie na email podany poniżej, w temacie wpisując Koszulka i nazwa drużyny a w załącznikach proszę o zdjęcia koszulek dla tej drużyny wraz z podpisem Domowa i Wyjazdowa

 

e-mail: kondi192@interia.pl

Odnośnik do komentarza

Ok w takim razie jak bede robił loga to w normalnym stylu.

 

Ale co do rozgrywek III ligowych to tutaj jest problem, bo grupy są z dwóch okręgów, więc na logu muszą być dwa herby.

na razie wymyśliłem coś takiego:

link

 

Loga OZPN'ów są w rozdziałce ok 100x100 wiec raczej nie ma szans aby były tak jak standardowo 180x180.

 

edit

I jeszcze druga wersja

Link do v2

Odnośnik do komentarza

Ok w takim razie jak bede robił loga to w normalnym stylu.

 

Ale co do rozgrywek III ligowych to tutaj jest problem, bo grupy są z dwóch okręgów, więc na logu muszą być dwa herby.

na razie wymyśliłem coś takiego:

link

 

Loga OZPN'ów są w rozdziałce ok 100x100 wiec raczej nie ma szans aby były tak jak standardowo 180x180.

 

edit

I jeszcze druga wersja

Link do v2

 

A jak rozwiążesz te małe herby do np historii? Mógłbyś dać jakieś screeny z gry (dając te loga w configu do np. I ligi)?

 

I gdybyś któryś z grafików mógł to jak wyglądałyby np. loga dwóch ZPNów koło siebie, stykające się bokami i na dole tylko skrótowa nazwa (np. DZPN)?

Odnośnik do komentarza

jeśli chodzi ci o tak małe ikony to ciężko będzie z tego coś zrobić.

 

jeszcze jedna wersja duża 180x180 Link

oraz small link

 

 

P.S jeśli ktoś posiada jakaś akcję do PS'a z tym style Z-9 to prosiłbym podesłać

 

Według mnie taka propozycja na loga okręgowych lig jest jak najbardziej w porządku i tak powinny one wyglądać :)

Odnośnik do komentarza

Ja już mam skończone herby dla drużyn 3 ligi z grup Dolnośląsko-Lubuskiej, Lubelsko-Podkarpackiej i Pomorsko-Zachodniopomorskiej w normalnym stylu

 

Herby rozgrywek III ligi wykonane, za niedługo zabiorę się za rozgrywki 4 ligi.

Link do fotki

 

Wilu mógłbyś zrobić herb dla Kujawskopomorsko-Wielkopolskiej ligi z napisem Kuj.Pom. - Wielkopolska tak jak masz w Podlasko - Warmińsko mazurskiej

Odnośnik do komentarza
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...