Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dobrze trafisz, to najlepsze steki są w Cammero Steak House. Obecnie zbierają zamówienia na wagyu. Polecam urugwajski stek w wersji Jack Daniels tam.

 

Jeśli chodzi o Whisky In The Jar, to rzeczywiście można się najeść, ale czasami kucharze zawodzą i nie potrafią wysmażyć tak, jak się chce (czytaj: zamawiasz rare, a dostajesz well done).

 

Omijaj szerokim łukiem Papierówkę i Someplace Else (Sheraton). Tragiczne mięso.

 

Zajrzyj koniecznie do Racji MIęsa (ul. Szewska) na najlepszego tatara :) Steki też mają z bardzo dobrego źródła.

 

Co do meczów i flaszki - zadzwoń do Świńskich Uszu - mają zajebistych barmanów robiących pyszne drinki, jak i szeroki wybór alkoholi. Do tego tanie (max 29 zł) i przepyszne jedzenie (żeberka !!!!). A zadzwoń, bo.... nie wiem czy mają telewizor. Ale mają dwie sale: góra - restaurację i dół - pub/klub/vip lounge. Są bardzo elastyczni, więc na pewno coś Wam zaproponują :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

Panowie, jakiś niedrogi hostel w okolicach Głogowskiej (Międzynarodowe Targi Poznańskie). Przyjazd piątek wieczorem, wyjazd niedziela rano, tyle co się przekimać - optymalnie 3-osobowy pokój.

 

Znalazłem m.in. takie coś:

http://afiliacja.hotele.pl/pozna/sleep-in-hostel/?sid=7088a0dd820ce06b0760df1aa368a76bdc06dac2

http://afiliacja.hotele.pl/pozna/sunny/?sid=7088a0dd820ce06b0760df1aa368a76bdc06dac2

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Siemano!

 

Będę w Pyrlandii 11 kwietnia, mam konsultację w tej klinice tutej:

 

https://www.google.pl/maps/place/%C5%9Amigielska+13,+60-102+Pozna%C5%84/@52.3727597,16.866769,17z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47044547f20784e7:0xfb808656c1de8f78!8m2!3d52.3727597!4d16.8689577

 

Pierwsze pytanie, jest tam gdzieś gdzie zjeść coś w miarę taniego, a dobrego? Będę dzień wcześniej na głodówce, więc po badaniu chciałbym się dobrze posilić. Druga sprawa czy byliby chętni na jakieś spotkanie? Wizytę mam na 16, prawdopodobnie będę samochodem, więc jak coś to miejscówka spotkania gdzieś w tej okolicy, gdzie będę, bo widzę, że to na jakimś obrzeżu i nie trzeba wbijać do centrum. Jeśli tak to spytam o wolne 12 kwietnia w robocie, a jeśli nie to od razu sobie wrócę i zdążę się zregenerować ;).

Odnośnik do komentarza

Te okolice to tak średnio ogarniam, a nawet szukanie w necie za bardzo nie pomogło znaleźć jakiejś ciekawej knajpki :-k. Co do spotkania to ja chętnie, a jakbyś był jednak pociągiem, a nie autem i miał powrót na drugi dzień to o ile oddzielnego pokoju do spania nie mam to ew. mogę zaoferować wspólne granie w FIFĘ czy coś innego do godzin rannych, więc tym razem ławka Cię nie czeka ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...