Skocz do zawartości

Poznanskie spotkania przy kawie ;)


Rekomendowane odpowiedzi

a co to teleexpress? :D Ekipa byla niezla: me_who, vader, alkus, vami, toudie, enchi, delfin, ja i M. Obejrzelismy mecz, popifkowalismy, pogadalismy...calkiem udane spotkanko. Tym razem obeszlo sie bez zadnych ekscesow, ale pewnie dlatego ze nie bylo hooliganow z Warszaffki ;):D

Jedyny minus, ze Alkus autem byl :o

Odnośnik do komentarza
pff, to pewnie przez te aure nekromanty czy innego paladyna ;)

 

Lool, Vader swojego sprzedał za 30 srebrników :rotfl:

 

Ogólnie wyjście mistrzowskie :] Siedzieliśmy razem z kibicami Milanu :) W ogóle z nimi to był przelol, bo Vami przyszedł pierwszy i dosiadł sie do jakiegoś kola, później ja usiadłem z Vamim, a do kolesia dołączyła laska i dwóch innych kolesi. I później każdy od nas, się z tamtymi witał, bo myślał, że to są znajomi kogoś od nas, kto już jest w HT :lol:

Mecz bardzo fajny, a przy golu na 2-1 aż głupio było wyskoczyć do góry widząc rozpacz tego biednego kibica Milanu, który nam wypożyczył lożę :]

No i jak zwykle "afterparty" pozamiatało - szczególnie przy analizie taktycznej bramek Celtów omal się nie poskładaliśmy - zaczarowany ołówek Gmocha wysiada przy tym co mają na N :rotfl: A jeszcze Enchie ozdobił to takim komentarzem, ze koniec. A później Vader się zwilżył, Vami wyspał, a Defique stwierdził zrozpaczony, że ma przejebane bo do 22 na uczelni. Zapomniał dodać, że od 18 :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mały raporcik :keke: ze spotkania w HT. Było nas w sumie 6 osób - alkus, Vami, defique, Charlee, Barola i ja :]

Było to bardzo kulturalne i merytoryczne spotkanie, na którym Vami rozśmieszał nas swoimi typami z ligi wietnamskiej i jakiś innych z nieznanych krajów, Charlee ogólnie nas rozśmieszał, a Barola marudził "a Arsenal już 5-0 a my to musimy oglądać" i w końcu nie wytrzymał i poszedł do domu :keke:

Alkus tradycyjnie w skupieniu obserwował mecz - choć wynikało to też z jego miejsca, na które "wypchnął" go Karol :keke:

Defique spóźniony i małomówny, jakiś przybity :-k A ja nic nie robiłem, później głównie psioczyłem na grę Barcelony :keke:

 

dzisiaj pokazują dwa najbardziej kijowe mecze świata Milan - Szachtar i Real - Olympiakos tak więc nie ma po co iść :]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...