Skocz do zawartości

Reputacje klubów


Rekomendowane odpowiedzi

Taki Mateusz Możdżeń...kto się mógł spodziewać że tak śmiało będzie sobie poczynał w Ekstraklasie. Dalej mamy go zostawić z wartością 60, czyli w sam raz na 3 ligę?

 

Zważywszy na to, że póki co wyszedł mu jeden mecz, podpakowywanie go na tej podstawie jest wbrew wszelkim zasadom dobrego researchu.

 

Cueto zaliczył 15 minut w tym sezonie - 96

Możdżeń 153 minuty - 60.

 

A więc różnica jeżeli chodzi o CA duża. Nie mówię, żeby mu od razu dawać 90, ja bym mu dał z 75 na zachętę żeby chociaż się wyróżniał w ME. Ale nie będę go ruszał, dobrze wiesz komu zgłaszać zmiany w Lechu możesz, więc zostawiam to Tobie:)

Odnośnik do komentarza

Tak sytuacja w niższych ligach jest trochę bardziej zawiła. Uważam, że powinniśmy przyjąć, takie kryteria:

 

II liga: 50-30

 

III liga: 35-20

 

IV liga: 25-15

 

Okręgowa: 20-10

 

A: 15-7

 

B: 10-4

 

C 5-1

Do IV ligi IMO widełki bardzo dobre, ale już okręgówka ma chyba za wysokie maksimum i potem ten poziom zazębiania się widełek jest trochę za wysoki. Na moje oko:

Okręgowa: 17-10

A: 12-7

B: 9-4

C: 5-1

Odnośnik do komentarza

Ekstraklasa:

 

Wisla Krakow 120

Legia Warszawa 120

Lech Poznan 120

Polonia Warszawa 100

WKS Slask Wroclaw 93

GKS Belchatow 87

Jagiellonia Bialystok 87

Zaglebie Lubin 85 75

Cracovia Krakow 80 75

Odra Wodzislaw Slaski 80 powinien mieć 75

Ruch Chorzow 80 powinien mieć 90

Korona Kielce 77 75

Lechia Gdansk 75

Arka Gdynia 75

Piast Gliwice 75 80

Polonia Bytom 75 85

 

I Liga

 

Gornik Zabrze 90 80

Widzew Lodz 85 90

Gornik Leczna 60

Wisla Plock 60

Podbeskidzie Bielsko-Biala 60

Lodzki Klub Sportowy 50

Znicz Pruszkow 50

Pogon Szczecin 50 75

GKS Katowice 45

Warta Poznan 45

Stal Stalowa Wola 40

Flota Swinoujscie 40 70

KSZO Ostrowiec Sw. 35

GKP Gorzow Wielkopolski 35

Sandecja Nowy Sacz 35

MKS Kluczbork 35

Motor Lublin 35

Dolcan Zabki 35

 

Z zaznaczonymi się nie zgodzę

Odnośnik do komentarza

Z zaznaczonymi się nie zgodzę

 

O super. Dziękuję za post, jest niezwykle pomocny, normalnie nie wiem co zrobić z przytłaczającą ilością nowych spostrzeżeń, informacji i wyjaśnień. Bo? Dlaczego?Mnie się nie podoba reputacja Marsjanki Mars bo to klub nie z tej ziemii :/

Odnośnik do komentarza

Z zaznaczonymi się nie zgodzę

 

O super. Dziękuję za post, jest niezwykle pomocny, normalnie nie wiem co zrobić z przytłaczającą ilością nowych spostrzeżeń, informacji i wyjaśnień. Bo? Dlaczego?Mnie się nie podoba reputacja Marsjanki Mars bo to klub nie z tej ziemii :/

 

 

wyrażam swoją opinie i spostrzeżenia a jak się nie zgadzasz to trudno ale nie musisz się od razu spinać .. jeżeli ustalasz to wszystko czytają opis meczu na onecie to się nie zgadzaj

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem reputacje klubów z Ekstraklasy i 1. Ligi powinny zostać minimalnie obniżone w stosunku do tych co są w oryginalnej bazie danych FM 10 powodem może być ponownie słaba gra w europejskich pucharach. Trzeba też pamiętać o poprawie transferów i celów transferowych naszych zespołów bo nie sądzę żeby w normalnych warunkach do Legii chciał przyjść taki zawodnik jak Rafael Sobis, Anthony Le Tallec czy inni zawodnicy lepszych lig.

Odnośnik do komentarza

Nie chcę się wam mieszać w plany ale patrząc przykładowo na grę i wyniki Zagłębia L (85) a Ruchu Chorzów (80) no to jednak jest coś nie tak . To jest tylko moja opinia . Moje posty nie miały na celu nikogo obrazić ani nie miały charakteru jakiejś zaczepki do was , po prostu wypowiedziałem swoją opinie..

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...