Skocz do zawartości

FM 2010 - Grafika i dodatki


barrti

Rekomendowane odpowiedzi

A mi niestety nie działa ten mod wprowadzający atrybuty hidden do ekranu drużyny. Niby wrzuciłem wszystko tak, jak trzeba (do katalogu Football Manager 2010\data\updates\update-1010\data), zrestartowałem grę, ale wciąż nie mam możliwości wyboru atrybuty>hidden, ani nic w tę mańkę...

 

Pomocy? :)

 

-------edit--------

 

Już nvm. Jednak działa, w inny sposób.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Nie, po to są pliki dołączone do facepacków (bodaj xml) by właśnie gra prawidłowo identyfikowała taką twarz do tego piłkarza. Chociaż oczywiście zdarzają się błędy (na jednym facepacku twarz kuszczaka miał u mnie jakiśtam znany kołcz, już nie pamiętam kto ;P) to wynikają one z niedopatrzenia twórcy facepacka.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko - czy ktoś wie, gdzie znajdę (susi nie działa) logosy wszelkiego rodzaju rozgrywek krajowych i międzynarodowych? Ściągnąłem logopack z cmrev ale tam są tylko logosy drużyn...

 

Susie już działa.

 

OK, działa. Ściągnąłem logopack rozgrywek do FM09 bo do FM10 nie ma, rozpakowałem gdzie trzeba, przeładowałem skina i lipa, nie ma herbów rozgrywek...... Może logosy rozgrywek z 09 nie pasują do 10?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanko - czy ktoś wie, gdzie znajdę (susi nie działa) logosy wszelkiego rodzaju rozgrywek krajowych i międzynarodowych? Ściągnąłem logopack z cmrev ale tam są tylko logosy drużyn...

 

Susie już działa.

 

OK, działa. Ściągnąłem logopack rozgrywek do FM09 bo do FM10 nie ma, rozpakowałem gdzie trzeba, przeładowałem skina i lipa, nie ma herbów rozgrywek...... Może logosy rozgrywek z 09 nie pasują do 10?

Odznaczyłeś buforowanie skina ?

Odnośnik do komentarza

Czy wie ktos dlaczego nie wyswietla mi tla w skinie z tego tematu? post #29 -----> http://forumcm.net/index.php?/topic/3316-fm-2010-dodatki-temat-oficjalny/page__st__20

Konkretnie chodzi mi o ten o nazwie skin_skin. Tzn tlo pojawia sie doslownie na sekunde i potem znika i obraz wyglada tak: http://img215.imageshack.us/img215/3150/braktla.png

 

Jakby ktos znal odp. to bede bardzo wdzieczny bo wydaje mi sie ten skinik calkiem przyjemny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...